Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2012, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : CSS Tasarım, CSS TABANLI İSTİYORUM....
Tasarımın Rengi : Egekaya.tr.gg Tasarımı gibi olsun. SİYAH - BEYAZ.
Sitenizin Konusu : Blog
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj03.08.2012, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk istek yapan arkadaşımızın tasarımını çizip kodlamakla başlıyorum. Sırayla isteklerinizi yerine getirmeye çalışacağım. Teşekkürler.
Mesaj03.08.2012, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım

Temel Tasarım dili : Css Tabanlı Bir Site İstiyorum.
Tasarımın Rengi : Buz Mavisi Beyaz
Sitenizin Konusu : fACEBOOK KAPAKFOTOĞRAFLARİ
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde logo olacak. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 125x125 4 tane üzerine gelince rengi bozulan reklam butonları , ve altına menü
Mesaj03.08.2012, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css Tabanlı Bir Site İstiyorum.
Tasarımın Rengi : Siyah Koyu Kırmızı
Sitenizin Konusu : Oyun Blogu
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde logo olacak. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 125x125 4 tane üzerine gelince rengi bozulan reklam butonları , ve üst açılır menü
Mesaj04.08.2012, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Ardillan tasarımın bitti. Kodları sana ileteceğim.
Mesaj04.08.2012, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css tabanli site istiyorum
Tasarımın Rengi : mavi beyaz
Sitenizin Konusu : facebook kapak fotograflari
Başlık Resminde Neler Olsun? : ust sag sol butun menuler olsun .Facebook a benzer bir tasarim istiyorum.Yani ayni renk mavi.haatta bir ornekte var.http://kapakresmi.tr.gg/ bu site gibi faceye benzesin istiyorum.Tesekkur ederim...Ozelden atarsaniz sevinirim..
Mesaj05.08.2012, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu: xss

bana da css tasarim yaparmsiniz
Mesaj05.08.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: xss

uzman-blog yazmış:
bana da css tasarim yaparmsiniz

İlk mesajda gönderilen formu doldurmak zorundasınız.. Aksi halde tasarımınız yapılmaz..
Mesaj05.08.2012, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : CSS Tasarım, CSS TABANLI İSTİYORUM....
Tasarımın Rengi : Egekaya.tr.gg Tasarımı gibi olsun. SİYAH - BEYAZ.
Sitenizin Konusu : Blog
Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj05.08.2012, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehribilgi : Tasarımınız hazırlanıp yollanmıştır..! Tarih : 05.08.2012 | Bir sonraki çizim isteğiniz : 05.11.2012 | Bir sonraki kodlama isteğiniz : -
esenyurtradyo : Css konusunda bilgisi olup olmadığı sorgulanıyor.. Çünkü web sitesinde Css tasarım yok..
by-gurgen : Tasarımınız hazırlanıp yollanmıştır..! Tarih : 05.08.2012 | Bir sonraki çizim isteğiniz : 05.11.2012 | Bir sonraki kodlama isteğiniz : -

Bu tasarımları benim yapmamın sebebi henüz ekip tam olarak seçilmedi.. Kısa süre sonra seçilecektir.. Bende vakit buldukça buraya bakacağım..! İyi Forumlar..
Mesaj05.08.2012, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kodlama istekleri olan arkadaşlar lütfen bildirin sabırsızlık ile bekliyorum Wink.
Mesaj05.08.2012, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler GrafikDizayn

grafikdizayn yazmış:
sehribilgi : Tasarımınız hazırlanıp yollanmıştır..! Tarih : 05.08.2012 | Bir sonraki çizim isteğiniz : 05.11.2012 | Bir sonraki kodlama isteğiniz : -
esenyurtradyo : Css konusunda bilgisi olup olmadığı sorgulanıyor.. Çünkü web sitesinde Css tasarım yok..
by-gurgen : Tasarımınız hazırlanıp yollanmıştır..! Tarih : 05.08.2012 | Bir sonraki çizim isteğiniz : 05.11.2012 | Bir sonraki kodlama isteğiniz : -

Bu tasarımları benim yapmamın sebebi henüz ekip tam olarak seçilmedi.. Kısa süre sonra seçilecektir.. Bende vakit buldukça buraya bakacağım..! İyi Forumlar..

Teşekkür Ederim GrafikDizayn.
Mesaj05.08.2012, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css Tasarım Dili
Tasarımın Rengi : Siyah - Gri
Sitenizin Konusu : Oyun
Başlık Resminde Neler Olsun? : Logom ve sitemin ismi
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Kısacası http://www.oyunstudyosu.com/ gibi olsun.
Mesaj05.08.2012, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaplangames yazmış:
Temel Tasarım dili : Css Tasarım Dili
Tasarımın Rengi : Siyah - Gri
Sitenizin Konusu : Oyun
Başlık Resminde Neler Olsun? : Logom ve sitemin ismi
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Kısacası http://www.oyunstudyosu.com/ gibi olsun.

İsteğiinzi hazırlamaya başladım.
Mesaj06.08.2012, 03:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim-meydani : Tasarımınız Hazırlanıp Yollanmıştır..

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Önceki mesajları göster: