Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.05.2013, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyun-moyun-site-53 yazmış:
oge-turkuarsivi yazmış:
kecigame yazmış:
www.kraloyuncux.tr.gg buradaki gibi olmasını istiyorsun sanırım .

evet

Senin buraya yazdığın kodlar oyunun kendi kodları değil. Bu kodlar resime link vermek. Yani oyunun bulunduğu siteye yönlendirmek için oyun resmine link verilmiş. Senin kodların oyunun resimleri ve bu resimlere tıklayınca oyunun olduğu siteye girmekten başka birşey değildir.

kraloyuncux.tr.gg buradaki gibi olmasını istiyorsan oyun kodlarını sitene eklemen lazım. belirtilen sitedeki oyun kodlarnı arkadaş kendisi bulmuş ve sitesine eklemiş. Detaylı bakmadım ama sanırım flash oyun kodları ile yapmış.

Kısacası anlayacağın oyun kodlarını sitene eklersen, sitende oynayabilirsin. Buraya yazdığın kodlarla boşa uğraşma. Yukarda belirttiğim gibi, bu kodlar resime link vermekten başka birşey değildir..

yani resime link verilmemiş kodları siteme eklersem başka siteye girmez

bana bir örnek vere bilir misin

örnek oyun kodu:
Kod:
<embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="http://oyunlar.oyunkuzusu.com/son_samuray_secure.swf" width="725" height="491" play="true" loop="true" menu="true"></embed>

Mesaj07.05.2013, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun

oge-turkuarsivi yazmış:
kecigame yazmış:
www.kraloyuncux.tr.gg buradaki gibi olmasını istiyorsun sanırım .

evet

Senin buraya yazdığın kodlar oyunun kendi kodları değil. Bu kodlar resime link vermek. Yani oyunun bulunduğu siteye yönlendirmek için oyun resmine link verilmiş. Senin kodların oyunun resimleri ve bu resimlere tıklayınca oyunun olduğu siteye girmekten başka birşey değildir.

kraloyuncux.tr.gg buradaki gibi olmasını istiyorsan oyun kodlarını sitene eklemen lazım. belirtilen sitedeki oyun kodlarnı arkadaş kendisi bulmuş ve sitesine eklemiş. Detaylı bakmadım ama sanırım flash oyun kodları ile yapmış.

Kısacası anlayacağın oyun kodlarını sitene eklersen, sitende oynayabilirsin. Buraya yazdığın kodlarla boşa uğraşma. Yukarda belirttiğim gibi, bu kodlar resime link vermekten başka birşey değildir..

yani resime link verilmemiş kodları siteme eklersem başka siteye girmez

bana bir örnek vere bilir misin

Kardeşim sitene oyun eklemek için başka internet sitelerini de kullanabilirsin, googleye gir ve siteye oyun ekleme yaz...Zaten kolayca bulursun Wink

Önceki mesajları göster: