Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2012, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel.
Mesaj05.03.2012, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gurol-elektirik yazmış:
en kötüsü bu balderesi reklamları adaı hayattan soğutur
en ötüsü bu adamlar kendi aızlarıyla yubu ba yazıyolar ovideonun altına
Mesaj06.03.2012, 06:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gurol-elektirik yazmış:
gurol-elektirik yazmış:
en kötüsü bu balderesi reklamları adaı hayattan soğutur
en ötüsü bu adamlar kendi aızlarıyla yubu ba yazıyolar ovideonun altına

bnce biraz klavye eğitimi al.düzgün yazamıyorsun.
Mesaj07.03.2012, 06:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel Smile))
Mesaj07.03.2012, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncellll
Mesaj07.03.2012, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence en vahimi ;
Konuyu bir okudumda , neredeyse kimse Türkçe konuşmuyor ?
"Yha" vb. nedir ? Kastım budur..
En vahimi budur. !

Bu konu üzerinden sinir olduğum birşey varsa ;
- Serçe parmağını "özellikle 'masanın' kenarına" vurmaktır.İşte o an bildiğin tüm küfürleri usulca edebilirsin Mr. Green
Mesaj08.03.2012, 06:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozgun-blog yazmış:
Bence en vahimi ;
Konuyu bir okudumda , neredeyse kimse Türkçe konuşmuyor ?
"Yha" vb. nedir ? Kastım budur..
En vahimi budur. !

Bu konu üzerinden sinir olduğum birşey varsa ;
- Serçe parmağını "özellikle 'masanın' kenarına" vurmaktır.İşte o an bildiğin tüm küfürleri usulca edebilirsin Mr. Green

o serçe parmak bir bide dün başıma gelen demir kapı ile sağ el parmağımın duvar arasında sıkışması ve parmağımın kan toplaması (: itiraf etmek gerekirse o kapıyı yapana baya bi küfür ettim (:
Mesaj09.03.2012, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayat'dan Soguyan Kimse Yoq Artık Very Happy
Mesaj26.03.2012, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayattan niye soğimki ben atatartikamıyım bitek o soğıur
Mesaj26.03.2012, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:

yok valla abi neden hayattan soğuyalım ki,?
dünyaya bir kere geliyoruz şu 3 günlük dünyanın tadını çıkarmamiz lazimken niye kendimizi boş yere üzelim.
Mesaj27.03.2012, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

cino-oyun yazmış:
hayattan niye soğimki ben atatartikamıyım bitek o soğıur

antartika olmasın git bi türkçe öğren Very Happy

aykut-servis yazmış:
bedavasitepaylasim yazmış:

yok valla abi neden hayattan soğuyalım ki,?
dünyaya bir kere geliyoruz şu 3 günlük dünyanın tadını çıkarmamiz lazimken niye kendimizi boş yere üzelim.

haklısında bu hayatın tadı tuzu Very Happy
Mesaj27.03.2012, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayat yaşamaya değer.
artik bunu anladim,kimse birbirini uzmesin şu 3 gunluk dünyada herşey mutlaka yoluna girer.
Mesaj27.03.2012, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet mesela balderesi soğuturhayattan ama tv izlemzsek soğumayız çözüm bu
Mesaj27.03.2012, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
hayat yaşamaya değer.
artik bunu anladim,kimse birbirini uzmesin şu 3 gunluk dünyada herşey mutlaka yoluna girer.

valla hayattan beni soğutucak çoooook şey var Very Happy ama bir yönümü çok seviyorum vurdum duymazım Very Happy sallarım gider Very Happy

cino-oyun yazmış:
evet mesela balderesi soğuturhayattan ama tv izlemzsek soğumayız çözüm bu

saçma sapan yorum atma.
Mesaj04.04.2012, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow "eee okul nası gidiyo, notlar iyimi?" sorusuda bunlara örnektir..
Arrow her gün defalarca hayatın okul para ve işten ibaret olduğunun anlatılması
Arrow dersler
Arrow ödevler
Arrow insanlar
Arrow lazım olunca evdeki 3 telefonunda şarjının bitik olması
Arrow telefon görüşmesi sırasında tam randevu ayarlamaya konu geldiğinde gelen batarya zayıf sesi
Arrow oyunun en heyecanlı yerinde kalan pil %5 uyarısı ile beklemeye alınan pc
Arrow tam son vuruşu yapacakken netin gidip gemimin patlaması (darkorbitte)
Arrow eve gelen tanımlanamayan misafirler
Arrow misafir olduğu için herşeyi yapma hakkı olduğunu zanneden insanlar
Arrow sırf benden daha önce doğduğu ( yaşı büyük olduğu için ) bana herşeyi yapabileceğine inanan ve karşı çıkıncada "yeni nesilde saygı kalmadı efenim" diyen insanlar (ör: öğretmenler)
Arrow çooooookk ama çok ünlü bir oyundan bahsettiğinde arkadaş grubunda kimsenin o oyunu bilmediğini anlamak..
Arrow bir oyun karakterinin hikayesini anlatırken arkadaşının ani bir refleksle "bu hangi diziydi ya, yer gök aşk mı??" demesi (ve kıza "lan dizide illidan diye birimi var mal" diyememek)
Arrow herkesin yorgun/hüzünlü olduğu bir anda aklına hayatının en komik esprisinin gelmesi ve kimseye diyemeyip kendi kendine gülmemek için ter dökmek
Arrow Arrow kız arkadaşınla yapmak istediğin fantezilerin hayaline dalmışken tahtaya kaldırılmak.. (gömlekte pantolunun dışında değilse facia olabilir)
Arrow yanında uç ve silgin yokken hiç bilmediğin bi sınıfta yazılı olmak
Arrow saatlerce büyük tuvaletinizi en gürültülü şekilde yaptıktan sonra eve bir misafirin geldiğini ve çok sıkıştığını görmek
Arrow fantezi olsun diye çıplak uyuduğun günün sabahında yedek anahtarla evi basan arkadaşların..
Arrow site tasarımı yap diye yalvarıpda PC den hiç çakmadığı için tüm site işini üzerinize yıkmayı hedefleyen üyeler
Arrow sanki mecburmuşum gibi tasarım yapmamı emreden ve cevabımı bile beklemeden nası bşi istediğini anlatmaya başlayan dişi bs kullanıcıları
Arrow sırf güzel olduğu için dediği herşeyi yaomak zorundaymışın gibi emir veren kızlara şükela bir cevap yapıştırarak reddettiğinde herkesin seni gey zannetmesi
Arrow arkadaşlarla girdiğin sex muhabbetinde herkes vahşice şeyler anlatırken "ben sexte romantizm ararım" deyince "top musun olm?" yada "nabıcan ortaya mum yakıp üstünemi oturtacan?" gibi sorular almak
Arrow sex yada kadınlar artık ilgiim o kadarda çekmiyor ben alacağımı aldım deyince herkesin tersten anlaması.. ("yapıcağım kadar yaptım artık beni bu adrenalin kesmiyo başka şeylerde var hayatta" demek isterken gey durumuna düşmek)
Arrow sürekli kavga ettiğin bi kızın aslında sana aşık olduğunu öğrenmek (ohaa olm benim sana ettiğim küfürler günlük kotamın %80i lan şimdi hiç bşi yokmuş gibi seni seviyommu dicem???)
Arrow doğru mu cesaretli mi oyunu oynarken cesareti seçtiğinde kapıdan geçen 5. kişiye cinsiyet farketmeksizin çıkma teklifi et denildiğinde kapıdan 5. gelenin extra abazan bi erkek olması (ohaa ben yokum lan!)
Arrow yalnızlığın ne kadar güzel bşi olduğunu anlatmaya çalışırken milletin depresyonda olduğumu zannedip daha çok ilgilenmesi (şefkat göstermesi) (bkz:anna şefkatli kız arkadaş) (ohaa)
Arrow taraftarı olduğun bi siteyi anlatırken (ekşi sözlük) arkadaş grubunun %70 inin rakip tarafı tutması kalanınında sözlüklerden haberinin bile olmaması.. (şurdaki hoca değilmi yaw hocaaamm adam öldürüyolaarr..)
Arrow sınıfta herkes birbirine bir şeyler fırlatıpda sen uyurken kafana gelen cisinlere sinirlenip ortalığı dağıtmak üzre uyandığında hocanın sınıfa girerek sadece seni görmesi (- ya ben uyuyodum - ee? - uyandım işte sonra sen geldin öyle oldu - yürü müdürün odasına ben geliyom - yinemi pilav.. :/ )

Arrow Arrow Arrow hayattan soğutacak onca şey varken zar zor yaşamaya çalışıyorsundur ve kafandaki düşüncelere bir düzen vermek üzreyken.... => Hay ben bu masayı buraya koyanında... diye haykırarak küçük parmağının acısıyla baş başa kalmak (bkz: isssyaaaaaaaannn)

Arrow daha yazardımda yoruldum dediğinde alttaki yoruma "adam roman yazmış bee" diyerek okumadığını belirten zekadan yoksun insanların kendini ifade etme biçimleri

Arrow (bkz: beni her şey hayattan soğutuyor)