Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2011, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim sayfamın silinmesine vesile oldu zaten saolsun arkadaş benim ve diğerlerinin sevgisini kazanmaya çalışıyor sanırım böyle yaparak daha çook sevgi kazanır bu gidişle..kızdığım zaman benim gururum var bana kinlendiniz diyor peki benim gururum nolacak burda?Yakında aykut kardeş kendisini eleştirenleri mason üçgenine dahil eder heralde nedense herkes ajan gibi işi gücü bırakıp anlaşıp tuzak kuruyorlar sırf aykutu kovmak için hemde grup kurmuşlar haberiniz varmı(hayali grup) Confused
Mesaj29.09.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Benim sayfamın silinmesine vesile oldu zaten saolsun arkadaş benim ve diğerlerinin sevgisini kazanmaya çalışıyor sanırım böyle yaparak daha çook sevgi kazanır bu gidişle..kızdığım zaman benim gururum var bana kinlendiniz diyor peki benim gururum nolacak burda?Yakında aykut kardeş kendisini eleştirenleri mason üçgenine dahil eder heralde nedense herkes ajan gibi işi gücü bırakıp anlaşıp tuzak kuruyorlar sırf aykutu kovmak için hemde grup kurmuşlar haberiniz varmı(hayali grup) Confused
Smile ... ya bilmiyorum ne diyeceğimi bakaım zaman biraz daha ilerlesin daha ayrıntılı tanırız
Mesaj30.09.2011, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tevhidforum yazmış:
FORUMDA PEK AKTİF DEĞİLİM .. ANCAK ŞU ANA KADAR GÖRDĞÜM AYKUT SERVİSTEN MİLLET PEK HOŞLANMIYOR... ALINGAN DYORLAR YALAKA DİYORLAR VS... BS FORUM FORMATINDA YARDIMLAŞMAK MİLLETE CEVAP VERMEK ESAS MİLLETE YARDIM ETMESİ HOŞUMA GİTTİ BÖYLE DE OLMASI LAZIM.. HERKESTEN ÖNCE CEVAPLADI... SAĞOLSUN... HERKES BİR RÜTBE SAHİBİ OLMAK FITRATI GEREĞİ.. O DA HAKLI OLARAK MOD.. OLMAK İSTİYORDUR... BU DOĞAL BİR ŞEY SONUÇTA... MESALA DİĞER ARKADAŞTA AÇIKLAMA YAPMIŞ ONUN AÇIKLAMA YAPMASINA TAVIR GÖSTERMESİ BELİRGİNLİĞİNİN DÜŞME ENDİŞESİ BU GAYET NORMAL... NEYSE UUZUN LAFIN KISASI NE MİLLETİ AĞIR ELEŞTİRELİM NE DE ÖNÜNE TAŞ KOYALIM HEP BERABER AYNI DÜŞÜMCE İÇİNDE HAREKETRE EDERSEK BİR SORUN OLMAYACĞNI DÜŞÜNÜYORUM BİLMEM SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ...

Dostum Yardım Edenler Sadece Değerli Moderator Arkadaşlımız Değil , Bu Forumdada Yardım Sever Kullanıcılar Var Ve Ayrıca Moderator Alımları Bitti Ve Artık Alınmıyor ..
Mesaj30.09.2011, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykürt şana kıy oydm bah adam ol..sapsız ibineeeeeeeeeeeee

En son defalarca-banlanan-adam tarafından 30.09.2011 13:05:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.09.2011, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkez aynı şeyi yazıyor
Mesaj30.09.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sackerfriend yazmış:
herkez aynı şeyi yazıyor

yani belki kızan olcak ama herkesin aynı şeyi yazmasında bencede bi şey vardır...herkes sorunu önce kendinde arasın...((rahmetli liseogrencisi2))
Mesaj30.09.2011, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Amma uzattınız konuyu. İstenilen bilgi verilmiş; gerisini aranızda halledin.(Forumda değil.)
Mesaj30.09.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkesin aynı şeyi söylemesi bunun doğru olduğunun ispatı değildir...
Mesaj30.09.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte bu şekilde yazışarak bağımlı olunuyor
aferim size Laughing
Mesaj30.09.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
aferim size Laughing
Very Happy hahah Very Happy birde bu şekilde dimi hocam Very Happy tamda profilinizdeki müdür fıkrasını beğeniyordum Very Happy
Mesaj30.09.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
aferim size Laughing

Mr. Green

Mesaj30.09.2011, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj30.09.2011, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkes böyle Very Happy yaparsa bir kaç güne kalmaz bağımlı oluruz her halde Very Happy
Mesaj30.09.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
aferim size Laughing

oo sizi görmek güzel hoşgeldiniz bedava sitem emektarı Smile
Mesaj01.10.2011, 05:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık amacını açtığı için ve sohbet ortamına döndüğü için

KONU KİLİT...