Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2015, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
Güncel değil. Mr. Green

?

Bazıları "Güncel." vb. yazılar yazar. Ama bizim ki dürüstlük.
Mesaj12.02.2015, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

denmuzik yazmış:
Başarılar... Smile

Teşekkür ederim.
Mesaj12.02.2015, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
Güncel değil. Mr. Green

?

Forumda neyin güncellendiğini söylemeden "güncel" yazmak veya gereksiz bir şekilde yapılan yazılar (konu ile alakasız) flood'tur.
Yaptığınız iş içerisinde elbet komik, elbet eğlenceli şeyler olabilir. Ama hitap konusunda seni yeterince yetersiz buluyorum. Ayrıca fazla saygısız.

İyi çalışmalar
Mesaj12.02.2015, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
Güncel değil. Mr. Green

?

Forumda neyin güncellendiğini söylemeden "güncel" yazmak veya gereksiz bir şekilde yapılan yazılar (konu ile alakasız) flood'tur.
Yaptığınız iş içerisinde elbet komik, elbet eğlenceli şeyler olabilir. Ama hitap konusunda seni yeterince yetersiz buluyorum. Ayrıca fazla saygısız.

İyi çalışmalar

Demekki günümüzde dürüste "Saygısız." deniyormuş.
Mesaj12.02.2015, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
bestoftheking yazmış:
plainlogic yazmış:
Güncel değil. Mr. Green

?

İyi çalışmalar

Demekki günümüzde dürüste "Saygısız." deniyormuş.

Tartışmaya yol açacak seviyede konuşuyorsun. Bu bana yakışmaz. Konuşacak şeylerimiz varsa özelden halledelim.
Mesaj12.02.2015, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adil Abi tam tadında bırakmışsın helal olsun herkes böyle olmalı ... Ve ayrıyeten katılıyorum neyin güncel olduğunu söylemeden güncel yazmak flood'tur , mesaj fazlalığıdır . Burada sitesinin değerlendirilmesini bekleyen çok insan var ve siz güncel olmayan bir şeye güncel yazarak binevi onların hakkına giriyorsunuz ...

Mesaj12.02.2015, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Adil Abi tam tadında bırakmışsın helal olsun herkes böyle olmamalı ... Ve ayrıyeten katılıyorum neyin güncel olduğunu söylemeden güncel yazmak flood'tur , mesaj fazlalığıdır . Burada sitesinin değerlendirilmesini bekleyen çok insan var ve siz güncel olmayan bir şeye güncel yazarak binevi onların hakkına giriyorsunuz ...

Tamam. Uyarın için sağ ol. Beyan etmeseydin, forumu kirletmeye devam edecektim.
Mesaj13.02.2015, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site yeni olmasına rağmen güzel bir takipçi kitlen olduğunu düşünüyorum. Günden güne gelişiyorsun başarılar.

En son opencore tarafından 13.02.2015 11:24:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.02.2015, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Site yeni olmasına rağmen güzel bir takipçi kitlen olduğunu düşünüyorum. Günden güne gelişiyorsun başarılar.

Teşekkürler. Ama şu sıralar yaklaşık 10 veya 20 ziyaretçim oluyor. İlk hafta güzeldi. 100' ün üzerine çıkmış 114 falan olmuştu.
Mesaj14.02.2015, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
opencore yazmış:

Teşekkürler. Ama şu sıralar yaklaşık 10 veya 20 ziyaretçim oluyor. İlk hafta güzeldi. 100' ün üzerine çıkmış 114 falan olmuştu.

Ben boşuna demiyorum ;) İlkler her zaman tatlıdır diye :D
Yinede başarılar dilerim.
Mesaj14.02.2015, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyomaskot yazmış:
plainlogic yazmış:
opencore yazmış:

Ben boşuna demiyorum Wink İlkler her zaman tatlıdır diye Very Happy
Yinede başarılar dilerim.

Teşekkürler!:. Very Happy
Mesaj16.02.2015, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni Tema

Mesaj17.02.2015, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakında: PL Doktor
Mesaj19.02.2015, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj19.02.2015, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

webkie yazmış:
Başarılar

Samet, hacım bu hacker siteni sildi demek. Nasıl mesaj yollayacağım bilmiyorum. Face hesabında hackli. Sad Mad
Önceki mesajları göster: