Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2012, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık B-S'den Hiçbir Beklentim Yok. Siteyide Siliyorum.

Com.Nu Adresli Resim Upload Sitesi Kurdum. Gayetde Memnunum.
Ama Geride Bıraktığım Arkadaşlık,Dostluk,Çevre Yani Arkamda Kocaman Bi Yer Bırakmış Hissi Duyuyorum.
Ya Gidicem Ya Kalıcam. Ama Kesin Kararım Şu Ki B-S Bizi Kullanıyorsa Bu İş Bitmiştir Arkadaş....

Mesaj23.05.2012, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem bedava olduğu için reklamlardan kazanmaya çalışıyor ama fazla abartmış bulunuyor. Konuyu açan arkadaş boşuna açmış; şimdiye kadar defalarca açıldı bu konular. BS reklamları kaldırmaz, Layeri de kaldırmaz. Ya host&domain alıp çile çekmeyeceksiniz yada BS' nin reklamlarına laf etmeyeceksiniz. Hem diyorsunuzki; 'onca emeğim var'. O emeğiniz garanti mi? İsteyen istediği siteyi kolayca sildiriyor, emek bu mu? Ben yaklaşık 1 ay önce BS ile bağımı kopardım, benimde emeğim vardı, en önemliside PageRankım 1di ama buna rağmen BS'yi bıraktım. Şuan bedava aldığım .in domain ve sınırsız host kullanıyorum ama en kısa zamanda com yada net domain almayı düşünüyorum. Siz de ya reklamlara katlanıp susacaksınız yada BS'yi kullanmayacaksınız. İyi günler..
Mesaj23.05.2012, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: asdas

dogruuu
Mesaj23.05.2012, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu: .

Arkadaşlar ben 4-5 aydır yokum ancak yeni gelen pop-up reklam eskisinden daha iyi bence fazla umutsuzuz forumu tekrar kalkındırabiliriz
Mesaj23.05.2012, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .

kanalbs yazmış:
Arkadaşlar ben 4-5 aydır yokum ancak yeni gelen pop-up reklam eskisinden daha iyi bence fazla umutsuzuz forumu tekrar kalkındırabiliriz

kanalbs benim hesabım arkadaşlar Herhangi bir sosyal ağda grup veya msn'de toplanarak bs için birşeyler düşünebiliriz bunları sitemize ziyaretçi çekmek için kesinlikle yapmamalıyız.
Mesaj23.05.2012, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben En İyisi Geri Dönmeliyim Mr. Green

Ya Artık Alışkanlık Olmuş Her Pc Açışımda B-s'Ye Bakıyorum Acaba Biri Mesaj Atmışmı Bana? Die Very Happy

Arkadaşların Dedikleride Haklı. Aslında Birlik Olarak Kalkındırabiliriz B-s'yi. Tekrar Beraber Olup Yeniden Başlayabiliriz... Question
Mesaj23.05.2012, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitemin ekstraları eskidi artık herkez beğenmiyor öneri yapıyoruz hiçkimse yakmıyor b-s de durma tek nedeni kapanmaması ve arkadaşları