Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS Desing Menüler (Resimli)

iyi günler css kullanmayı biliyorum fakat tek bir sorum olacak ıce blue tasarımda yapılan css tasarımı üst menüsü olan bir tasarımın üstüne koyunca ıce blue daki menüler üst menü mü olacak yoksa onun için farklı bir tasarım mı var
Mesaj27.10.2008, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

cercek sag olun ama nasil yapacagimi anlatirsaniz iyi olur ben bu modlari nereye ekleyecegim
Mesaj27.10.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
cercek sag olun ama nasil yapacagimi anlatirsaniz iyi olur ben bu modlari nereye ekleyecegim

Merhaba,

Konunun İlk Mesajını Okursanız Kodları Nereye Ekleyeceğiniz Söylenmiştir..

İyi Eğlenceler...

Mesaj27.10.2008, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm kodu yapdim ldu ama kodlari kaydetten sonra siteme baktim home abaut ve contact yaziyor ben onlarin yerine ana sayfa z.defteri iletisim yazmak istiyorum onu ben nasil yapa bilirim bi anlatir saniz
Mesaj27.10.2008, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
slm kodu yapdim ldu ama kodlari kaydetten sonra siteme baktim home abaut ve contact yaziyor ben onlarin yerine ana sayfa z.defteri iletisim yazmak istiyorum onu ben nasil yapa bilirim bi anlatir saniz

Merhaba,

Koddaki Menulerin İsimleri İle İlgili Olan Kısımı ;
Sayfalarımı Değiştir,
Yeni Sayfa Ekle yi Seçerek Yeni Bir Sayfa Açın,
Kaynak Butonuna Tıklayın
ve Kodları Yerleştirin ve Düzenlemesini Yapınız..

İyi Eğlenceler...

Mesaj27.10.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya ben anlamadin bunu size zamet olmazsa bana bir tana yaparmisiniz
Mesaj30.10.2008, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
ya ben anlamadin bunu size zamet olmazsa bana bir tana yaparmisiniz

menülerin index koduna bakarak en altta url adres ve isimleri kısmı var not defterinde düzenleyebilirsiniz

Mesaj07.11.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: peki

samanyolu35 yazmış:
tubebravo yazmış:
Arrow peki bunları uzatamazmıyız yane 3 adet buton gözüküo üstünde diyelim bana 5 butonlu lazım nasıl uzatabilirim paylaşım için teşekkürler

iki ayrı kod var biri still.css diğeri index kodu menüleri index kodunun en altında aşağıdaki gibi kod var istediğiniz gibi çoğaltıp veya azaltabilirsiniz..

Kod:

<div id="MainMenu">
   <div id="tab">
      <ul>
         <li><a target="_blank" href="LİNK ADRESİ"><span>SAYFA ADI</span></a></li>
      </ul>
   </div>
</div>

bu çok güzel birde bunun dikey açılır menülü olanını bulabilsek mükemmel olur var mı bööyle bir kod paylaşım için teşekürler
Mesaj09.11.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: peki

medulac yazmış:
samanyolu35 yazmış:
tubebravo yazmış:
Arrow peki bunları uzatamazmıyız yane 3 adet buton gözüküo üstünde diyelim bana 5 butonlu lazım nasıl uzatabilirim paylaşım için teşekkürler

iki ayrı kod var biri still.css diğeri index kodu menüleri index kodunun en altında aşağıdaki gibi kod var istediğiniz gibi çoğaltıp veya azaltabilirsiniz..

Kod:

<div id="MainMenu">
   <div id="tab">
      <ul>
      </ul>
   </div>
</div>

bu çok güzel birde bunun dikey açılır menülü olanını bulabilsek mükemmel olur var mı bööyle bir kod paylaşım için teşekürler

açılır olanları malesef bu tip menülerde yok Shocked

Mesaj09.11.2008, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

wuuuw çok sağolun Very Happy
Mesaj09.11.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

smallvilleck yazmış:
wuuuw çok sağolun Very Happy

Wink

Mesaj17.11.2008, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu başlık sabitlense çok güzel olur aslında...

Mesaj17.11.2008, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

samanyolu35 yazmış:
anlas yazmış:
Teşekkürler dostum Wink

Ama bunları sabit başlıklarda paylaşsan daha makbule geçerdi Very Happy

sabit başlıklara güvenim yok böle daha iyi Wink

Yeri Böyle İyi Wink
Mesaj23.11.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel
Mesaj23.11.2008, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki alt menü nasıl yapacağız...mesela erzincan ı tıkladığımda alt menü oluşsa ve ilçelerin adı olan menü oluşsa?