Forum'da ara:
Ara

--!
Evet
  28%
[ 2 ]
Hayır
  71%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 7

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2011, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

gtasanandreashakkinda yazmış:
Zaten uyumaya gidiyorum...

Bana sadece ' Hadi beni hackleyin ' diyen biri garip geldi Very HappyVery Happy

İyi geceler...
Eyvallah sanada..
Mesaj06.12.2011, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:
kendini anonymous hack takımından sanan şahıs ya arkadaşım afedersinde gerizekalımısın ?

tr.gg siteleri hacklenemez bunu bilmiyormusun ?

ayrıca ne amaçla saldırı yapıyorsun ki yaptığına saldırı denilirse Mr. Green

bu işleri bırak bak yukarda kı yazıda murat ip adresini bile bulmuş bırak bu işleri de başına bela alma ilerde keşke dememek için bence vazgeç çünkü daha çok ekmek yemen lazım çünkü sana hiçbirşey kazandırmayacak
Wink
Tr.gg siteleri hacklenir abide , önce bedava-sitemi hacklemeleri lazım.

Ben bu kendini heykır sanan arkadaşa diyorumki gelsin hacklesin sitemi , paylaşsın şifreyi burda paypal mail yollasın 100 dolar hesabında.. Hatta bi 100 dolar daha verir birlikte çalışırım.
Mesaj06.12.2011, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten tr.gg derken kastım sitelerdi murat yoksa tabiki ilk baş bedava-sitemi hacklemesi lazım oda çok çok zor.

senin dediğine katılıyorum madem arkasına güveniyor benim siteyide hacklesin + şifreyi bana söylesin veya forumda paylaşsın ki hacker olduğunu anlayalım
Mr. Green
Mesaj06.12.2011, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya zaten bi hackerin tr.gg 'de işi ne.. Daha ücretli bir domaini yok. Ulan hackerlikle ilgili 1 tane şey saysın hostunuda ben vericem anasını satıyım hemde sınırsız. Alan sınırsız bandwith sınırsız..
Mesaj06.12.2011, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Ya zaten bi hackerin tr.gg 'de işi ne.. Daha ücretli bir domaini yok. Ulan hackerlikle ilgili 1 tane şey saysın hostunuda ben vericem anasını satıyım hemde sınırsız. Alan sınırsız bandwith sınırsız..

yani artık ben deyecek kelime bulamıyorum hackerlikle ilgili iyi bişi saysın şurada varya
Mr. Green
Mesaj07.12.2011, 01:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

anonymous-hack yazmış:
Evet.Tekrar Özür Dileriz.
esdafrullah bs haketmişti kötü durumlara sessiz kaldı mal
Mesaj07.12.2011, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tr.gg ler Hacklenemez, Ayrıca Türk Bayrağına Birliğine Hakaret eden siteler zaten Yöneticiler tarafından siliniyor bildirin yeter.

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj07.12.2011, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anonymous üyesi oldugumuz sadece gülmelik bir olay.Biz sadece o ismi kullanmayı tercih ediyoruz.
Mesaj07.12.2011, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

anonymous-hack yazmış:
Anonymous üyesi oldugumuz sadece gülmelik bir olay.Biz sadece o ismi kullanmayı tercih ediyoruz.
Anonymous çakması yani.. TR.GG'de yaşıtlarıyla eğlenen bir veletsin galiba. Ooof of..
Mesaj07.12.2011, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.si Bilişim suçlarını Benden daha iyi bildiginizi söylüyorsunuz ancak Benim IP adresimi 80.190.202.44 Diyorsun ? O Bedava-sitemin Kendi IP Adresidir. İlk önce IP Bulmayı Öğren Ondan sonra gel bize kafa tut

2.Si Yaşım 10'sa Gidin istediginiz yere şikayet edebilirsiniz.Yüz yüzede görüşebiliriz ettiginz yerde.

Mesaj07.12.2011, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

anonymous-hack yazmış:
1.si Bilişim suçlarını Benden daha iyi bildiginizi söylüyorsunuz ancak Benim IP adresimi 80.190.202.44 Diyorsun ? O Bedava-sitemin Kendi IP Adresidir. İlk önce IP Bulmayı Öğren Ondan sonra gel bize kafa tut

2.Si Yaşım 10'sa Gidin istediginiz yere şikayet edebilirsiniz.Yüz yüzede görüşebiliriz ettiginz yerde.

1.si bilişim suçlarıyla IP adresi ile nasıl bir bağlantı kurdun bilmiyorum.
IP adresi konusuna gelirsek , gördüğün gibi çok üstünde durmadım whois.comda çıkan ip bu. Seninmi değilmi bilemem. Ancak 10 dakikalık uğraşımla bulurum ip adresini.

2. si yaşın 10 sa niye seni şikayet edeyim ? Ben diyorumki sana kafa tutuyorum kötü biriyim pisliğin tekiyim hackle benim sitemi paylaş burda şifremi falan heykırsın yat o yüzden diyorum hadi bakıyım nasıl yapıyosun.
Mesaj07.12.2011, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim biz zaten dost sitelere bilgi paylaşan sitelere saldırmıyoruz.
Kötü İçerikli Siteleri kapatıyoruz.Sizin Sorununuz Ne Burda ?
Mesaj07.12.2011, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Forumdan banlandiniz. Hic bir tr.gg sitesini sonsuza kadar kapatamazsiniz.
Anormal ziyaretci akisi sebebiyle 24 saat sistem otomatik olarak siteyi kapatir.
Bunu da siz degil sistem yapar. Insanlari kandirmaya calismanin bir anlami yok.
Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: