Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.05.2013, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ZekaBilimKültür

Adam Demiş Yanlış Yere Mesaj Attim Neden Banlıyorsun .? Mesajini Silebilirsin.
Mesaj05.05.2013, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence böyle seyleri bos gecmemek lazım. arastırın aydınlanırsınız ..takılan msj atsın yardımcı olurum Smile
Mesaj15.05.2013, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öbür dünyada acaba cehennemin yarısını illuminati mi dolduracak Very Happy
Mesaj15.05.2013, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

silverdizayn yazmış:
@ZekaBilimKültür

Adam Demiş Yanlış Yere Mesaj Attim Neden Banlıyorsun .? Mesajini Silebilirsin.

Sürekli yapılan kural ihlallerinin cezası bandır.
Bir iki kere uyardıktan sonra devam etti ve gerekeni yaptım.
Mesaj16.05.2013, 07:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konu o kadar ince konu ki sırf millet bilinçlenip aydınlansın diye konu açtım Smile yani basit bi şey değil araştırın devamı geliyo zaten
Mesaj16.05.2013, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

dunyagerceklerim yazmış:
bu konu o kadar ince konu ki sırf millet bilinçlenip aydınlansın diye konu açtım Smile yani basit bi şey değil araştırın devamı geliyo zaten

Kendimi bildim bileli gizli tarikatları örgütleri vs. araştırıyorum artık bu konuda uzman olduğumu söyleyebilirim sayısız dergi makale vs. yazdım, ve halen yazmaya devam ediyorum eğer merak ettiğiniz birşey olursa sorabilirsiniz. Sadece İlluminati değil kafa tası ve kemikler klanı gibi diğer tarikatlar hakkındada sorabilirsiniz.

En son zekabilimkultur tarafından 16.05.2013 07:43:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.05.2013, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bkz. Michael Jackson, ölmemiştir. Öldürülmüştür.
Sebebi İse "İLLUMİNATİ" Grubundan Çıkmak İstemesiydi. Kısacası Jackson'ı "İLLUMİNATİ" Öldürmüştür. Bu Sadece Bu Kişi İçin Geçerli Olmayan Birşey.
O Tüm Kızların Hayran Olduğu Justin B. Bile İlluminati. O Çıkmak İsterse Onuda Öldürürler Acun Ilıcalı'yıda Öldürürler. Facebookda Çeşitli Sayfalarda Kanıtlandı Bunlar.

21 Aralık - 12 Aralık 7 Aralık Eylemlerini Yapanda Gene Aynı Grup. Agarta Denen Şeyi Yeniden Diriltmeye Ve İnsanlığı Allah'a Değilde Agarta ya Tapmasını Sağlayan Bir Eylemdi Bunlar.

Zamanında Çok Araştırmıştım Böyle Şeylere İlgim Çoktur Anlatiyim İstedim Very Happy
Mesaj18.05.2013, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Bkz. Michael Jackson, ölmemiştir. Öldürülmüştür.
Sebebi İse "İLLUMİNATİ" Grubundan Çıkmak İstemesiydi. Kısacası Jackson'ı "İLLUMİNATİ" Öldürmüştür. Bu Sadece Bu Kişi İçin Geçerli Olmayan Birşey.
O Tüm Kızların Hayran Olduğu Justin B. Bile İlluminati. O Çıkmak İsterse Onuda Öldürürler Acun Ilıcalı'yıda Öldürürler. Facebookda Çeşitli Sayfalarda Kanıtlandı Bunlar.

21 Aralık - 12 Aralık 7 Aralık Eylemlerini Yapanda Gene Aynı Grup. Agarta Denen Şeyi Yeniden Diriltmeye Ve İnsanlığı Allah'a Değilde Agarta ya Tapmasını Sağlayan Bir Eylemdi Bunlar.

Zamanında Çok Araştırmıştım Böyle Şeylere İlgim Çoktur Anlatiyim İstedim Very Happy

Öldürülebilir: EMINEM!!!!
Illuminati'den çıkmak istedi tehdit edildi.
Hedef o olabilir.

Aynı zamanda 2pac ta bu yüzden öldü.
Mesaj18.05.2013, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ILLUMİNATİ Web Sitesinden Bir Görüntü.

Resim Büyük O Yüzden Link Veriyorum: http://m1305.hizliresim.com/19/l/n619v.jpg
Mesaj20.05.2013, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türklerin çoğu sayaçlı site açıp illuminati sitesi diye yayıyorlar.
Sayaç 1 yıl geçtikten sonra bitiyor ve süpriz çıkıyor Very HappyD
Mesaj22.05.2013, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

7December.Org Sitesinde Verilen Twitter Adresinde "ANKARA" İle İlgili Tweetler Bulunmakta.

Arrow İngilizcem Kötü Olduğundan Anlamadım Ama Genede Sizinle Paylaşmak İstiyorum.

Mesaj24.05.2013, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ankara mı....
Mesaj24.05.2013, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet. Sanırım Bu Saçmalıkların Bir Kısmını Ankara'dan Da Yönetenler Olabilir. Yada Bir Eylem v.s..

Arrow ILLUMİNATİ Denen Örgütün Aslında Sahte Depremler Oluşturduğunu Biliyormuydunuz? Ülkeyi - Dünyaya Ayağa Kaldırmak İçin Sahte Depremler Oluşturuyorlar. Teknolojileri İleri Düzeyde Bir Sisteme Dayalı. 19 Mayıs 2011 Yada 2012 Tarihinde Kütahya'da Olan Depremle ILLUMİNATİ Örgütünün İşi Olduğu Tahmin Ediliyor. Kilometrelerce Derinlikten Yapılarak İstanbul'da Bile Hissedilen Deprem Epey Ses Getirmişti. Ve Suçu Benim Yaşadım Şehire Yani Denizli'ye Attılar. Fabrikaların Atıklarını Yeraltına Dökmesiyle Falan İddalarıyla Olayı Örtmeye Çalıştılar. Ama Herkes Bunu Normal Doğal Bir Deprem Sandı. 19 Ağustos 1999 Depremiylede ILLUMİNATİ 'nin Bir İlgisi Olabilir? Japonya - Van ? Hepsini Yakında Öğrendiğim Kadarıyla Paylaşırım Arkadaşlar.

Mesaj24.05.2013, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood Olabilir Özür Dilerim.

İllüminati Oyun Kartlarında Yer Alan Faciaların Bir Tanesi. İkiz Kuleler Saldırısı..

Bu sadece bu saldırı ile bitmiyor. Nüükler saldırınında sorumlusu onlar.

Arrow Kısacası belki hepimiz bu örgürün içindeyiz. Hepimizi kullanıyorlar. Günlük yaşamımızda bile bizimleler. Ünlülerin hepsi zaten kesin olarak bu grupta.
Mesaj28.05.2013, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

DAHA GERÇEKLEŞMEYEN KARTLAR
ŞAŞIRACAKSINIZ

METEOR YAGMURU OLUCAK
BIRI UZAYLILAR TARAFINDAN KACIRILACAK

BAZI KARTLAR KANITLIYOR:
ASLINDA UZAYA CIKILMADI

TEKNOLOJI COK GELISTI AMA PIYASADA FAKIR KALDIK:
ASLINDA JETPACK UÇAN ARABA VE YAPAY DEPREM MAKİNASI VAR ÇOKTAN İCAT EDİLDİ AMA PİYASAYA SÜRÜLMÜYOR
Önceki mesajları göster: