Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2008, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelerimize önemli mesaj

Merhaba sevgili Bedava-Sitem kullanıcıları,

Önemli:

Bu mesaj forumdaki çok az sayıdaki kullanıcılarımız içindir. Yani bu mesajı okuyan büyük çoğunluktaki kullanıcılarımız için hiçbir anlam taşımaz.

Buradan son zamanlarda giderek artan şekilde rahatsızlığa sebebiyet vermiş olan kişilere seslenmek istiyorum:

Malesef son zamanlarda Moderator Takım Arkadaşlarımıza ve Yöneticimiz Selin'e sıkça hakaret ve tehdit ile yaklaşılmıştır.

Webme GmbH'nın (yani Bedava-Sitem'den sorumlu olan firmanın) genel müdürü olarak, firmamızın her tarz tehtide karşı işlem yapacağının altını çizmek istiyorum. Avukatımız ile konuştuk ve şimdi yapılmış olan bazı yazılı ve sözlü ifadeler hakkında yasal yollara başvuracağız.

Bedava-Sitem eğlence ortamı olmalı, bu nedenle bu tarz davranışlara tahammülümüz kesinlikle yoktur!

İyi eğlenceler ve sevgiler.
Benjamin Lochmann
Webmaster bedava-sitem.com
Mesaj23.07.2008, 06:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Önemli:

Bu mesaj forumdaki çok az sayıdaki kullanıcılarımız içindir. Yani bu mesajı okuyan büyük çoğunluktaki kullanıcılarımız için hiçbir anlam taşımaz.

Buradan son zamanlarda giderek artan şekilde rahatsızlığa sebebiyet vermiş olan kişilere seslenmek istiyorum:

Malesef son zamanlarda Moderator Takım Arkadaşlarımıza ve Yöneticimiz Selin'e sıkça hakaret ve tehdit ile yaklaşılmıştır.

Webme GmbH'nın (yani Bedava-Sitem'den sorumlu olan firmanın) genel müdürü olarak, firmamızın her tarz tehtide karşı işlem yapacağının altını çizmek istiyorum. Avukatımız ile konuştuk ve şimdi yapılmış olan bazı yazılı ve sözlü ifadeler hakkında yasal yollara başvuracağız.

Bedava-Sitem eğlence ortamı olmalı, bu nedenle bu tarz davranışlara tahammülümüz kesinlikle yoktur!

Benjamin Lochmann

Çok Doğru Söylüyorsunuz Bazı Kullanıcılar Sitelerinde Kötü İçeriklere Ve Forumu Kirletmeye Sebebiyet veriyor Aslında Böyle Kullanıcıları Banlıcaksın Bir de Mahkemeye Vericeksin Değil mi?

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj23.07.2008, 07:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mutlaka doğru söylüyorsunuz yok bilmem ne sitesinde görürsünüz rezilliğinizi felan da hoş olmayan şeyler

veya yakında bu siteye girişim engellenmiştir felan saçma yani eğlence forumu olmalı!!!
Mesaj23.07.2008, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğrudur

Arayan belasını da bulur mevlasınıda.Tepki verilmediği için durum bu hale geldi. Baştan beri suskunsunuz. Bence Suçlular......

Mesaj23.07.2008, 07:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizler eğlence için buralardayız gereksiz hakaretler ve çirkinliklerle sitemizi kötüleyen kullanıcıların ıp adresleri engellenmelidir bi daha aramıza girmemeleri adına sevgiyle kalın

Mesaj23.07.2008, 07:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyyyy yazmış:
bizler eğlence için buralardayız gereksiz hakaretler ve çirkinliklerle sitemizi kötüleyen kullanıcıların ıp adresleri engellenmelidir bi daha aramıza girmemeleri adına sevgiyle kalın

Katılıyorum.
Mesaj konusu:

Öyle İnsanlar Ne Yapar ne eder Yine Kirletirler Forumumuzu Sitemizi

Mesaj konusu:

blochmann kim??
Mesaj23.07.2008, 07:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme GmbH yani Bedava Sitemden sorumlu olan Firmanın yöneticisi Wink
Mesaj23.07.2008, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Webme GmbH yani Bedava Sitemden sorumlu olan Firmanın yöneticisi Wink

Wink
Mesaj23.07.2008, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hani Doğum Günü Olacak Kişi Dğil mi?

Mesaj23.07.2008, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizlere katılmamak elde deyil bence tepkimizi hep beraber göstermeliyiz sadece yönetici arkadaşlara bırakmamalıyız saygılar sunarım
Mesaj23.07.2008, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Üyelerimize önemli mesaj

BLochmann yazmış:

Önemli:

Benjamin Lochmann

Bence de adalet yerini bulsun... Razz

sanalcity V.4.0 Beta! http://www.sanalcity.tr.gg/

trggcanavari..!
Mesaj23.07.2008, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu: olmaz

ya arkadaşlar neden böyle yapıyorsunuz bilmem. size bedava site yaptıran adamlara niye hakaret ediyorsunuz. millet sermeyaseni harcayanlar var bu web siteleri için. bu birazda nankörlüğe kaçıyor. bence

her türlü yardım ve sorularınız için bana mesaj atabilirsiniz. elimden geldiği kadar cevaplarım.

En son htmlkodbayisi tarafından 23.07.2008 07:46:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu: bkn

Arrow benjomen abi snn mi bu site snnmi?

Arrow arkadaşlar bu site benjomen abininmi?

aceba:)