Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2007, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forumtr/viewtopic.php?t=10051

sayın arif sevimli yorum yapmadan önce burayı bi oku.(bu bölüme bazı konular açmışsında)
Mesaj16.09.2007, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

eee başka yorumyapan yokmu yorumlarınızı bekliyorum Question
Mesaj16.09.2007, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tutumunu sevdim gerçekten siteni geliştirmek adına herkezin yorumunu bekliyorsun ama başkasının ne dediğinin senin için önemli olmaması lazım tabi siteyi açma amacına göre değişir bu ama tutumun güzel. yorum istemişsin bende bi yorum yapayım. bence bi sitede en önemli şey anasayfadır. tr.gg sitelerini birbirinde ayıran en önemli şey ana sayfanının çok iyi ayarlanmasıdır. mesela anasayfaya chat koyan var haber koyan var anasayfada olmaması gereken birçok şey koyuyorlar. Ana sayfaya ne konulabilir sitenin amacını hedef kitlesini ve çalışmalarını yazabilirsin.

anasayfada diğer sayfalarının reklamını yapabilirsin yani resim sayfan varsa haftanın resmini ve yeni eklenen resimlerini koyup bunların üzerine linkler koyarak resimler sayfana yönlendirip resimler sayfanın reklamını yapmış olursun.
Mesaj17.09.2007, 01:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumların için teşekkürler kısa zamanda ana sayfayı daha dikkat çekici hale getircem dediğin gibi diğer sayfalara yönlendiren resimli o sayfayı anlatan linklerde koymayı düşünüyorum
Mesaj19.09.2007, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben site resim başlığımı kendim nasıl yapabilirim
yardım ederseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler

www.nemenembisey.tr.gg
Bi tıkla nemenembişey gör!
Önceki mesajları göster: