Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2011, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

wwetim yazmış:
içerik:10/10
tasarım:10/8
başlık resmi:10/7
sayfa sıralaması:10/6

şakamı yapıyorsun css tasarımmı var:D
Mesaj11.08.2011, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

icon-blog yazmış:
wwetim yazmış:
içerik:10/10
tasarım:10/8
başlık resmi:10/7
sayfa sıralaması:10/6

şakamı yapıyorsun css tasarımmı var:D

Sanane kardeşim gereksiz yorum yapma.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj11.08.2011, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya bags bişi dicem ama kızma Smile senin bu yazılarının bir çoğunu okuyamiyorum çok uzun ya kısa ve gorsellenmiş yazılar ise kolayıma gidiyo güzel yani.

bide senin şu sitenin tasarımda sorun var. diyelim sitene girdik ana sayfadayız bi bolume giriyoruz mesela hosgeldin bags yılı ondan sonra baska bi kategoriye tıklayamiyoruz yada tıklayamıyorum sorun bendedir belki birde sen denesene sende de mi aynı ? Smile
Mesaj11.08.2011, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hdlfilmizle yazmış:
ya bags bişi dicem ama kızma Smile senin bu yazılarının bir çoğunu okuyamiyorum çok uzun ya kısa ve gorsellenmiş yazılar ise kolayıma gidiyo güzel yani.

bide senin şu sitenin tasarımda sorun var. diyelim sitene girdik ana sayfadayız bi bolume giriyoruz mesela hosgeldin bags yılı ondan sonra baska bi kategoriye tıklayamiyoruz yada tıklayamıyorum sorun bendedir belki birde sen denesene sende de mi aynı ? Smile

Hayır galiba problem sizde bende bişey yok

Mesaj11.08.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

her sitenin kusurları olur üstüne basa basa söylenmeside gerekmez
ben siteni beğendim ayrıca bugs bunny ide çok severim Smile
Mesaj11.08.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

muazbin yazmış:
her sitenin kusurları olur üstüne basa basa söylenmeside gerekmez
ben siteni beğendim ayrıca bugs bunny ide çok severim Smile

Teşekkürler.

Mesaj11.08.2011, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Günceldir Exclamation Twisted Evil Surprised Laughing Very Happy Smile Mr. Green Embarassed

Mesaj11.08.2011, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
Konu Günceldir Exclamation Twisted Evil Surprised Laughing Very Happy Smile Mr. Green Embarassed

Tamam ne kızıyorsun. Siten güzel işte bunalıma girmene gerek yok. Mr. Green Başarılar dilerim...

M.Aslan
Mesaj11.08.2011, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
baks-bani yazmış:

Tamam ne kızıyorsun. Siten güzel işte bunalıma girmene gerek yok. Mr. Green Başarılar dilerim...

Teşekkür Ederim Mr. Green

Mesaj11.08.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
baks-bani yazmış:

He bu arada şu imzandaki yazım hatasınıda düzelt.Tavşa sitesi olmuş.Tavşan sitesi olmıycak mıydı?Birde oğlumun hayvanlarla ilgili olan sitesine tavşanları ekleyeceğiz.Eğer istersen senin bannerini o sayfaya ekleyebiliriz.Ö.M ile banner kodunu yollarsan tabi. Wink

M.Aslan
Mesaj11.08.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
baks-bani yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
baks-bani yazmış:

He bu arada şu imzandaki yazım hatasınıda düzelt.Tavşa sitesi olmuş.Tavşan sitesi olmıycak mıydı?Birde oğlumun hayvanlarla ilgili olan sitesine tavşanları ekleyeceğiz.Eğer istersen senin bannerini o sayfaya ekleyebiliriz.Ö.M ile banner kodunu yollarsan tabi. Wink

Tamam.

Mesaj11.08.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekledik.Merak eden bakabilir.

www.oglumkerem.tr.gg

M.Aslan
Mesaj11.08.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

1bsinifiyiz yazmış:
Ekledik.Merak eden bakabilir.

www.oglumkerem.tr.gg

Teşkür Rolling Eyes Laughing Razz

Mesaj11.08.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.08.2011, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/5 hatta 4 site düzensiz başlık resimi kötü başarılar .
Önceki mesajları göster: