Forum'da ara:
Ara

Oyunu sevdiniz mi?
Evet
  37%
[ 3 ]
Eh işte
  12%
[ 1 ]
Oyunu ilk başta ilginç geldi,sonradan canım sıkıldı
  50%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 8

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

seafight oynayanlar için tr2 de filo arıyorum 5.sınıf elitim 7 levelim başka istediğiniz bilgi varsa sorun.(konuyla pek ilgisi yok ama)

(bu arada o kadar mesaj var sadece 5 oy var.)
Mesaj04.02.2009, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
japon-cocuk yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
UYARI:Bu oyun bazı kişilerde bağımlılık yapıtğı gözlemlenmiştir.
Mr. Green
Yasal Uyarımı Yapıyorsun Mr. Green

Evet. Mr. Green Mr. Green

Dikkatinizi çekmek için böyle yaptım.Mesela bak senin dikkatini çekmiş arkadaşım... Mr. Green

Mesaj05.02.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Var mı seafight oynayan. Üye değilseniz üye olup türkiye 1 e gelin.Filoma alayım Smile
Mesaj06.02.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sea Fight Bigpoint firmasının yaptığı bir oyun.Fakat oyuna girince hayal kırıklığı yaşadım.Hele geminin gidiş tarzını görünce gülmektenn çatlicak gibi oldum Mr. Green Mr. Green Gemi zikzak çizerek gidiyor Very Happy Ama Bigpoint'in başka oyunları da var.

Darkorbit
X-Blaster
Pimp
Mafia

Bunların hepsi interbnet üzerinden multiplayer olarak oynanan browser oyunlarıdır.Bunların içinde en sevdiğim dark orbit uzay oyunudur.Oyunda klan kurdum tüüüüüüüümmmm Bedava Sitemi klanıma bekliyorum Razz
Mesaj22.04.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bigpointin tüm oyunlarına üyeyim seafightta geminin gidişi cidden çok kötü
niye öle yapmışlar hiç anlamadım ama bi bildikleri vardır. ama darkorbit çok güzel seafight gibi aynı herşey ama isimler değişik sadece altın yerine credits falan ama her ne kadar kötü olsada seafightdan şaşmam Very Happy xblaster vardı bide bi giriyim dedim oyuna girer girmez beim robot çöktü kaldı bi dahada girmedim pimps2 var pimps ne demek biliyoruz zaten Very Happy adına sadık bir oyun Very Happy zaten hangi oyun değil ki neyse diğerleride öle pek sevmediğim türlerden üye olduğum oyunları saydım tam 28 olmuş ama oynadığım 5 tane oyun var Very Happy nese seafightda hala 5 seviye hala 7 levelim neden bilmiom ama bi türlü yükselemedim Very Happy tr2 deim bide test serverda var ama pek ii deil başta herkese elit gemi + 750,000 altın + 750,000 inci veriolar ondan herkes ii oynuyo orda + bide herkes 13 lvl ilkde güzeldi test ama herkes batırıyo birbirini tr2de öle deil herkesein bi işi var Very Happy nese bi girin bakın güzel ya ilk güzel sonra sıkıcı dionuzya öle ama biraz daha oyna o sıkıldıın oyun gidio yerine hayatından bi parça gibi bişi gelio Very Happy nese pek olmadı ayrıca uzun bişi yazdım ya neyse okuya bildiğinizi okuyun. Mr. Green
Mesaj22.04.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: