Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.12.2016, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Semantic tasarımı hakkında bilgi

Merhaba, uzun ve sıkı çalışmalarımız doğrultusunda, yeni tasarımımızı tamamladık. Bu taslağın adı "Semantic" ve sayfanın tasarım ayarlarından bunu seçerek kullanmaya başlayabilirsin.

Örnek bir web sitesi: http://blochmann.de.tl

İpucu: Mevcut tasarımdaki içerikler ve ayarlar, tasarmını değiştirmen durumunda aynı kalacaktır. Bu yüzden sayfanın içeriği değişmeyeceğinden, yeni tasarımı gönül rahatlığıyla deneyebilirsin. Eğer bu tasarım hoşuna gitmez ise, eski tasarımına tekrar kolayce geçiş yapabilirsin.

Bu tasarım bizim gözümüzde şu an kadar geliştirilen en güzel tasarım: - Bu tasarım uyumlu tasarım kategorisindedir. Yani dilersen mobil tasarımı istediğin an aktif edip deavtif de edebilirsin.

- Anasayfada tam ekran slider resmi
- "Profesyonel" tasarımda olduğu gibi, sosyal medya düğmelerini de bu tasarıma entegre edebilirsin
- Bootstrap 3'e dayalı modern CSS tasarımı
- Bu tasarım tüm herkes tarafından kullanılabilir - hatta premium üye olmayanlar da kullanabileceklerdir.

Bol eğlenceler,
bedava-sitem ekibi

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj15.12.2016, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elinize sağlık,Profesyönelden sonra en iyisi bu bence (:
Mesaj15.12.2016, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorun

Merhaba,Bendenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama,tasarımı kullanan siteler çok geç açılıyor.
Mesaj15.12.2016, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu: yavaşlık ve mobilde menü bölümü

merhaba, tasarım güzel olmuş cidden elinize sağlık. ama birkaç hatayla karşılaştım onları paylasmak istiyorum. ilki mobilde menü bôlümü şeffaf ve sayfa asagiya kaydıkça beyazlaşıyor guzel ama şeffaf iken menüdeki yazılar okunmuyor. bir diğer sorun ise menüde herhangi bi sayfanın alt sayfaları gözükmüyor. henüz masaüstü haline bakamadım ama şuanlik ilk deneyimlerim bu şekilde.
Mesaj15.12.2016, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hala yeterli olmadığını düşünüyorum. button kişiselleştirmesi yok yada galeri hala çok eski bu gibi bi tasarıma o galeri üzücü. yinede ellerinize sağlık
Mesaj15.12.2016, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sorun

homepanel yazmış:
Merhaba,Bendenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama,tasarımı kullanan siteler çok geç açılıyor.

Bu sorun bende de gerçekleşiyor (:
Mesaj16.12.2016, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elinize sağlık güzel bir tasarım olmuş (:
Mesaj16.12.2016, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgi için teşekkürler Tarık abi.. Tasarımı buraya daha henüz tasarım hakkında açıklama gelmeden görmüştüm.. Fakat incelemedim.. Problem yaşayan sormak istediği sorusu olan arkadaşlar olursa moderatör kadrosundan ben ve arkadaşlarıma mesaj atabilir danışabilirsiniz.. Tasarım hakkında en kısa sürede bilgi edineceğim.. Wink
Sevgilerimle.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj17.12.2016, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bayağı iyi olmuş Smile .
Mesaj18.12.2016, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elinize Sağlık

Mesaj18.12.2016, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet başarılı bir tema olmuş.
Mesaj20.12.2016, 00:03 (UTC)    
Mesaj konusu: semantic foto sorunu

bu slayta eklenen fotograf boyutu en doğru ne acaba 1500 1500 atınca kesme ışlemı yaptırıyor foto kotu gozukuyor uymuyor sayfaya tam bana tam değerleri söyler mısınzı acaba
Mesaj20.12.2016, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elinize Sağlık Smile
Mesaj21.12.2016, 06:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Tebrikler!

Mükemmel görünüyor! Zaten BS'ye de bu yakışırdı diye düşünüyorum Smile Tebrikler..
Mesaj22.12.2016, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkçe'den Sokak Türkçe'sine çevrildi.

Admin kardeş maillerime ne zaman bakıçan
Önceki mesajları göster: