Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.11.2014, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hadi bakalım hayırlısı. (:
Mesaj02.11.2014, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing herkeze iyi seçimler Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj03.11.2014, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu ay sonu askerliğim bitiyor. Katılım bitmeden Aralık ayının başında, yeni bir tasarım ve düzenlemeler ile başvurmayı düşünüyorum. Belki 2 sene
üst üste kazanırız. Kendinize iyi bakın...
Mesaj03.11.2014, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. Bu ay sonu askerliğim bitiyor. Katılım bitmeden Aralık ayının başında, yeni bir tasarım ve düzenlemeler ile başvurmayı düşünüyorum. Belki 2 sene
üst üste kazanırız. Kendinize iyi bakın...
İnşAllah kardeşim.
Mesaj03.11.2014, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başvuru mailimizi yolladık.Hadi hayırlısı bakalım.. Very Happy
Mesaj03.11.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayirlisiyla adayligimizi koyduk Smile Adil bi secimle grafiker meslekrasimin dedigi gibi ins kazaniriz

Mesaj03.11.2014, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşAllah Herkes İçin Hayırlı Bir Seçim Olur...
Mesaj03.11.2014, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkez için hayırlısı olsun.Hak eden kazansın.
Seçilenlere şimdiden tebrikler .
Mesaj03.11.2014, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Başvurdum herkese başarılar
Mesaj04.11.2014, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar dilerim...

www.websihirbazi.tr.gg
Mesaj05.11.2014, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Örnek Siteler 2014 başvuruları başlad

admintarik yazmış:
2014 yılı için örnek site kayıtları başlamıştır.
Örnek sitelere aday olmak isteyenler, detayları aşağıda verilen bilgileri support-tr( at )webme.com mail adresine mail atmaları gerekmektedir. Başvurular 01.11.2014 - 12.12.2014 tarihleri arasında yapılacaktır ve eksik bilgilerin olması durumunda başvurular kabul edilmemektedir.
Başvuruları kabul edilen adaylara "başvuru kabul maili" gönderilecektir. 3 gün içerisinde tarafına mail gelmeyen adayların başvuruları kabul olmayacağı gibi, yeniden başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kabul olması halinde tekrarlayarak gönderen adayların başvuruları ise tekrar silinecektir. Bu durumda spam kutunuzu kontrol edebilirsiniz.
İstenilen bilgiler:

- Adayın adı ve soyadı
- Yaşı
- Sayfa adı
- Adayın bulunduğu il

Moderatörler her sene olduğu bu sene de örnek sitelere başvuruda bulunamayacaklar. Herkese şimdiden başarılar...

Admin Tarık
Tarık Bey Ne Zaman Bitiyor Katılımlar?
Mesaj05.11.2014, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Örnek Siteler 2014 başvuruları başlad

wixforum yazmış:
admintarik yazmış:
2014 yılı için örnek site kayıtları başlamıştır.
Örnek sitelere aday olmak isteyenler, detayları aşağıda verilen bilgileri support-tr( at )webme.com mail adresine mail atmaları gerekmektedir. Başvurular 01.11.2014 - 12.12.2014 tarihleri arasında yapılacaktır ve eksik bilgilerin olması durumunda başvurular kabul edilmemektedir.
Başvuruları kabul edilen adaylara "başvuru kabul maili" gönderilecektir. 3 gün içerisinde tarafına mail gelmeyen adayların başvuruları kabul olmayacağı gibi, yeniden başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kabul olması halinde tekrarlayarak gönderen adayların başvuruları ise tekrar silinecektir. Bu durumda spam kutunuzu kontrol edebilirsiniz.
İstenilen bilgiler:

- Adayın adı ve soyadı
- Yaşı
- Sayfa adı
- Adayın bulunduğu il

Moderatörler her sene olduğu bu sene de örnek sitelere başvuruda bulunamayacaklar. Herkese şimdiden başarılar...

Admin Tarık
Tarık Bey Ne Zaman Bitiyor Katılımlar?

Yukarıada yazdığım gibi, son başvuru 12.12.2014

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj05.11.2014, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon görmemişim
Mesaj05.11.2014, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık Bey Ben Katıldım Geri Mesaj Geldi Sıkıntı Olmaz Dimi?
Mesaj06.11.2014, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

S.a.

6 - 7 sene önce bedava-sitem aktif üyesiydim. Eskilerden bilenler bilir. Wink 6 sene sonra sonra bir bakıyım duruyor mu dedim. Kendimi bu başlıkta buldum. Çok eskiden beridir düzenlenen bir yarışma. Buna da katılalım bakalım Smile Katılanlara başarılar..
Önceki mesajları göster: