Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.01.2013, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:
Bsden buluştuğum ikinci kişi olmuştun kaan Smile keşke montu çıkarsaydım. o gün moralim çok bozuktu sebebini biliyorsun ama yinede iyi çıkmışım. Bu arada ben seni o kadar uzun boylu hayal etmemiştim yanında cüce gibi kaldım Very Happy
dip not: bilmeyenler vardır. Afilliyanlizlik ben oluyorum Very Happy

vay vay vay, kimleri görüyoruz Smile güzel kardeşim. hoşgeldin. herşeyin bir hatırası var işte.. o günkü yaşanılanlar süperdi demi. özellikle torium alışveriş merkezinde Razz

o binayı unutamıyorum zaten Smile insan oraya bayan diye yazar demi kaan Very Happy Anladın sen onu

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj27.01.2013, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Selamlar!..

BS eskiden çok farklıydı. Smile
Mesaj28.01.2013, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

programyapmak yazmış:

Ne değiştide peki şuan bu halde..
Mesaj28.01.2013, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Selamlar!..

skmedia yazmış:
programyapmak yazmış:

Ne değiştide peki şuan bu halde..

eski sıcak kullanıcılar gitti , eski ortamı kaybettik .

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj29.01.2013, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallah arkadaşlar bende bs çok seviyorum ilk bulaştığım zaman bir sınıf arkadaşım siteme ddos saldırısı yapınca dahada ona düşman kesildim ve bsyi daha bırakmayıp onun sitesini çalıcam ve silecem
Mesaj31.01.2013, 00:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski B_S yi bilmem ama bir sene önceye göre bile site oldukça durulmuş.Bir sene önce oğlumun sınıfı için açtığım siteyle B-S forumda paylaşımlar yaparken en azından okumaya tenezzül edenler oluyordu.Uzunca bir aradan sonra döndüğümde bir baktım.Evde kimse yok.Hakikaten burası önceden sıcak bir ev gibiydi.Şimdi ise terk edilmiş.
Mesaj31.01.2013, 01:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

seninsevdan yazmış:
Eski B_S yi bilmem ama bir sene önceye göre bile site oldukça durulmuş.Bir sene önce oğlumun sınıfı için açtığım siteyle B-S forumda paylaşımlar yaparken en azından okumaya tenezzül edenler oluyordu.Uzunca bir aradan sonra döndüğümde bir baktım.Evde kimse yok.Hakikaten burası önceden sıcak bir ev gibiydi.Şimdi ise terk edilmiş.

Katılmamakla haksızlık ederim sana Smile
Mesaj31.01.2013, 01:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

2010'da geldim bedava siteme. O zaman skmedia devam ediyordu. Gururum5 sık girerdi foruma. Şimdi kimsecikler yok. Sadece yeni seçilen moderatörlerden grafikdizayn giriyor. Onur abi hep buralarda zaten. Smile)

Mesaj31.01.2013, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlarından Ötürü Seviyom Beya Very Happy
Mesaj31.01.2013, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Reklamlarından Ötürü Seviyom Beya Very Happy

Daha neler Very Happy
Mesaj31.01.2013, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedavasitemle 2008 yılında tanıştım tam hatırlamıyorum 2007de olabilir güzel bir ortam herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor Very Happy reklamları anlayışla karşılıyorum sonuçta bedava hizmet sunuyorlar bu tarz reklamlar birçok sitede var ve hitleri çok sağlam reklam var diye hitleri düşseydi sitelerin bedava sitemin bu kadar üyesi olmazdı yarın bu sitemin 1. yılı ve pagerankı 2 millet reklama değil içeriğe bakar reklamları sıkıntı edenler boşuna dert ediniyorlar Very Happy
Mesaj01.02.2013, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

beatbox-turkiye yazmış:
2010'da geldim bedava siteme. O zaman skmedia devam ediyordu. Gururum5 sık girerdi foruma. Şimdi kimsecikler yok. Sadece yeni seçilen moderatörlerden grafikdizayn giriyor. Onur abi hep buralarda zaten. Smile)

Eski dostlar anmasada eski dostların olduğu yerde adımı anan birinin olmasıda güzel Wink
Mesaj01.02.2013, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
beatbox-turkiye yazmış:

Eski dostlar anmasada eski dostların olduğu yerde adımı anan birinin olmasıda güzel Wink

Ablacım sitemi koydun gittin. Oldumu şimdi Smile Hem sen hiç unutulurmusunki,, Senin yerin apayrı.
Mesaj02.02.2013, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
gururum5 yazmış:
beatbox-turkiye yazmış:

Ablacım sitemi koydun gittin. Oldumu şimdi Smile Hem sen hiç unutulurmusunki,, Senin yerin apayrı.

Yok be gülüm takılıyorum ben size Wink Bilirim Afillindede sendede yerim ayrıdır rahat olun gülümm Wink
Mesaj02.02.2013, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
skmedia yazmış:
gururum5 yazmış:
beatbox-turkiye yazmış:

Yok be gülüm takılıyorum ben size Wink Bilirim Afillindede sendede yerim ayrıdır rahat olun gülümm Wink

Eee ablacım, yeni tasarım uyguladım Skmedia'ya, haftanın sitesi seçmişler, sende girip bi baksana, en çok senin değerlendirmeni bekliyorum Smile
Önceki mesajları göster: