Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.11.2011, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
başarılar

saolun..
Mesaj26.11.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel başarılar...
Mesaj26.11.2011, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

mbwarbanddil yazmış:
güzel başarılar...

saolun sizede başarılar..
Mesaj26.11.2011, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Güncell
Mesaj26.11.2011, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar

Başarılar kardeşim Smile Tasarımın gayet güzel Smile
Mesaj26.11.2011, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar

eglencebilgidunyasi yazmış:
Başarılar kardeşim Smile Tasarımın gayet güzel Smile

Saol kardeş seninde güzel bir tasarımın var Smile
Mesaj26.11.2011, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Sağol

Teşekkür ederim Smile
Mesaj26.11.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sağol

eglencebilgidunyasi yazmış:
Teşekkür ederim Smile

Önemli Değil Ne Demek Smile
Mesaj26.11.2011, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Güncell
Mesaj26.11.2011, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla sitene bakınca bana direk bs-aktif.tr.gg yi anımsattı sanki biraz taklitci olmuş
Mesaj26.11.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

html-mekancisi yazmış:
valla sitene bakınca bana direk bs-aktif.tr.gg yi anımsattı sanki biraz taklitci olmuş

Tasarımın Rengi Benziyor Diye Tasarımı Taklitcimi yaptınız ayrıca sadece gri renk benziyor ? bs-aktifte menünün kısmı varmı duyuru kısmı varmı lütfen yorumları düşünerek atalım saçma sapan değil.
Mesaj26.11.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Güncell
Mesaj26.11.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Arkadasim,

Öncelikle Tasarimini kendin yapmam güzel emegene saygi, eksik ve önerilerde bulundukca burda arkadaslar zaten eksiklerini düzeltirsin!

Bir kac öneridede ben bulunayim:
1. Ana Sayfan yerine ilk birli Ziyaretci Defterinaciliyor bunu düzelt. ziyaretcinin ilk görüsü önemlidir

2. Sitenin renklerinle oynaman güzel beyaz yesil ve mavi cok uyumlu. ama arkaya koydugun arkaplan resmi olmamis, tavsiyem tasarimina uyan renkler kullan ve bunu cerceveye al.

3. Icerik konusunda siten daha yapim asamasinda ama menü bölümüne "EKLENECEK" yazmissin bu cok göze batiyor!

4. Alttaki Copyright bölümü cok büyük olmus madem Photoshop biliyorosun onu cok daha güzel yapabilirsin!

Tabi bunlar benim görüslerim herkesin zevki farklidir, ama burda senin benim zevkin degil ziyaretcinin görsel zevkini tahmin etmen lazim.
Cogu siteler icerik konusundan degil görsel birsey sunamadiklarindan kaybediyor! icerik nekadar cok olursa olsun kullanisli degil tam tersine karma karisik ve düzensiz olursa ziyaretcilerinde o kadar az sitede vakit gecirir!

Hadi kolay gelsin
Mesaj27.11.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kapristv yazmış:
Merhaba Arkadasim,

Öncelikle Tasarimini kendin yapmam güzel emegene saygi, eksik ve önerilerde bulundukca burda arkadaslar zaten eksiklerini düzeltirsin!

Bir kac öneridede ben bulunayim:
1. Ana Sayfan yerine ilk birli Ziyaretci Defterinaciliyor bunu düzelt. ziyaretcinin ilk görüsü önemlidir

2. Sitenin renklerinle oynaman güzel beyaz yesil ve mavi cok uyumlu. ama arkaya koydugun arkaplan resmi olmamis, tavsiyem tasarimina uyan renkler kullan ve bunu cerceveye al.

3. Icerik konusunda siten daha yapim asamasinda ama menü bölümüne "EKLENECEK" yazmissin bu cok göze batiyor!

4. Alttaki Copyright bölümü cok büyük olmus madem Photoshop biliyorosun onu cok daha güzel yapabilirsin!

Tabi bunlar benim görüslerim herkesin zevki farklidir, ama burda senin benim zevkin degil ziyaretcinin görsel zevkini tahmin etmen lazim.
Cogu siteler icerik konusundan degil görsel birsey sunamadiklarindan kaybediyor! icerik nekadar cok olursa olsun kullanisli degil tam tersine karma karisik ve düzensiz olursa ziyaretcilerinde o kadar az sitede vakit gecirir!

Hadi kolay gelsin

Saol Kardeş bu önerilerini hemen gerçekleştiriyorum ama ilk ziyaretçi defterinn açılmasının sebebi sitenin ana sayfasının hazır olmaması Smile
Mesaj27.11.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya güzel ama renk uyumu yok :/