Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2011, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haha.Böyle site isteyen var mı ?
Cssde istediğin gibi kodlanıyor zaten.Böyle yaptıracak olacağını hiç sanmıyorum.Google reklamlarını felan kendine ait olmayan şeyi alacak çıkmaz Mr. Green
Mesaj20.07.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-turkuaz yazmış:
la olumm benim asıl sitem http://www.blogturkuaz.com anlayın artık benim paralı sitem varr ben bsye yardı etmek için burdayım allah allah hakkımı yiyorsunuz ama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad Mad

lütfen doğru düzgün hitap ediniz.Ayrıca bsden kimse sizden yardım istemez.Tasarım çuzmekle ilgilenen bir sürü arkadaş var ayrıca sizden daha iyi çiziyorlar
Mesaj20.07.2011, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsiyle beraber 10 tl valla logolar falan hep olcak
Mesaj20.07.2011, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama arkadaşlar şartlarımı kabul edenlere bedava tasarım çiziorum unutmayın yanniiii
Mesaj20.07.2011, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

cızdıgın tasarımlar cok amatorce kbakma ama sana tasarım cızdırenlerin bence göz zevkleri bozulmustur.. Kendını geliştir sonra istediğin kadr para iste Smile .comlu stendekı tasarımın bile 5 dk almaz bir b-s kullanıcı icin bs ye uyarlamak bosuna comlu site acmıssın parana yazık Smile
Mesaj26.07.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

gelin gimsipyev.tr.gg ye 5-10 lira arasında tasarım yapılır
Mesaj26.07.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gimsipyev yazmış:
gelin gimsipyev.tr.gg ye 5-10 lira arasında tasarım yapılır

parayla tasarım yapmanız için çok ama çok çaba sarfetmeniz lazım yanlış anlamayın hevesinizde kırılmasın ama malesef sonuç bu..!!

Mesaj26.07.2011, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya parayla tasarım yapıyorum diyorsunuz ama ilk nce kendi tasarımınıza bir bakıyormusunuz Very Happy komiksiniz valla
Mesaj26.07.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihbulteni yazmış:
kendi tasarımın bile işe yaramıyor bide 15 liraya tasarım yapıyorsun önce kendi tasarımını düzelt Mr. Green

dostum ona buna ladf atıcağına kendine bi bak dha intro footn bile dam akllı deil yarıi sitesimi senin siren ayık ol Wink tasarımlar ıben yapıyom lan gir siteme bak adma aklıllı gözün tsarm görsün Smile
Mesaj29.07.2011, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-turkuaz yazmış:
15 tlmi sen domaini 15 tlye zor alırsın git bak bakalım piyasaya hostlar 30 tlden baslıyolar
akıllı bilişime gir 15 tl Mr. Green
Mesaj29.07.2011, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi Paralımı Ücretsizmi Ben Anlamadım Bhe Yeter Yorum Yapamyın
Mesaj29.07.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam yasak anlamıyormusunuz..

Konu çöp bekleme yapamyın...