Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2008, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Değerli Öğretmenlerimiz neyi yanlış yada kötü yapmıştır ki? Sevgili Musa Hocam fevkalade bir siteniz var.. Böyle yararlı ve güzel sitelerin artması dileğiyle..
Mesaj15.12.2008, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahse yazmış:
Değerli Öğretmenlerimiz neyi yanlış yada kötü yapmıştır ki? Sevgili Musa Hocam fevkalade bir siteniz var.. Böyle yararlı ve güzel sitelerin artması dileğiyle..

İnşalllah sizleri mahcup etmeme adına elimizden geleni yaparız.Bizlere güvenmeniz genç nesilleri yetiştirmek için bizlere ayrı bir şevk ve heyecan veriyor.Güven,destek ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.
Mesaj17.12.2008, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site Cool
Mesaj18.12.2008, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteburada yazmış:
güzel site Cool

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar tasarımı yeniledik. Tasarım hakkındaki yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

http://dumanmusa.tr.gg

Mesaj19.12.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam ben bu taraımıda severim ama bu bol içerikli siteler için hoş değil sanırım. Eski tasarımınızın eline su bile dökemez...
Mesaj20.12.2008, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

harabat ehline hor bakma şakir defineye mâlik viraneler var meyhaneden çıkar gelir yetişir hakk'a vasıl olmuş mestaneler var.

www.dumanmusa.tr.gg
Mesaj22.12.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

silsile yazmış:
harabat ehline hor bakma şakir defineye mâlik viraneler var meyhaneden çıkar gelir yetişir hakk'a vasıl olmuş mestaneler var.

www.dumanmusa.tr.gg

Şarabı lebinden nûş eden âşık
Ne gezer mescitte dem haneler var
Onun için bize olmaz erişik
Almış nasibini divaneler var

Kemenkeş olanın yayı sarsılır
Erenler kılıcı arştan asılırk
Koç yiğit meydanda basar basılır
Gör niçe dünyada merdaneler var Laughing Laughing Laughing
Mesaj26.12.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sbs'ye hazırlanan ilköğretim öğrencilerine yönelik rehber sitemiz

Hedefimiz; sbs sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin başarılı olmalarına katkı sağlamak,siz öğrencilerimizi sınav kaygısı ve stresinden korumak,sınavlardaki uygulamalardan ve değişimlerden sizleri bilgilendirmek,
gerekirse eğitim ve öğretimle ilgili her konuda sizleri aydınlatmaktır.

Başarılı,kendinden emin,vatanına ve milletine faydalı bireyler yetiştirmek en güzel mutluluktur bizim için.

Yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

Mesaj01.01.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

dumanmusa yazmış:
Sbs'ye hazırlanan ilköğretim öğrencilerine yönelik rehber sitemiz

Hedefimiz; sbs sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin başarılı olmalarına katkı sağlamak,siz öğrencilerimizi sınav kaygısı ve stresinden korumak,sınavlardaki uygulamalardan ve değişimlerden sizleri bilgilendirmek,
gerekirse eğitim ve öğretimle ilgili her konuda sizleri aydınlatmaktır.

Başarılı,kendinden emin,vatanına ve milletine faydalı bireyler yetiştirmek en güzel mutluluktur bizim için.

Yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.