Forum'da ara:
Ara

Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Başarılı
  46%
[ 23 ]
Orta Dereceli
  36%
[ 18 ]
Kötü
  16%
[ 8 ]
Toplam Oylar : 49

Yazar Mesaj
Mesaj24.05.2012, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşleyişe geçerse oldukça başarılı olabilicek bi sistem Smile Bşarılar.
Mesaj25.05.2012, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki ekiplere görev dagılı olacakmı mesale kodlama sen çizim sen mi yoksa bi tasarımı tek kişimi yapıcak...?

Peki ekiplere görev dağılımı olacak mı? Mesela ;
Kodlama - X kişileri
Çizim - Y kişileri gibi..

*** Evet.. Konular farklı gruplara dağıtılacak.. Aksi halde sorun oluşabilir.. Profesyonel bir çizimci tr.gg'de kodlama bilmeyebilir veya her tasarım kodlayanlar çizemeyebilir.. Bu nedenle ayrı ekipler olacaktır..

Sitenizde görev almak isterim.. Ne yapmam gerekiyor?

*** Web sitemizde görev almak isteyenler için bu akşam siteye bir ek bölüm eklenecektir.. O bölümü takip ederseniz görev alabilirsiniz.. Fakat herkes değil..!

Şimdi sizin bu sistem iyi güzel de kardeşim ya istek olmazsa? Ya da kavgalar çıkar, haksızlıklara uğrayanlar olursa ne olacak?

*** Öncelikle istek olmazsa yapacak bir şey yok.. Bekleyeceğiz ve bol bol reklam yapacağız.. Ayrıca eğer kavga çıkarsa kavgada bulunan herkes üyelikten atılacak ve bir daha üye olamayacaklardır.. Ayrıca haksızlık tespit edilirse haksızlık yapan kişi görevliyse görevinden atılır, üye ise üyelikten atılır..!

Her şey güzel.. 3 ay sonra okullar tekrar açılınca ne olacak?

*** Eğer başarılı olunursa okullar açıldığında da devam eder.. Fakat 2 hafta üst üste tek bir istek bile gelmezse ne olur? diye sorarsanız iptal olma şansı yüksek Smile

Tasarım, kodlama istekleri ne zamanda bir olacaktır?

*** Üyelerin kategorilendireceğini belirtmiştim.. Yani süper üye, haftanın üyesi vb. gibi.. Rütbelendirme şeklinde.. Bunlar üyelere göre değişecektir...

Süper Üye : 1 hafta da tek 1 tasarım ve kodlama isteği yaparken, banner ve logo sınırsızdır...

Haftanın Üyesi : O hafta içerisinde 3 tasarım çizdirip 5 kodlama yaptırabilir.. Banner ve logo o hafta sınırsızdır...

Üyeler : Üyeler 1.5 haftada (10 günde) bir istekte bulunabilir.. Daha önce yapılan her istek silinir ve hiç yapılmamış olarak kabul edilir. Banner ve logolarda 10 günde en fazla 15 tane istek olabilir.. Eğer daha az istek olursa sonraki 10 gün tekrar 15 istekten başlar...

Görevliler : İstekte bulunmak isteyebilirler.. Bu istekleri ben hazırlarım.. Fakat görevlilerinde 5 günde 2 tasarım 2 kodlama sınırsız banner ve logo isteklerinde bulunabilir...

SORULARINIZI BU BAŞLIK ALTINDAN BEKLİYORUM....
Mesaj25.05.2012, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsallah bu sisteminde basarılı olursun emek verenn herkesi takdir ederim
Mesaj25.05.2012, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile Senin gibileri severim ben, yaratıcı, ilginç projeler üreten, insanlara yardım olmaya çalışan birisin. Siteni merakla bekliyorum. Takdir ettim Smile
Mesaj25.05.2012, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gececi40 : Teşekkür ederim abi Smile İnşallah yardım eden arkadaşlarımızla birlikte harika bir proje olacak Smile Desteklerini beklerim Smile

Webjury : Çok teşekkür ederim kardeşim Smile Seninle görüşelim mi bir özelden? Smile
Mesaj25.05.2012, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grubunuz başlangıçta az olup çoğalacakmı mesala hevesli olanlar ben yapmak isteri o der ben kavga çıkma olasılıgı var. ?
Mesaj25.05.2012, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişileri özenle seçeceğim.. Öyle her gelipte "Ben bu ekipte olacağım" diyeni almayacağım.. Belli kriterlere göre değerlendireceğim.. Elimden geldiğince büyük bir ekip kuracağım.. Ekibi çok çabuk kurmam gerek Smile Yardıma ne kadar hızlı başlarsak o kadar iyi olacak.. Ekibi kurduktan sonra da geriye bir tek kalan yardımcı olabilecek kesimi bulmak.. Bunun içinde birçok sitede reklam yapacağım..

Kavga çıkma ihtimali olduğu anda kim olursa olsun üyelikten çıkartacağım Smile
Mesaj25.05.2012, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabi ki görüşelim Smile Bu arada sitene üye de oldum hayırlısı Mr. Green
Mesaj25.05.2012, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her şey güzelde siz her gün 7/24 online olamıyacagınıza göre o sırada bir istek gelirsen grubunuz bu istegi nerden bilecek ortak bir epostaı olacak..?
Mesaj25.05.2012, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webjury : Özelden görüşüyoruz Smile

Bs-cim : Şimdi msn üzerinden bir grup kurulacak ve bu grup ile yapılacak her şey.. Bunun dışında da 7/24 elbette online olamayacağız.. Fakat şöyle bir şey var ki bizde istekleri 1 saat içinde size yollamayacağız.. 48 saat diye düşünüyoruz.. Fakat yazın olduğu için bu konuda bir şeyler değişecek ve 24 saate inecek diye düşünüyorum fakat 3 ay tatilden sonra 48 saate çıkartabiliriz Smile
Mesaj25.05.2012, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pekii.. Ortak msn adresi diyorsunuz ama 2 kişi aynı anda açıksa 2side msn'ye nasıl girecek Smile
Mesaj25.05.2012, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ortak msn değil Smile Herkesin msn'si farklı ama bir tane msn üzerinden grup kurulacak ya da başka bir türlü halledeceğiz o işi Smile Tüm sistem kurulsun da tek sorun o olsun Smile
Mesaj25.05.2012, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrı mail olsa En güzel çizene yada en güzel kodlayandan isterler dierleri alınmazmı.
Mesaj25.05.2012, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani bu sistem site üzerinde de olacak zaten.. Aylık en fazla kodlama yapanlara veya çizim yapanlara ödüller verilecek çeşitli de.. Bu nedenle aslında ekiptekilerde birbirleriyle yarışacaklar Smile Yani daha çok çalışan daha çok kazanacak Smile Herkes kendi konusunda örneklerini siteye ekleyebilecekler Smile
Mesaj25.05.2012, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yeni ve eşşiz projede Wordpress vb temalar kodlanacakmı..?