Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.10.2011, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
hypnaty yazmış:
systemwarez yazmış:
tr.gg de imkansız wordpress de kurup tr.gg ye iframe ile uyarlarsın anca oda bi işe yaramz Very Happy

Bu kurduğun cümleyi uzman birisi okusa güler vallahi Smile

Açıkçası bir uzman olarak gülüncek bir şey göremedim.Wordpress'i bir eklenti ile sosyal imleme sitesi haline getirmek mümkün.

Ama facebook gibi bir site kurmak istiyorsan işte sana anlatım:
Buradan okuyun! kolay gelsin.
Uzmanım demekle uzman olunmuyor Wink Arkadaşın kurduğu cümleyi okursan anlayacaksın kardeşim Wink

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.10.2011, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
Uzmanım demekle uzman olunmuyor Wink Arkadaşın kurduğu cümleyi okursan anlayacaksın kardeşim Wink

Uzmanım demekle uzman olunmuyor ama çok konuşmakla çok bilmiş olunuyor. Razz

Wordpress'le derken ben wordpress.com'dan değil,wordpress'i kendi hostunuza kurmaktan bahsediyorum.İyi Forumlar. Wink
Mesaj28.10.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
hypnaty yazmış:

Uzmanım demekle uzman olunmuyor ama çok konuşmakla çok bilmiş olunuyor. Razz

Wordpress'le derken ben wordpress.com'dan değil,wordpress'i kendi hostunuza kurmaktan bahsediyorum.İyi Forumlar. Wink

Ne demek istiyorsun ben çok bilmişim demedim zaten Wink Nerden uyduruyorsun kardeşim.

Wordpress i kendi hostun üzerine kurmaya ne var bunlar daha en basit işler Mr. Green

2 dosyayı Hosta aktarıyorsun sonra kurulum Smile Bunda ne var ki Rolling Eyes
Neyse konu uzamasın basit birşey yüzünden

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.10.2011, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaf neden uzadıkı bu kodu istediğin kadar kendi hostun olsun wordpress te sadece temasını ayarlarsın onun dışında özel mesajlama sistemini kuramazsın bunu yapman için de php bilmen ve kurman gerekli bende bunun hakkında fazla bişi bilmiyorum ama facebook gibi sosyal paylaşım sitesi yapacaksan php çok iyi bilip kurman lazım onun dışında wordpress te imkansız bişi

özel mesaj dediğim olayda bu
Arrow

http://b1110.hizliresim.com/q/x/6mln.png

Mesaj29.10.2011, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun için ilk bir ftp destekli biyere git sonra http://www.prototurk.com/kategori/php-dersleri/sayfa/4 burdan 1 den 40 a ayrıntıları ile sırayla izle (tekrar tekrar) sonra olayı sen çözersin Smile (ben burdakilerden sonra bs gibi bi script bile yaptım ama alt alan işinde tıkandım Smile )
Mesaj29.10.2011, 06:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

illada trgg diyosan sitearaclari.com dan üyelik sistemi al yeni biri üye oldumu onun isminde bi sayfa aç ve mesaj yazcakları bi alan koy ve onayla üyeliği adreside e-mail at ona ancak bukadar olur trgg de
Mesaj29.10.2011, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Arkadaşlar Haklı tr.gg Sitesinde Olmaz Mesela Benim Kurduğum Bir Facebook Sayfası www.sohbet.neserforum.com Bunun Gibi Yapabilirsin Alan Adı Alırsan Sohbet Sistemide Var Smile

Mesaj29.10.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gençler ne wordpress 'i ? Manyakmısınız nesiniz Very Happy Facebook zaten scriptini paylaşmış yazın googlea çıkar atın ftpden olsun bitsin Very Happy
Mesaj29.10.2011, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Gençler ne wordpress 'i ? Manyakmısınız nesiniz Very Happy Facebook zaten scriptini paylaşmış yazın googlea çıkar atın ftpden olsun bitsin Very Happy

hayla wordpress deniliyosa yapacak bişi yok murat tek yapılacak şey var oda Mr. Green Mr. Green

Mesaj29.10.2011, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar tr.gg de otomatik ve mantıklı işler yapabilecek bir site yapmayı unutun.
Facebook, twitter, darkorbit, sanalika... örnekler artabilir. Bende burdan çıkma
biriyim. Burda öğrenmiş ve kendimi geliştirmiş biriyim. Tr.gg html kabul eder
htmlde webmasterlığın temelidir. Temelde olan şeylerle gelişmiş web siteleri yapamazsınız. Php mysql jquery gibi gelişmiş diller gerekiyor. Hadi diyelim
onlarıda bildiniz tek başınıza yapmanız yine zor olacaktır bir ekibe ihtiyacınız
olacak. Falan filan daha html i css i tam öğrenmeden gözünüzü yukarı
kaydırmayın.

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj29.10.2011, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
Arkadaşlar tr.gg de otomatik ve mantıklı işler yapabilecek bir site yapmayı unutun.
Facebook, twitter, darkorbit, sanalika... örnekler artabilir. Bende burdan çıkma
biriyim. Burda öğrenmiş ve kendimi geliştirmiş biriyim. Tr.gg html kabul eder
htmlde webmasterlığın temelidir. Temelde olan şeylerle gelişmiş web siteleri yapamazsınız. Php mysql jquery gibi gelişmiş diller gerekiyor. Hadi diyelim
onlarıda bildiniz tek başınıza yapmanız yine zor olacaktır bir ekibe ihtiyacınız
olacak. Falan filan daha html i css i tam öğrenmeden gözünüzü yukarı
kaydırmayın.
Beklenen adam geldi.. Aynen katılıyorum hocam. TR.GG html kabul eder , html webmasterlik dünyasının ilk adımıdır. Ama daha fazlası olmaz , TR.GG'de bir script kodlanmaz , TR.GG'de backlink çalışması yapılmaz , TR.GG'de joomla template çizilmez , TR.GG'de Wordpress template çizilmez. TR.GG ' de para kazanılmaz. Adhood 'tan bile Smile O kadar reklam var ,hangisi bizim hangisi bs 'nin onu bile bilmiyoruz Very Happy