Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu: resim yüklenmiyor

mrb ya benim resimler yüklemeye girdrgimde yabancı bir yazı yazıyor resimler yüklenmiyor
beni bilgilendiriseniz çok iii olacak Question Question Question Question Question
Mesaj15.07.2008, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Surprised bu işlerle uğraşmıorum
kalsın
boşver
vede
seni
tanımıorum
:
Mesaj15.07.2008, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorun inşallah en kısa zamanda çözülür..Bu kadar güçlü bir siteye yakışmıyor böyle küçük sorunlar Wink
Mesaj15.07.2008, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden msjlarım bana ulaşmıyor
ısım alıyorum onay gelmıyor bunun yanıtını örenmek ıstıyorum
Mesaj15.07.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu: site

ya ben site kurdum ama düzenleyemiyorum lütfen bana yardım edermisinzzzzzzz lütfenn Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj15.07.2008, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site

sadacesen yazmış:
ya ben site kurdum ama düzenleyemiyorum lütfen bana yardım edermisinzzzzzzz lütfenn Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj15.07.2008, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık sayfalarıda değiştiremıyoruz..?? neden Sayfalrımı değiştire girince sayfaların oldgu yer bomboş kalıyoo?
Mesaj15.07.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitem-chat yazmış:
İnşallah Kısa Zamanda Çözülür.Resimleri Yuklesekde Zor Görüntüleniyor. Razz

Mesaj15.07.2008, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
artık sayfalarıda değiştiremıyoruz..?? neden Sayfalrımı değiştire girince sayfaların oldgu yer bomboş kalıyoo?

kardeş bazen sorunlar tek bi setede oluyo bazen değişebiliyo sayfaları değiştir bende görüküyo EĞER ÖYLE SORUNLARINIZ VAR İSE SİSTEMDEN ÇIKIŞ YAPIP TEKRAR GİRİŞ YAPIN önerimdir...

Mesaj15.07.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selam.Ben Gülya.Sizden yardım almak için burdayım.Ben yeni bir site kurdum.Ama,onu düzenlemekde zorlanıyorum.Rica etsem bana yardım edermisiniz?Bu konuda bir az bilgiye ihtiyacım var. Question Question Question Question Question Question

En son menim-dunyam tarafından 15.07.2008 12:15:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.07.2008, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalyavuz yazmış:
hyperend yazmış:

kardeş bazen sorunlar tek bi setede oluyo bazen değişebiliyo sayfaları değiştir bende görüküyo EĞER ÖYLE SORUNLARINIZ VAR İSE SİSTEMDEN ÇIKIŞ YAPIP TEKRAR GİRİŞ YAPIN önerimdir...

5 6 defa dendim aynı sorun sayfalar gözkmuyo anlamadım :S
Mesaj15.07.2008, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman sen sonra gir bizimkinlerde öyle bi sorun yok olanlar yazarsa sevinirim...

ise selin hanımın el koyması gerekiyor...

Mesaj15.07.2008, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ühüüüüüüüüüü yaaaaaaa ben yeni girdim ama hiç resmim yokkkkkkkkk Exclamation Embarassed Shocked Very Happy Smile Sad Surprised Laughing Cool Confused Shocked Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Wink Embarassed Twisted Evil Razz Mad Evil or Very Mad Wink Rolling Eyes Arrow Idea Question Exclamation Neutral Mr. Green
Mesaj15.07.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

ertugrul-elektrik yazmış:
ühüüüüüüüüüü yaaaaaaa ben yeni girdim ama hiç resmim yokkkkkkkkk Exclamation Embarassed Shocked Very Happy Smile Sad Surprised Laughing Cool Confused Shocked Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Wink Embarassed Twisted Evil Razz Mad Evil or Very Mad Wink Rolling Eyes Arrow Idea Question Exclamation Neutral Mr. Green

biraz sabırlı olun bu server günlük binlerce ziyaretçi ağırlıyo.. böyle sorunlar olabilir...

Mesaj15.07.2008, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun

özürünü affettimama bişey sorcam siteye oyun nasıl yüklenir
Önceki mesajları göster: