Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.09.2011, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oncelikle Site Tasarımını Siz Yapmadiniz Bunu Biliyorum Çok Basit Bir Düzenleme Yapmışsınız Bir Siteden Alıp Düzenliyorsunuz Bunu Herkez Yapabilir ..
Mesaj23.09.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Al işte bir tane daha Rolling Eyes
Bakın herkese söylüyorum ve sanada özellikle söylüyorum Aykut bey ;
Web tasarımı ben yapmadım, tasarım ise yasal yollar kullanılarak sitemizde kullanılıyor. Yani başka sitenin içeriğini çalmak gibi bir şey söz konusu değil!
Sizde artık kafanıza sokun şunu Aykut bey.
KolayGelsin...
Mesaj23.09.2011, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
http://img.webme.com/pic/a/alimengu/uie.png

Şöyle bir görüntü söz konusu..Benim monitorume uygun bir tasarim değil
Arkaplani kırmızı yapmani öneririm.Ardindan iframe'i ortalarsan daha güzel görüntüler çıkıcaktır.Yinede css4ever Laughing

Denemesini yaparım. Çok sağol kardeşim Smile
Mesaj23.09.2011, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Tasarım 10/9
Mesaj23.09.2011, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

xmelar yazmış:
Web tasarımı ben yapmadım, tasarım ise yasal yollar kullanılarak sitemizde kullanılıyor. Yani başka sitenin içeriğini çalmak gibi bir şey söz konusu değil!
KolayGelsin...

Özel Mesaj Yoluyla O Tasarımı Nereden Bedavaya Nasıl Aldığınızı Ve Düzenlediğinizi Açıklayabilirim ..
Mesaj23.09.2011, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj24.09.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten başarılı bir tasarım fakat şu sarılı resimlerin arkasını transparan yapmanı öneririm güzel durmuyorlar sarı sarı Smile birde

Kod:
<!--
function IE(e) {
     if (navigator.appName == "Microsoft Internet Explorer" && (event.button == "2" || event.button == "3")) {

return false;
     }
}
function NS(e) {
     if (document.layers || (document.getElementById && !document.all)) {
          if (e.which == "2" || e.which == "3") {

return false;
          }
     }
}
document.onmousedown=IE;document.onmouseup=NS;document.oncontextmenu=new Function("return false");
//-->

bu kodu kaldırmanı öneririm
Mesaj24.09.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde xml gtasarım satışları bölümünde kaynak koduna ulaşımı engeller diyorsunuz ben giriyorum nasıl engel bu Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj24.09.2011, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana bu şekilde bedava tasarım yapacak var mı forumda yada başka yerde ?????????
İşlemci = İntel  İ5 2310  @ 3.10 Ghz , Anakart = Gigabyte GA-H67A-UD3H-B3 Revizyon 1155 Soket , Ekran Kartı = Sapphire 6850 Özel Soğutucu @ 1 Ghz , Ram = Kingston 1600 Mhz Ddr3 Cl9 @ Cl7 , Harddisk = Samsung 1 Tb Spinpoint  Hd103sj , Monitör = Samsung Bx2231 Full LED Oyuncu Monitörü , Kasa = Xigmatek Utgard + 2 Buz gibi Fan , Power Supply = Xigmatek 600 Watt Extra Sessiz Güç Kaynağı , Klavye -mouse = Microsoft Oyuncu Mouse + Microsoft Oyuncu Klavye , Hoparlör = Miyako 1 + 1 Süper Hoparlör

kavururhd.tr.gg
Mesaj24.09.2011, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
birde xml gtasarım satışları bölümünde kaynak koduna ulaşımı engeller diyorsunuz ben giriyorum nasıl engel bu Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Siz onu yanlış anlamışsınız. Mr. Green Mr. Green
Kişi kaynak koduna ulaşıyor fakat tasarımı sitesine yapıştırdığında düzenleyemiyor,hiç bir şey yapamıyor. Benim sitemdeki kodları deneyin göreceksini. Razz
Mesaj24.09.2011, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
xmelar yazmış:
KolayGelsin...

Özel Mesaj Yoluyla O Tasarımı Nereden Bedavaya Nasıl Aldığınızı Ve Düzenlediğinizi Açıklayabilirim ..

Ben kaçkere söyledim sen biliyon mu? dilkenreis di bu tasarımları bedaya alıp ücretli salan kendini zeki sanan birisi ama anlamıyorlar işte.
Özel mesjala anlatmanıza gerke yok adma program filan kullanmıyor hazır bileşenleri birleştirerek yapıyor site bu isteyen herkes yapabilir.

http://demo.cms-guide.com

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj24.09.2011, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Sevgili webmaster'ler ve degerli musterilerimiz;
Ben Xmelar'ın sahibi, MuratDilken.
Web sitemiz piyasada zaten bulunan hazir tasarimlar ve kendi yaptigmiz ozel tasarimlar sistemi cercevesinde calismaktadir. Lutfen zaten bu tasarimlar internette var demeyiniz. Bunu musterilerimize bizde soyluyoruz. Bazi siteler bunlari download bile ettiriyorlar. Fakat Turkiye'de bu islemler ve bu tasarimlari elinde bulunduranlarin satmasi yasak degil. Ayrica;
Bizim en onemli farkimiz, indirme kurulum, vb. karmasik isleri ortadan kaldirip kodlarini BedavaSitem'e uyarlanmis sekilde ''Hazir''
olarak vermektir.
Lutfen bu bilgileri goz onunde bulundururak aptalca suclamalara
kalkismayiniz!...

Evet en zor yer kurulumu doğru demişsiniz acaba bunun zorluğunu bana söyler misiniz milleti kandırmak için saçmalıyorsunuz indirmesi çok zor doğru diyorsunuz donwload a basıp 5-10 sn bekliyorsunuz sonra ctrl f ile kodları bulup editliyorsunuz ve tasarımı içerikten ayırıyorsunuz çok zor bir iş üzgünüm yazınızı görmedim Sad Tasarım ayırmak ve hazır tasarımı indirmek aşırı zor bir işlem Sad Üzgünüm kusura bakmayın Sad Ben 3 senedir tasarım ayırıyorum ve hala sizin yazdıklarınızı yazamıyorum nedense Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj24.09.2011, 12:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Off sazan geri döndü Rolling Eyes
Kusura bakmayın arkadaşlar ;
Beyinsiz herif , ücretsiz vermiyo demo veriyor. Bi süre kullanıyosun sonra tasarımını siliyorlar.Ben demo kullanmıyorum. 100 defa söyledim gene anlamadın. Ne kalın kafalı adammışsın ya
Rolling Eyes Smile
Mesaj24.09.2011, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
aykut-servis yazmış:
xmelar yazmış:
KolayGelsin...

Ben kaçkere söyledim sen biliyon mu? dilkenreis di bu tasarımları bedaya alıp ücretli salan kendini zeki sanan birisi ama anlamıyorlar işte.
Özel mesjala anlatmanıza gerke yok adma program filan kullanmıyor hazır bileşenleri birleştirerek yapıyor site bu isteyen herkes yapabilir.

http://demo.cms-guide.com

Öncelikle Bana Arka Destek Çıktığınız İçin Teşekkür Ederim Ve Ayrıca Onların Sitelerinde Satılan Tasarımları Kimse Almaz Çünkü Onlar HTML Tasarımı Satıyorlar Ve Onların Sitesi 1 Kere Bu Yüzden Silinmişti Diyelim Ki Tasarımı Aldık Bizim Sitelermizde Silinecek Doğruya Doğru Konuşuyoruz Burada ..
Mesaj24.09.2011, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

xmelar yazmış:
Off sazan geri döndü Rolling Eyes
Kusura bakmayın arkadaşlar ;
Beyinsiz herif , ücretsiz vermiyo demo veriyor. Bi süre kullanıyosun sonra tasarımını siliyorlar.Ben demo kullanmıyorum. 100 defa söyledim gene anlamadın. Ne kalın kafalı adammışsın ya
Rolling Eyes Smile

Oradan Kullanıyorsunuz Aynı Tasarım Orada Var Tek Değişiklilik Tr .Gg De Bunu Kullanmanın Yasak Olmasıdır Wink