Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2011, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem.COM'un Bilinmeyenleri! (Çok Önemli!)

Merhaba,

Bedava-Sitem.com sitesinde kısa süre moderatör görevi yapmış bir bedava-sitem hayranıyım.

Size bazı olaylardan ve gerçeklerden bahsetmek istiyorum. Bundan 2 yada 3 yıl önce Tuzdiyarlılar.tr.gg isimli bir şahız forum tarafından çok sevilmiş ama
insanları öldü haberini vererek üzmüştür. Bu olaydan sonrada ortaya çıkıp ben yazmadım kardeşim yazdı diyerek insanları geri kazanmaya çalışmıştı ama
başaramamıştı. O dönemin adminleri Selin ve Cunobag tarafından cezalandırılarak sitesine erişimi kapanmıştır. Haliye bu şahızda bedava-site'e çok uzun süre gelmemiştir. Cunobag ve Selin bu şahısı affetmediği içinde foruma gelmemiştir. Ve 2 yıl sonda bu şahıs Anadolulular isimli bir nickle tekrar foruma girmiştir.

Fakat bu kişi yine kimliği deşifre olunca Cunobag tarafından alaka kesilmiştir. Bu sırada bu arkadaşın tekrar foruma geldiği zamanlarda Bedava-sitem forumuna yeni moderatörler
seçilmeye başlamıştır. Anadolulular (Tuzdiyarlılar ) isimli şahızı moderatör olma adayı olarak, moderatör seçen ekipten ua1905, ysnsen 'in baskısı üzerine moderatör seçilmesi söz konusu olmuştur ama cunobag, tumhepsiburada,benimsitem1993 karşı çıkmış ve şiddetli tartışmaya başlamışlardır. Bu tartışmanın sonucunda cunobag, tumhepsiburada,benimsitem1993 moderatör görevinden olmuştur ve bunu cunobag'ı görevden atılması için ua1905ua moderatörümüz tartışma yaratıp
Support görevlisi ile cunobag arasındaki ilişkiyi kesmesine ve Moderatörlüğünden atılmasına sebep olmuştur. Bu atılma anadolulular ( tuzdiyarlılar ) isimli nickin moderatör seçilmesi için olmuştu. Ama o dönemde Anadolulular moderatör seçilmemiştir. Seçilen moderatörler abron, afilliyanlizlik, mistanbul, net-muratt, bilgiliwebnet, leonn2435 bu kişiler moderatör olmuştur. Yeni moderatörler seçildikten sonra ekibin sözcüsü olarak ysnsen yeni moderatör alalım ve dahada güçlenelim
çağrısında bulunmuştur. Bu çağrıda Anadolulular isimli şahsı moderatör olmasını zorunlu hale getirmişledir. Tabi anadolulularda boş durmamış ve forumda hemen hemen her yerinde paylaşımlar ver anlatımlar
hazırlıyarak forum sakinlerinin gözlerine girmeyide başarmıştır. Ve nihayetinde moderatör olmuştur.

Biz zaman milleti öldüm diyerek kandırarak ve farklı bir nick ile tekrar geri gelen birini moderatör seçmiştik. Ramazan bayramı sebebi ile bir yarışma düzenlemek istemiştim. Bu yarışmada Web cam hediye edecektim. Anadolulular isimli nickde mir mp4 hediye edeceğini beyan etmişti. Tabi o zaman daha moderatör değildi. Ama yarışma olmadı bir türlü olmadı.
Daha sonra bu yarışmayı Yılbaşında yapalım dedim önerdim yine olmadı. Ve öğrendimki anadoluluların hediye edeceği mp4 ysnsen'e hediye edilmişti. Ama bu hediye kendisinin moderatör olduktan sonra verilmesi ne kadar enteressan. Yarışma için planlanan bir hediye moderatör ekibinin sözcüsü ysnsen'e hediye gitmesinden kışkulanıyorum. Bunun rüşvet olarak verildiğini düşünüyorum.

Ben moderatör olduktan sonra Tümhepsiburada nickli eski moderatörümüz beni uyarmıştı, uyarmaya çalışmıştı ama anlayamamıştım. Konu Rüşvete gelmişken Şimdi bir diğer rüşvet olayını açıklıyacağım.

Yine aynı şekilde ua1905Ua nickli kişi moderatör olduktan sonra ysnsen nickli kişiye 300 $ yada tl para vermiş ve bu paranın karşılığında ysnsen ua1905uz nickli kişiye tasarım yapmıştır. Ne kadar ilginç ki bedava-sitem de ua1905ua'nın etrafında ona bedavaya tasarım çizecek kodlayacak onlarca kişi varken o para ile moderatör ekibinin sözcüsüne bu işi parayla yapıyor. Ne kadar enteressan....

Şimdi bir diğer olaydan bahsetmek istiyorum. Moderatör ekibinden Abron isimli şahıs moderatörlükten ayrılmak istediğini ve bunun gerekçesi olarakda ekibde gruplaşma olduğunu ve bu gruplaşma sebebi ile moderatörlükten ayrılmak istediğini yazmıştı. Bunu hemen örtbas etmek için ua1905ua, anadolulular,ysnsen bu üçlü bunun imkansız olacağını ve bunun gibi durumlarda o kişilerin sitelerinin silinmesini ve cezalandırılmasını yazmışlardı. Oysaki bu gruplaşma zaten bu üçlünün arasındaydı. Ysnsen vatani görevini yapmak için forumdan uzunca süreliğine uzak ve bu süre içinde ua1905ua moderatör ekibinin yeni sözcüsü gibi olmasından şüphelenerek yaptığım bir araştırmanın izlemidir bu yazılar. Ben support görevlisi Hakan Koçak'ın da bu işin ya içinde yada hiç haberi olmadığını düşünüyorum. Çünkü Hakan bey modlar işlerini yapsınlarda nasıl yaparlarsa yapsınlar düşüncesinde. O kadar ilgisiz ve bihaber. Silinen sitelere dikkat etmenizi öneriyorum.

ALINTIDIR

İlk önce üye oluyorsunuz ve site kurmak istiyorsunuz... Kuruyorsunuzda, ilerliyorsunuz çok ilerliyorsunuz artık geceniz gündüzünüz bu site oluyor. Onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. Gün geçtikçe yükseliyor ve beğenilen site oluyorsunuz. Günde binlerce insan sitenize geliyor. Artık siteniz o kadar tutuluyor ki 35.000 ziyaretçiyi bir günde sitenizde ağırlıyorsunuz... O kadar yükseliyorsunuzki artık wikipedia siteniz için kaynak olarak sizi gösteriyor. Bedava-sitem'in gururu oluyorsunuz. Bu sizin için artık para kazanma vaktide geldiğini belirtiyor. ve sonra....

Bu bir gizliilimler hikayesi...

3 yılda SAĞLIĞINI ortaya koyarak, sandalyede bile oturmam sağlık açısından yasaklanmışken, sırf ekmek paranı çıkartabilmek adına SAĞLIĞINI SANDALYEDE OTURDUĞUN HER DAKİKA TEHLİKEYE atarak, yani ortaya kendi yüreğini, kendi HAYATINI koyarak verdiğin bir ESER!

Eser yahu, adı üstünde! Hem de her dakikası zorluklar, fedakarlıklar ve gerçekten güç koşullarda verilmiş bir eser. Ameliyat olduğumun 4. günü, tekrar PC'min başındayıdım. 1 ay bana yataktan kalkmak yasakken! Niçin! Ekmek paranı çıkartmak zorundasın... Ama her şeyden önemlisi, bir davan, bir idealin var. DÜŞÜNEN, OKUYAN ve SORGULAYAN bir gençliğin filizlerini atmak! Yani para kazanmaktan öte ideallerin! Ve bütün bunların karşısında bütün bunlar UMRUNDA OLMAYAN, sürekli o ememğinin üstüne ÇÖKMEYE ÇALIŞAN bir kaç haramzadenin sitene, verdiğin emeğe saldırıları, ve onların bu oyunlarını, bu adiliklerini görmezden gelip de ha bre bu hayatınızı ortaya koyarak verdiğiniz emeğe DUYARSIZ OLAN ve DAKKA BAŞI SİTE KAPATMA TEHDİTLERİ SAVURAN Hakan Bey..............

İsyan etmeyeyim mi artık????

Bir masonun bu ülkenin evlatları üzerine politikası nedir? DİNİNİ ÖĞRENEMEYEN bir nesil! Peki siteye saldıran bu sahtekarların yaptığı zararı onlar bile yapmıyorken, BEN MÜSLÜMAN'ım diyen bir GERİZEKALININ TEKİ çıkıp yapıyorsa, o kişiye ne diyeceksin, nasıl adlandıracaksın? Bir masondan bile daha düşmandır DİN'e! Bir ay önce PC'im tamamen çöktü. Zaten çökmesine kadar da VANTİLATÖRLE çalışıyordu. İnsanlar, bu bilgi dağarcığını okurken kendilerine verilen bu hizmetin VANTİLATÖRLE SOĞUYAN adi bir PC ile yapıldığını acaba hiç akıllarına getirebilir mi? Dedim ki o zaman, dua ettim, "Bak Rabbim, bu dava, senin. İlim öğret dedin, ben de öğrettim. Ama PC'im bozuldu. Eğer bu dava seninse, ne olur sahip çık..." Ve o gün ya da ertesi akşam, siteye İLK REKLAM TEKLİFİ geldi Yani 3 yıldan sonra ilk reklam teklifiydi ve 2 gün sonra PC'mi yaptırdım ve yine insanlara İLİM ÖĞRETMEYE devam ettim. Çünkü biliyorum ki davamın sahibi ben değilim; Allah'tır! Kabe'Yi yıkmaya gelen Ebrehe'ye Peygamber Efendimiz'in amcası şöyle demişti: "Kabe'nin BİR SAHİBİ, bir KORUYUCUSU" var. Ben de artık her şeyi O'NA BIRAKTIM, ONA HAVALE ETTİM...Birden bire birileri saldırı düzenleyip sitenizi şikayet ediyor ve bunu sorumsuz bir tönetime yaptığından haberi bile yok. Sonrada bizim gurur kağnağımız siteyi siliyor... Kendisi Hakan Koçak...

Lütfen artık el atın bu olaya, Sizin mail adresinizi bulana kadar bir çok kişi ile bağlantı kurdum. Amacım kimseyi üzmek kimseye hakaret etmek değildir. Ama tahammül edemediğim bu gerçeklerle bu siteye girmeye çekiniyorum
ve inanınki midem bulanıyor artık. Bedava-sitem.com sayesinde ben panik atak / depresyon hastalığını yendim. Burda kazandığım dostlarım sayesinde inanınki hayata geri döndüm. Ama bu tür insanların buraya örümcek ağı kurduğunu bilemedim.... Gerçekleri görüyorsunuz....

ua1905ua yazmış:

Evet arkadaslar özel mesajlari inceledim.
Ve bir kac resimleri sizlerle paylasacagim.
Bu basligin nekadar yalan dolan atip tutulan bir baslik oldugunu.
Resimlerle göreceksiniz.

Varan1 ua1905ua ysnsene rüsvet vermis denildi.
Pekala resimleri gözden gecirelim rüsvetmi yoksa vbulletin lisansi ve host domain ücretimi hep beraber gözden gecirelim.

Ilk resimimize bakalim..

aaa buna ne demeli.! Bu yetmez devam edelim..

ikinci resmimize gecelim.

ücüncü resmimize gecelim..

Yetmedi yetmedi devam edelim. dördüncü resim.>>

Iste böyle arkadaslar neyin nasil oldugu resimlerde ortada öÿle degilmi.!
Yetmezse buyrun söyleyin devamini paylasayim.

Simdi gelelim diger bir konumuza..
ua1905ua anadolulular. Anadolulularla küs oldugumu mod secilmeden önce muhabbetim olmadigini aciklamistim öyle degilmi..

Peki ozaman birde buna göz atalim..

Resim bir.>>

ua1905ua´nin yani benim konusma tavrima bakin.
Anadolulularla konustugum tavira dikkat.
Ne görüyorsunuz siradan bir kullanici olarak konusuyorum. ôyle degilmi.
Bir samimi muhabbet görüyormusunuz.

Peki ozaman devam edelim ikinci resmimize göz atalim.

Bakin bakin. Resimde ne demisim kendisine.
Bu baslikta yazildigi gibi olsaydi. Ben neden anadolululara resimde gördügünüz cevabi veriyorum. Bu acilan basligin nekadar palavra oldugunu göre biliyormusunuz.

Peki ozaman devam edelim ücüncü resmimize göz atalim..

Ben ne demistim. Anadolulularla mod secildigi dönemlerde konusmuyordum.
Benim mod olarak secildigim dönemlerde kendisiyle muhatabim yoktu demistim degilmi. Ûsteki resmi tekrar gözden gecirin.

Bir resim daha paylasalim.. Buyrun dördüncü resim.

Evet arkadaslar son resimde ne görüyorsunuz hayla moderatör kullanici dialoglarini göre biliyorsunuz öyle degilmi.
Anadolululara siradan bir kullaniciymis gibi cevap veriyorum.
Ve bana gel demiyorum moderatörlere bildirin demisim öyle degilmi..

Artik karar sizin. ilaa yetmedi diyorsaniz dolu dizgin özel mesajlarda bekleyen mesajlar var. hepsini Kimseden cekinmeden paylasirim.
Bu acilan basligin nekadar yalan dolan öyle böyle atip tutulan, iftiralarla dolu oldugunu göre biliyormusunuz.

Mod secimlerinde mod olsunmu denildi olsun dedik

Cunobag konusu hakkinda da tüm konular icerikler mesajlar bende bir kenarda kayitli duruyor.

Bu konu hakkinda aciklama yapamam hakan bey izin veririse aciklayacagim.
Ayni bu sekilde resimleriyle beraber paylasacagim.

Böyle bu sekilde iftira atmak kolaydir. Insanlarin günahina girmek kolaydir.
Burada bu basligi acan arkadas bayanim diyor.
ôzelden agiza alinmayacak cümleler kullaniyor.
Bir bayana yakismayacak sekilde hareket ediyor.
Bunlar dogrumu diye soranlara.
Evet hepsi dogru hersey dogru diyerek insanlari aldatiyor.
Yazik gunah. Yapmayin etmegin.

Ne oldu arkadaslar. Maske düstü sanirim.
Nekadar yalan dolan dolu iftiralarla yazili acilan bir baslik oldugunun kanitidir bu cevabim.

Resimler ortada tarih ortada. yetmez diyenler buyursun söylesin.
Daha farkli resimlerle huzurunuza cikarim. Siz bilirsiniz..
Gizli sakli birsey yoktur. Ihanet yoktur.

Saygilarimla ua1905ua@

En son arzutekin tarafından 23.11.2011 15:27:01 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj22.11.2011, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yazılanlar gerçek ise konu kesinlikle silinir ve sitenizde gider benden söylemesi iyi forumlar.
Mesaj22.11.2011, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hiç önemli değil. sadece herkes gerçekleri görsün, uyansın artık. YETER!!!! başkada bişey istemiyorum...
Mesaj22.11.2011, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya zaten bu bedava-sitemde olan eskiler biliyordur belki bende eskilerdenim ama bana sorarsan bu tür tartışma oldugunu bilmiyordum sayende (eğer dogruysa) öğrenmiş oldum.
Mesaj22.11.2011, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunları bilmeyen bence bs'de eski değildir...
Mesaj22.11.2011, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumda fazla takılmam ben belkıde onun için bilmiyor olabilirim.
Mesaj22.11.2011, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki bu "alıntıdır" diye yazdıgın yazının sahibi kim..?
Mesaj22.11.2011, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:

Alıntı:
ALINTIDIR

İlk önce üye oluyorsunuz ve site kurmak istiyorsunuz... Kuruyorsunuzda, ilerliyorsunuz çok ilerliyorsunuz artık geceniz gündüzünüz bu site oluyor. Onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz. Gün geçtikçe yükseliyor ve beğenilen site oluyorsunuz. Günde binlerce insan sitenize geliyor. Artık siteniz o kadar tutuluyor ki 35.000 ziyaretçiyi bir günde sitenizde ağırlıyorsunuz... O kadar yükseliyorsunuzki artık wikipedia siteniz için kaynak olarak sizi gösteriyor. Bedava-sitem'in gururu oluyorsunuz. Bu sizin için artık para kazanma vaktide geldiğini belirtiyor. ve sonra....

Bu bir gizliilimler hikayesi...

3 yılda SAĞLIĞINI ortaya koyarak, sandalyede bile oturmam sağlık açısından yasaklanmışken, sırf ekmek paranı çıkartabilmek adına SAĞLIĞINI SANDALYEDE OTURDUĞUN HER DAKİKA TEHLİKEYE atarak, yani ortaya kendi yüreğini, kendi HAYATINI koyarak verdiğin bir ESER!

Eser yahu, adı üstünde! Hem de her dakikası zorluklar, fedakarlıklar ve gerçekten güç koşullarda verilmiş bir eser. Ameliyat olduğumun 4. günü, tekrar PC'min başındayıdım. 1 ay bana yataktan kalkmak yasakken! Niçin! Ekmek paranı çıkartmak zorundasın... Ama her şeyden önemlisi, bir davan, bir idealin var. DÜŞÜNEN, OKUYAN ve SORGULAYAN bir gençliğin filizlerini atmak! Yani para kazanmaktan öte ideallerin! Ve bütün bunların karşısında bütün bunlar UMRUNDA OLMAYAN, sürekli o ememğinin üstüne ÇÖKMEYE ÇALIŞAN bir kaç haramzadenin sitene, verdiğin emeğe saldırıları, ve onların bu oyunlarını, bu adiliklerini görmezden gelip de ha bre bu hayatınızı ortaya koyarak verdiğiniz emeğe DUYARSIZ OLAN ve DAKKA BAŞI SİTE KAPATMA TEHDİTLERİ SAVURAN Hakan Bey..............

İsyan etmeyeyim mi artık????

Bir masonun bu ülkenin evlatları üzerine politikası nedir? DİNİNİ ÖĞRENEMEYEN bir nesil! Peki siteye saldıran bu sahtekarların yaptığı zararı onlar bile yapmıyorken, BEN MÜSLÜMAN'ım diyen bir GERİZEKALININ TEKİ çıkıp yapıyorsa, o kişiye ne diyeceksin, nasıl adlandıracaksın? Bir masondan bile daha düşmandır DİN'e! Bir ay önce PC'im tamamen çöktü. Zaten çökmesine kadar da VANTİLATÖRLE çalışıyordu. İnsanlar, bu bilgi dağarcığını okurken kendilerine verilen bu hizmetin VANTİLATÖRLE SOĞUYAN adi bir PC ile yapıldığını acaba hiç akıllarına getirebilir mi? Dedim ki o zaman, dua ettim, "Bak Rabbim, bu dava, senin. İlim öğret dedin, ben de öğrettim. Ama PC'im bozuldu. Eğer bu dava seninse, ne olur sahip çık..." Ve o gün ya da ertesi akşam, siteye İLK REKLAM TEKLİFİ geldi Yani 3 yıldan sonra ilk reklam teklifiydi ve 2 gün sonra PC'mi yaptırdım ve yine insanlara İLİM ÖĞRETMEYE devam ettim. Çünkü biliyorum ki davamın sahibi ben değilim; Allah'tır! Kabe'Yi yıkmaya gelen Ebrehe'ye Peygamber Efendimiz'in amcası şöyle demişti: "Kabe'nin BİR SAHİBİ, bir KORUYUCUSU" var. Ben de artık her şeyi O'NA BIRAKTIM, ONA HAVALE ETTİM...Birden bire birileri saldırı düzenleyip sitenizi şikayet ediyor ve bunu sorumsuz bir tönetime yaptığından haberi bile yok. Sonrada bizim gurur kağnağımız siteyi siliyor... Kendisi Hakan Koçak...

Bu sözler alıntıdır ve sahibinide biliyosunuzdur umarım. artık Okuyun yani.. söylememe gerek varmıı ?!
Mesaj22.11.2011, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:

fenercafe vardı o olabilir

yanlız yanlış anlaşılma olmasın sadece tahmin.
Mesaj22.11.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:
imanfedaisi yazmış:

"Alıntıdır" 'dan aşağıda yaılanlar, gizlilimlere ait. yani zaten orda gizlilimlerin hikayesi var..
Mesaj22.11.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nerden bilebilirzki bs çok kalabalık biryerdi ve aynı zamanda birçok kişide iyi ve dindardı Question Confused
Mesaj22.11.2011, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer dediğim kişi (fenercafe) değilse ben buldum gibi cevabı biraz düşününce insanın aklına geliyor
Mesaj22.11.2011, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

arzutekin yazmış:
semihseker yazmış:
imanfedaisi yazmış:

"Alıntıdır" 'dan aşağıda yaılanlar, gizlilimlere ait. yani zaten orda gizlilimlerin hikayesi var..

haklı çıktım en son olarak düşündüğüm kişiyi bulmuşum
Mesaj22.11.2011, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sende selın olmalısın heralde Confused
Mesaj22.11.2011, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her kımsin bilmiyorum ama",o şunu yapmış bu bunu yapmış"önemli olan bu deil zaten..dediğin kadarıyla gizliilimler elınden gelenı yapmış dinimizi yaymaya çalışmış ancak haksızlık gormus yinede allah ondan razı olsun elınden ne geldiyse yapmış..Ancak onemli olan şudurki biz görmesek Allah gorur mutlaka...Şu bir gerçekki burası net ortamı asla gerçek hayat gibi olmaz ihanet olur yalan olur dolan olur vs.. gerçek hayatta bile bu var ancak eğer dediklerin dogruysada yanlışsada yarın ahirette ortaya muhakkak çıkar..ancak bsde bişiler oldugundan şüpheliyim selın ve cunobaq burayı çok severlerdi neden bıraksınlarki..?buda düşündürücü.. herkes forumu eleştiriyor ancak kımse forumdaki kişileri eleştirmiyor bızler bu hale geldiysek sorumlusu bs deil modlar deil herkes yani tum kullanıcılardır...saygı sevgi hoşgörü çerçevesinde muamele etmiyoruz kımseye...her neyse Rabbim herşeyi gören ve bilendir..kesin bir delil olmadan modlar hakkındada konuşmak istemem doğrusu...ua1905ua yı az çok tanırım ancak neden sırf anadolular için cunobaqı istemesin hem hakan bey sırf birkaç kişi yuzunden neden sitenın demirbaşlarını atsın...neyse kafam karıştı doğrusu Confused