Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2011, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: DİNDAŞLARIMIZA YARDIM EDELİM BİŞİ DEĞİL 1 SMS 5 TL

<embed src='http://www.kimseyokmu.org.tr/uploads/banner/afrika/afrika_728x90.swf' width='728' height='90' type='application/x-shockwave-flash' play='true' loop='true' menu='true'></embed>

Kod:
<embed src='http://www.kimseyokmu.org.tr/uploads/banner/afrika/afrika_728x90.swf' width='728' height='90' type='application/x-shockwave-flash' play='true' loop='true' menu='true'></embed>BANNERI FORUMLARDA SİTELERİMİZDE PAYLAŞALIM SOMALİLİ DİNDAŞLARIMIZA YARDIM EDELİM

AÇLIK YAZ 5777 5 TL KATKIDA BULUN

Türkiye yardım çığlığına ses veriyor, yardımlar dev kampanyaya dönüşüyor

Samanyolu Haber ekranlarında 11 Ağustos Perşembe 23.00'de başlayacak olan “İnsanlık Ölmedi“ programına iş, sanat, spor, medya ve siyaset dünyasından tanınmış isimler katılacak.

Gezegen Mehmet’in sunacağı canlı yayının sahura kadar sürmesi beklenirken programa telefonla bağlanan yardımseverler duygu ve düşüncelerini aktarıp yardım çağrısında bulunacak.

Samanyolu Haber Televizyonu ekibinin de canlı bağlantılarla Afrika'daki dramı ekrana yansıtacağı programda yardımseverler telefonla, banka yoluyla ve sosyal medya aracılığı yardım yapabilecek ve yapılan yardımlar canlı yayında takip edilecek.

“İnsanlık Ölmedi” programı, 11 Ağustos Perşembe saat 23.00'de eş zamanlı olarak Samanyolu TV ve Mehtap TV'de de yayınlanacak.

Stüdyo Konukları

Hakan Şükür
Orhan Gencebay
Müslüm Gürses
Seda Sayan
Kayahan
Neşe Karaböcek
Reyhan Karaca
Erhan Güleryüz
İbrahim Erkal
Mustafa Demirci
Ece Erken