Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Ben en çok kendime gülüyorum.Bi tasarımı eklemeyi beceremedim.Evrensel eğlence yada energy26 nın yerinde olsam beni boğardım. Mr. Green Mr. Green

yok abla ne demek.yapcaz sana tasarım sen pm at bana aklıma bi fikir geldi.
Mesaj05.08.2011, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

abla sana tasarım kodlamıstım olmadımı ?

Mesaj05.08.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

Mesaj05.08.2011, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:

Mr. Green Mr. Green

Adam haklı Mr. Green

Bu arada ben senin tasarımı ayarlayamadım.Menüleri düzenleyemedim.Dedim ben size benim neyime css!
Ne güzel gidiyom ben böyle işte.Böylede geliyo misafirler. Mr. Green

Yinede sağol ablası.Ellerin dert görmesin inş. Wink

M.Aslan
Mesaj05.08.2011, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abla sen benle iletişime geç sana ben tasarım yapar içeriklerini de yerleştiririm =)
Mesaj05.08.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
mikrovizyon yazmış:
Modların En İyi Çözümün Ban Olduğuna İnanması Beni En Çok Güldüren Şeydir.Hatta Buna Gülerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dostum şöyle anlatıyım.Eğer bir kişi ban yemişse haksız yere yemez ve en iyi çözüm tabikide ban değildir.İlk olarak uyarılır,uyarıya dikkat edilmezse banlanılır.Ban süresi bittikten sonrada hala devam ederse sitesi silinir.

pchakkindabildikleriniz yazmış:
daha önce böyle bir başlık açılmıştı ve kilitlenmişti tekrardan açmanın bir anlamı yok ve gene kilitlenecektirde

Forumun canlılığı adına bu başlık kilitlenmeyecektir.Açıkcası bende neler yazılacağını merak ediyorum.. Laughing

hayır benim 2 sitemde haksız ban yedi Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj05.08.2011, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

pckopat101 yazmış:
odev-arsivleri yazmış:
mikrovizyon yazmış:
Modların En İyi Çözümün Ban Olduğuna İnanması Beni En Çok Güldüren Şeydir.Hatta Buna Gülerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Dostum şöyle anlatıyım.Eğer bir kişi ban yemişse haksız yere yemez ve en iyi çözüm tabikide ban değildir.İlk olarak uyarılır,uyarıya dikkat edilmezse banlanılır.Ban süresi bittikten sonrada hala devam ederse sitesi silinir.

pchakkindabildikleriniz yazmış:
daha önce böyle bir başlık açılmıştı ve kilitlenmişti tekrardan açmanın bir anlamı yok ve gene kilitlenecektirde

Forumun canlılığı adına bu başlık kilitlenmeyecektir.Açıkcası bende neler yazılacağını merak ediyorum.. Laughing

hayır benim 2 sitemde haksız ban yedi Evil or Very Mad Evil or Very Mad

g.o

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj07.08.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda durduk yere küfür edenlere çok gülerim Mr. Green gamesatis.com.tr.gg gibi siteler alıyolar ona çok gülerim Very Happy süpervideoizle.tr.gg gibisinden site alırlar içine bir bakarsın "Merhaba,Sayfana girişten bu metini değiştirebilirsin" Mr. Green
Mesaj07.08.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=343989&highlight=#343989

en çok şuna güldüm Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj07.08.2011, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:

en çok şuna güldüm Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

puhahhaaa Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj07.08.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:

sesli güldüm Very Happy
Mesaj07.08.2011, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-ingilizce yazmış:

bu bir efsaneeeeeeeee Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

forum aramasından başka bulmaya çalışcam. bulursam yollarım.
Mesaj07.08.2011, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=411772&highlight=#411772

aynı şahsiyetten bir tane daha Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj07.08.2011, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:

Mr. Green Mr. Green

Yalnız Bunun Neresi Komik Dosttum ?
Mesaj07.08.2011, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arada birkaç dengesiz oluyor ya onlara Mr. Green

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Önceki mesajları göster: