Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2013, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogdede yazmış:
1440x900 benim

Aynen benimde öyle yavaş yavaş tema yapıp kendimi geliştiriyorum.
Bunun için en önemli faktörler çözünürlük ve hayal gücü sağolsun bana bir arkadaşım tavsiyede bulundu.
Onun sayesinde kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Herkese hayırlı akşamlar. Nasılsınız arkadaşlar?
Mesaj30.06.2013, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

manshess yazmış:
blogdede yazmış:
1440x900 benim

Aynen benimde öyle yavaş yavaş tema yapıp kendimi geliştiriyorum.
Bunun için en önemli faktörler çözünürlük ve hayal gücü sağolsun bana bir arkadaşım tavsiyede bulundu.
Onun sayesinde kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Herkese hayırlı akşamlar. Nasılsınız arkadaşlar?

Maçı Bekliyorumm Very Happy Bu Arada Ne Teması Sitemi Windowsmu Siteyse Ben Çok Kötüyüm Geliştirmeye Çalışıyorum Windowssa Bilgim Yok Very Happy
Mesaj30.06.2013, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site ya...
Web tasarım konusunda çok iddalıyım.
Çok iyi olucağım. Kendimi geliştiriyorum. Ve çok iyi çalışmalar geliyor aklıma.
Şuan tek düşüncem forumda grafiker olmam. Kendime grafikerlik konusunda güveniyorum.
Ayrıca bir çok kişiden burada daha iyi olduğumu düşünüyorum. Herşeyi zaman göstericek inşallah başarılı bir grafiker olurum.
Başkada istediğim bir şey yok. Okuduğum bölüm bile grafikerlik üzerine. Bu işi gerçek mesleğim olarak gördüğüm için küçümsemeden yapıyorum.
Maç konusunda yorum yapmak istiyorum. Ben Brazilya'nın alıcağını düşünüyorum. Fakat bu tür maçlarda hiç belli olmaz. İspanya'da alabilir...
Ama her iki takımda oyuncular gerçekten çok büyük. İyi olan kazansın, bu gece sanırım uyku yok. Bir çok arkadaşım bugün maçı izleyeceğini söyledi.
Sanırım bugün en azından benimle sabahlayan olur diye düşüncesindeyim. Mr. Green
Mesaj30.06.2013, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç belli olmaz ama ispanya nın tarafındayım çünkü barcesolananın yarası ispanya Smile Smile Smile brezilya ya gelirsek Neymar Daniel Alves Hulk gibk oyuncular var ama yinede zorlu mücadele olacak Torres illa gol atıcak gibi Very Happy Web Tasarım ve grafikerlik konusunda sana çoook güveniyorum bir şey istesem senden çok profesyonelce şeyler geliyor bu yüzden seni seviyorum Smile çok yardım seversin ve çok iyi arkadaş ve insansın
Mesaj konusu:

Ben neredeyse her gün sabahlamak zorundayım. Ayrıca gece biraz zamanım olduğunda film vs. seyrederim..
Mesaj konusu:

Hiç belli olmaz ama ispanya nın tarafındayım çünkü barcesolananın yarası ispanya Smile Smile Smile brezilya ya gelirsek Neymar Daniel Alves Hulk gibk oyuncular var ama yinede zorlu mücadele olacak Torres illa gol atıcak gibi Very Happy Web Tasarım ve grafikerlik konusunda sana çoook güveniyorum bir şey istesem senden çok profesyonelce şeyler geliyor bu yüzden seni seviyorum Smile çok yardım seversin ve çok iyi arkadaş ve insansın
Mesaj30.06.2013, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi bende grafik tasarim uzerine okuyacagim insallah. Ama puanlarim yetermi bilmem. Hangi liseyle olunur tam bi bilgim yok.
Mesaj30.06.2013, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogdede yazmış:

Sağol kardeşim.
Bende sizi seviyorum. Allah razı olsun sizlerden...

oyyunkom yazmış:
Abi bende grafik tasarim uzerine okuyacagim insallah. Ama puanlarim yetermi bilmem. Hangi liseyle olunur tam bi bilgim yok.

Liseye girmek ayrı bir dert.
Ayrıca sınıfı geçmek ayrı bir dert kardeşim.
En basit rahat sınıfı geçmek istiyorsan düz liseye gitmeni tavsiye ederim.
Yalnız grafik tasarım öyle bir tek photoshop ile olmaz kardeşim.
Bu iş matbaa ve ajanslarda veya bazı özel firmalarda yapılmaktadır.
Sana bir önemli tavsiye daha bölüm seçerken seçeceğin bölümü internet üzerinden araştır.
Yoksa çok sıkıntı yaşarsın. Bir gördüğün iş aslında kolay bir iş değildir. Sadece görünüşü kolaydır. O işi yapan ustaya göre kolaydır.
Yalnız sen veya ben işi hiç yapmamış ilk defa yapan birisi yapmayı denerse olmaz. Wink
Mesaj30.06.2013, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar..
Nasılsınız arkadaşlar

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj30.06.2013, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafik Tasarim olmasa bile hedefim bilgisayar uzerine. Belki seneye kadar fikirlerimde degisebilir. Hersey zamana bagli.
Mesaj30.06.2013, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son 20 dk maça
Mesaj30.06.2013, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Selamlar..
Nasılsınız arkadaşlar

İyi usta sen nasılsın?

oyyunkom yazmış:
Grafik Tasarim olmasa bile hedefim bilgisayar uzerine. Belki seneye kadar fikirlerimde degisebilir. Hersey zamana bagli.

Valla iyi düşün derim.
O işte üniversite mezunlarına bile doğru düzgün mağaaş verdikleri yok.
Mesaj01.07.2013, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese hayirli sabahlar iyi forumlar ! Smile
Mesaj01.07.2013, 07:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve geldim Razz
Selamlar..

Lunon Örnek site yarışmasına çok daha canlı girecek!
Mesaj01.07.2013, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Herkese hayirli sabahlar iyi forumlar ! Smile

Hayırlı sabahlaR
Önceki mesajları göster: