Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım gerçektende güzel olmus.Ve siteye girerken hep bir resim çıkmakta.Oraya bir kaç resim daha ekle değiştirelim bakalım.
Mesaj30.11.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zeki, çevik ve ahlaksız biriyimdir. Diline tasma takmayan adam olarak bilirler. Köşe yazarıyım. Evin her köşesin de yazarım. Aynı zaman da Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm. Düşünmek iyidir iyi. İyidir değil mi ? Daha fazla bilgi için tıkla!

sözlerini çok sevdim hocam. başarılarının devamını dilerim. Ama bedava-sitemde harcanıyorsun bence. İleride görüşelim , domain alacağım yakında hosting veren bir arkadaşımda var. Ortak bir şeyler yapabiliriz.
Mesaj30.11.2011, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bir şey göremiyorum boş bir beyaz sayfa Wink Tasarım bumu :DDD
Mesaj30.11.2011, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakma kardeşim ama bence site biraz karışık olmuş yani ben girdiğimde gözüm ağrıdı herşey her yerde. Yada bana öyle geldi bilmiyorum ve reklami kapat kısmını kaldır istersen B-S kurallarına haykırı o.
Mesaj30.11.2011, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunikoz yazmış:
Tasarım gerçektende güzel olmus.Ve siteye girerken hep bir resim çıkmakta.Oraya bir kaç resim daha ekle değiştirelim bakalım.

Yorumunuz için teşekkürler.
Aslında orada 4 fotoğraf var. Sağ üst kenar kısmında geçiş yapabileceğiniz noktalar var.
Tıkladığınız da bir sonraki fotoğrafa geçer.
Kendisinin geçmeme sebebi olarak da , hem sitenin arka kısmı arka planı komple değişiyor kendisi, hem de onu hareketli yapınca çok geç açılıyor sayfalar.
Çok kasıyor yani. Onun için manuel yaptım.
Normalde orta kısımda hareketliydi. Sağa ve sola doğru butonlarla hareket edilebilir hale getirdik.

online-games1 yazmış:
Zeki, çevik ve ahlaksız biriyimdir. Diline tasma takmayan adam olarak bilirler. Köşe yazarıyım. Evin her köşesin de yazarım. Aynı zaman da Türk düşünürüyüm. Sürekli düşünürüm. Düşünmek iyidir iyi. İyidir değil mi ? Daha fazla bilgi için tıkla!

sözlerini çok sevdim hocam. başarılarının devamını dilerim. Ama bedava-sitemde harcanıyorsun bence. İleride görüşelim , domain alacağım yakında hosting veren bir arkadaşımda var. Ortak bir şeyler yapabiliriz.

Teşekkür ediyorum düşüncelerin için.
İlerde ki fikirlerini de hayata geçirebilirsen elbette yardımım dokunabileceği konular olursa seve seve yardım ederim..

bekir-bulut yazmış:
Ben bir şey göremiyorum boş bir beyaz sayfa Wink Tasarım bumu :DDD

Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama diğer arkadaşlar görebildiğine göre tarayıcınız da sorun olabilir.
Bembeyaz birşey olsa değerlendirmenize sunmazdım.

oyunpedi yazmış:
Kusura bakma kardeşim ama bence site biraz karışık olmuş yani ben girdiğimde gözüm ağrıdı herşey her yerde. Yada bana öyle geldi bilmiyorum ve reklami kapat kısmını kaldır istersen B-S kurallarına haykırı o.

Henüz çalışma aşamasında olduğum için şuan öle görünüyor evet haklısın.
Zamanla toparlamaya çalışıcam.
Reklamı kapat sekmesine gelince de çoğu sitede gördüm kullanılıyor, benden daha eski olan kullanıcılarda bile. Yani hadi benim ki yeni diye görünmedi uyarı almadım diyelim, diğerlerinin ki durduğuna sanırım aykırı değil.
Ayrıca kapat deyince kapanmıyor zaten : ) Sadece o anlık gizliyor.
Mesaj30.11.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimim sayfasindaki yazilar sana ait iste, okurken öldürdün beni Very Happy değilse güzel site Razz
Mesaj30.11.2011, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
Kimim sayfasindaki yazilar sana ait iste, okurken öldürdün beni Very Happy değilse güzel site Razz

Çoğu bana ait =)
Teşekkürler yorumların için.
Senin yardımını da unutmuş değilim, o tasarımı da kullanabileceğim bir site oluşturucam yakın zamanda.
Önce şunu bir toparlayayım da : D
Smileyler de sana ait bilmiyorum gördün mü ?
Mesaj30.11.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana sayfayı isteğiniz üzerine elimden geldiği kadar düzenlemeye çalıştım arkadaşlar.
Fikirlerinizi alabilirsem olumlu ya da olumsuz, çalışmalarıma yön vereceğim ?
Mesaj01.12.2011, 03:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten çok güzel olmuş gerçektende emek vermişsin,Allah başarını daim etsin..
Mesaj01.12.2011, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Siten çok güzel olmuş gerçektende emek vermişsin,Allah başarını daim etsin..

Amin. Allah razı olsun sağol.
Sana da başarılar.
Mesaj01.12.2011, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.
Sizden gelen yorumlara göre düzenliyorum siteyi.

Son düzenlenen sayfalar;

Arrow http://www.hknclk.tr.gg/
Arrow http://www.hknclk.tr.gg/Web_Siteleriniz_icin.htm
Mesaj01.12.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hknclk yazmış:
hknclk yazmış:
Değerlendirmeleri alayım arkadaşlar.
Mesaj02.12.2011, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Up : )
Mesaj02.12.2011, 11:15 (UTC)