Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2014, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu: yubo | Sizi izlemeyen arama motoru

Merhabalar,yubo 21 Eylül 2014 tarihinde yayına geçmiştir.Sitenize daha fazla ziyaretçi sahibi olmasını istemezmiydin? ya da etrafındakilerin seni daha net tanımasını..?
Sadece 1 dakikanı ayırarak yubo Arama motoruna siteni yazdırabilirsin. Bize destek çıkmanı istiyoruz.
yubo'yu burada da değerlendirmek istemezmisin? Değerli yorumlarınızı görmek istiyoruz.
Ayrıca yubo'yu sosyal medya da takip edebilirsiniz.
Mesaj23.09.2014, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

yubo Değerlendirmenizi bekliyor Wink
Mesaj23.09.2014, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel ve başarılı bir proje. Devamını dilerim. Başarılar Kadircan.
Mesaj24.09.2014, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

analogfikir@
Daha yolun başındayız abi,görüşün için teşekkür ederim.
Mesaj25.09.2014, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yubo'ya Destek çıkabilirsiniz...
www.yubo.tr.gg/Destek-cikabilirsiniz.htm
Mesaj27.09.2014, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!

Başarılar Smile

E-Posta: info[ at ]katalok.url.ph Site: katalok.tr.gg Konum: Trabzon/Türkiye Dost: @vosa-tr @webic
Mesaj27.09.2014, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam iyi hoş ama daha çok bir portal sitesi gibi weya mynet tarzı olabilirdi. biraz saçma olmuş açıkçası giriş sayfasına arama motoru koysanız daha da iyi olur. bende açmak istemiştim gerçektende çok zor oluyor başarılar dilerim size.
Mesaj27.09.2014, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: !!!

Tr-katalok yazmış:
Başarılar Smile

Teşekkür ederiz,değerli yorumlarınız için de..
nirvanaforum yazmış:
tamam iyi hoş ama daha çok bir portal sitesi gibi weya mynet tarzı olabilirdi. biraz saçma olmuş açıkçası giriş sayfasına arama motoru koysanız daha da iyi olur. bende açmak istemiştim gerçektende çok zor oluyor başarılar dilerim size.

Dediğinizi düşünmedim değil,aslında ilk olarak sizin dediğiniz gibi yaptım. Ana sayfada çok kötü bir görünüm elde ettiği için ayrı bir sayfa da açmak istedim. yubo.tr.gg zaman geçtikçe daha da çok gelişeceğine eminim. Aklımda bazı planlar var. Yakın zaman da gün yüzüne çıkacaklar hepsi. Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Mesaj27.09.2014, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google yada başka bir alt yapı yerine eski @calibrios daki gibi bişey yaparsanız daha iyi olur.

Mesaj27.09.2014, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

taylanblog yazmış:
Google yada başka bir alt yapı yerine eski @calibrios daki gibi bişey yaparsanız daha iyi olur.

Çok yakında hepsi değişecek Taylan. Değerli yorumun için teşekkürler.
Mesaj28.09.2014, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj02.10.2014, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
başarılar

yubo'yu değerlendirdiğiniz için teşekkürler,değerli yorumunuz için de teşekkür ederiz.
Önceki mesajları göster: