Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.01.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Zaten Şifremi Kimseye Vermem...Geçen Günlerde Bir Kullanıcı Bana Bir Mesaj Gönderdi...Dediki Beni Bedava Sitemin Css Tasarımcısı Sectiler Dedi...Ben İsteyene Ücretsi Tasrım Yapacam Dedi Bende Yap Bakalım Dedi...Merak Ettim Sitesi Nasıl Bir Girdim Hiç Birsey Yok...Sonra Cevap Geldı Sana Tasarım Yapabılmem İçin Sifreni Vermen Gerekli Dedi...Bende Vermedim...Cunku Dolandırıcıydı...Eğer Size besiktasliysaniz Adlı Kişiden Mesaj Gelirse Dediklerini Kesinlikle Yapmayınız... Wink

Mesaj24.01.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

O kadarda Uyanığız Yaa Ayıp Ettin Mini-Cafe. Mr. Green
Mesaj28.01.2009, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

SonSahne çok teşekkür ederim.
Mesaj28.01.2009, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler..! Wink
Mesaj28.01.2009, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tesekkürler Cool
Mesaj28.01.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu: TESEKKÜRLER

............

En son fatihgulsecgin tarafından 30.01.2009 03:31:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj28.01.2009, 23:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@fatihgulsecgin

Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz??!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj29.01.2009, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TESEKKÜRLER

Lütfen Boş Konu Ve

Çokca İmza Foruma Atmayınız,Forum Kirliliğine Neden Oluyor!!!
Mesaj02.02.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

eneskaracaer.tr.gg
Mesaj09.02.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Banner

Banner yapıcak ve css kodu tasarlıck bırı aranıyor
www.djkarizma-079.tr.gg

Gelecege Birlikle
........................................................
Tek Hedef ========> Arrow Dj Karizma

Tasarım Yapıcak Biri aranıyor /Yardımcı oLandan ALLAH razı oLsun

www.djkarizma-079.tr.gg

Gelecege Birlikle

www.djkarizma-079.tr.gg

Gelecege Birlikle

Mesaj09.02.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

desene benim siteler gitti bugün bedava.sitem.selin diye biri ekledi msn me benim şifrelerimi verdi bende bilmiyordum valla iki sitemden oldum çook üzüldüm şimdi offfffff offfffffff ne gizel di ya sitelerim :SS:
Mesaj09.02.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=61394

şu yöntemi bi deneyin...
Mesaj20.02.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu: SEZ( at )R

Evil or Very Mad ARKADASLAR BU YAZIYI DİKKATE ALINARKADASLAR Twisted Evil BURDA HERKES YOK SİTE SİFRENIZİ SU YOLLARDAN ALIRLAR SAHTE MEILLE ELIRLAR DIYOLARRR BAKIN ELINIZDE BIR İNDEX PUROGRAMI VARSA CALISAN HER HANGI BIR TR.GG SİTESİNDE DENEYIN HEMEN ACILIYO BEN DENEDIMM BAKIN BENIM ONCEDEN www.online-makara.tr.gg BU SITEYI ACMISTIM COK BUYUTMUSTUMM SESLİ CHAT SİTESİYDİ HER YERE REKLAM VERMISTIM SITEYLE ILGILI AYLIK PARA VERIYORDUM ICINDEKI ODALARA AMA BI KISI GELDI 2 DAKKA SONRA SAYFA COKTU KURTARAMADIMM HER SEYIMM SILINDII SIMDI KULLANMIYORUMM BOYLE BIR SITE BAKIN ARKADASLAR BENIM DEMEK ISTEDIYIMM SITE KORUMASI COK DUSUK BENDE SIZLER GIBI ICINDE YAYINLANAN YAZILARA GUVENEREK KURDUM BIR SITE SU AN KI HALI ISTEYEN BAKSINN YANI KURDUGUNUZ SITELER KORUMASI OLMAYAN HE BILMEYEN ICIN KORUMASI VAR ISI BILMIYEN HACKERLER ICIN KORUMANIZ VARRRRR BENDE BILMIYORDUM AMA ORENDIM ARTIK BIR KAC TR.GG SITELERDE DENEDIMM SIZLERE AYIT HEMEN SIFRENIZ DOKULDU ONUME SİTE SAYİPLERİ BU KADAR SALAM SİTEMİZ DİYOSUNUZ EN BASİT BİR İNDEX PUROGRAMINA HER HANGİ BİR SİTENİZİ YAZIP DENEDINIZMI SİFRESİ GELİYOMU DİYE ARKADASLAR BURDA BELKİ BANA İNANMAYAN OLLABİLİRRR BUNUNLA İLGİLİ BİR SAYFA ACIP İNDEX PUROGRAMINI YAYINLIYICAM YASAL OLMASADAA KENDI SITENIZI DENEYIN BAKINNN O ZMAN GORUNN ANLATMAK İSTADİKLEMİ GKENDİNİZ GÖRÜN*?????????????YETLİLİLERİN DİKKATİNE HER HANGİ BİR İNDEX PUROGRAMINA EN BASITINE BILE YAZIN BIR SITENIZI SİZE AYİT OLAN DENEYİN GÖRÜN NE KADAR SALAM SİTELERİNİZZZ VAR ???*BU İLETİYİ YAZAN www.sabanciholding.com sitesinin bir hackeridir bununla ilgili tartısmak ııstıyorsanız efsane_sezar( at )windowslive.com msn adresınden ulasınn tartısalımm bu herkes ıcın gecerlii[/b]
Mesaj22.02.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitem hacklendi naatlar.tr.gg ve naatlar.tr.gg ye baglı 8 site daha mail adresinide değiştirmiş şifreyi değiştiremiyorum
cuneyt abiye mail attım inş bi sorun cıkmaz

gelen mailin içeriği su sekilde

Merhaba Sn. site kullanıcısı,

Son günlerde bedava-sitem.com' da oluşan teknik problemler yüzünden, bazı kullanıcıların veritabanları güvenliğini kaybetmiş ve bazı bilgiler silinmiştir. Sizden istediğimiz, site bilgilerinizi bize tekrar ulaştırmanızdır. Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde bize göndericeğinize inanıyoruz.

Site url:
Site parola:
Adınız/Soyadınız:
Site kayıt tarihi:
Site e-mail:
Yaşınız:
Yaşadığınız Ülke:

-------------------------------------
Cüneyt Bağcı
webme GmbH
Teknik Destek Takım Elemanı
Richard-Wagner-Straße 2
91054 Erlangen
Almanya
Headquarters: 91054 Erlangen, Germany
Register Court: District Court Fürth, HRB 11178
General Directors: Andreas Wohlmuth, Benjamin Lochmann

mail gönderen adres:support.trgg( at )gmail.com

aslında kanmazdım ama 9,0 ı yeni yukledim ve pek kullanışlı değil mail adı bedava sitem teknik detdet yazınca mail adresinide göremedim ilk defa basıma geldiği içinde yedim:)

arkadaslar sizlerde aynıu duruma duşmek istemiyorsanız konuyu okuyun
Mesaj22.02.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SEZ( at )R

djsetan yazmış:
Evil or Very Mad ARKADASLAR BU YAZIYI DİKKATE ALINARKADASLAR Twisted Evil BURDA HERKES YOK SİTE SİFRENIZİ SU YOLLARDAN ALIRLAR SAHTE MEILLE ELIRLAR DIYOLARRR BAKIN ELINIZDE BIR İNDEX PUROGRAMI VARSA CALISAN HER HANGI BIR TR.GG SİTESİNDE DENEYIN HEMEN ACILIYO BEN DENEDIMM BAKIN BENIM ONCEDEN www.online-makara.tr.gg BU SITEYI ACMISTIM COK BUYUTMUSTUMM SESLİ CHAT SİTESİYDİ HER YERE REKLAM VERMISTIM SITEYLE ILGILI AYLIK PARA VERIYORDUM ICINDEKI ODALARA AMA BI KISI GELDI 2 DAKKA SONRA SAYFA COKTU KURTARAMADIMM HER SEYIMM SILINDII SIMDI KULLANMIYORUMM BOYLE BIR SITE BAKIN ARKADASLAR BENIM DEMEK ISTEDIYIMM SITE KORUMASI COK DUSUK BENDE SIZLER GIBI ICINDE YAYINLANAN YAZILARA GUVENEREK KURDUM BIR SITE SU AN KI HALI ISTEYEN BAKSINN YANI KURDUGUNUZ SITELER KORUMASI OLMAYAN HE BILMEYEN ICIN KORUMASI VAR ISI BILMIYEN HACKERLER ICIN KORUMANIZ VARRRRR BENDE BILMIYORDUM AMA ORENDIM ARTIK BIR KAC TR.GG SITELERDE DENEDIMM SIZLERE AYIT HEMEN SIFRENIZ DOKULDU ONUME SİTE SAYİPLERİ BU KADAR SALAM SİTEMİZ DİYOSUNUZ EN BASİT BİR İNDEX PUROGRAMINA HER HANGİ BİR SİTENİZİ YAZIP DENEDINIZMI SİFRESİ GELİYOMU DİYE ARKADASLAR BURDA BELKİ BANA İNANMAYAN OLLABİLİRRR BUNUNLA İLGİLİ BİR SAYFA ACIP İNDEX PUROGRAMINI YAYINLIYICAM YASAL OLMASADAA KENDI SITENIZI DENEYIN BAKINNN O ZMAN GORUNN ANLATMAK İSTADİKLEMİ GKENDİNİZ GÖRÜN*?????????????YETLİLİLERİN DİKKATİNE HER HANGİ BİR İNDEX PUROGRAMINA EN BASITINE BILE YAZIN BIR SITENIZI SİZE AYİT OLAN DENEYİN GÖRÜN NE KADAR SALAM SİTELERİNİZZZ VAR ???*BU İLETİYİ YAZAN www.sabanciholding.com sitesinin bir hackeridir bununla ilgili tartısmak ııstıyorsanız efsane_sezar( at )windowslive.com msn adresınden ulasınn tartısalımm bu herkes ıcın gecerlii[/b]

www.cunobag.tr.gg
bir de bu sitede dene bakalım o dediğin şeyi.
Önceki mesajları göster: