Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2012, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski b-s eski b-s. Onların ne farkı vardıki? Artık eski geride kaldı hem. Herkes kendine çeki düzen verse eskiyi aratacak bir ortam olmayacak. Herkes birbirine suç atıyor. Oysaki herkes suçlu!..
Mesaj17.02.2012, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
Eski b-s eski b-s. Onların ne farkı vardıki? Artık eski geride kaldı hem. Herkes kendine çeki düzen verse eskiyi aratacak bir ortam olmayacak. Herkes birbirine suç atıyor. Oysaki herkes suçlu!..

Smile Eski BS de saygı sevgi vardı burda ki gibi değildi yaşamadan anlaşılamaz...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj17.02.2012, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
mrtiqi yazmış:

Smile Eski BS de saygı sevgi vardı burda ki gibi değildi yaşamadan anlaşılamaz...

Eskiyi geri getirebilecek misin sanki? Boşuna çene çalma burada bence.
Mesaj17.02.2012, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskileri geri getirme cabamiz yokki zaten.Burada soylediklerimiz" eskisi gibi sicak guzel ortam olsun,herkes kendine ceki duzen versin,birazda kendi hatasini gorsun" bu..Smile
Mesaj17.02.2012, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Eskileri geri getirme cabamiz yokki zaten.Burada soylediklerimiz" eskisi gibi sicak guzel ortam olsun,herkes kendine ceki duzen versin,birazda kendi hatasini gorsun" bu..Smile

Ben de onu diyorum. @paylasim61 keşkelerle yaşıyor.
Mesaj17.02.2012, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
imanfedaisi yazmış:

Hayir,aslinda oda benim soylemek istediklerimi farkli bir dille ifade ediyor.. Smile
Mesaj17.02.2012, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
imanfedaisi yazmış:

Keşke dedim mi ben? Yok!

Eski bs neydi onu anlattım ama insan anlamak istediği gibi anlar Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj17.02.2012, 23:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence şimdiki yardımlar pek etkili olmuyo arkadaşlar 2 ay önce bir radyo kodu istedim sğolsun bütün arkadaşlar konun yanlış yerde açıldığını söylediler bana onu söyleyene kadar radyo kodunun nerden bulabilirm onu söyleseydi daha iyi olurdu eskide olsa ki ben 5 sene kadar oldu bs de toplam anında radyo kodları sıralanırdı o başlığa nazimcayı özlüyoruz diyim başkada bişey demiyim haydi hayırlı geceler
Mesaj18.02.2012, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşey Ortadaki :
Yardımlaşma , Seviye ' yi geçtim Artık dostluk , Arkadaşlık Ortamı da düşmüştür. iyice.

Serbest Bölge : Ne Eqlenirdik o bölümde. Yarışmalar düzenlenirdi Kazanmaya çalışırdık . en önce cevap yazmaya çalışırdık Smile Ama şimdi Hangi Reklamı okuyacaqımızı Şaşırıyoruz..

Css : Az mı öğrenmedik bu bölümde. İster Tasarım olsun. ister bilgi edinmek için. Şimdi Hangi Seviyesizin Konuşmasını Okuyoruz..

Vs. vs. Herkez yazmış çoluk cocuqun yeri olmuş burası diye.. Benim senin onun başladıqında da ustadlar böyle demiyordu Bizler için. !

Herkez burda bişeyler öğrenmek için geliyordu. Küçüğünden büyüğe Herkez..
Ama şimdi Reklam yapmak için gelmekte.

Umarım Anlaşılmışımdır.
Selametle.. Wink
Önceki mesajları göster: