Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2008, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence güzel bir öneri.Düzenleyemeyenler için bir seçenek konulabilir.Mesela tatil modu gibi bir şey.Bunu işaretleyenin sitesi bu süre içinde silinmez.
Mesaj19.08.2008, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öneri güzel ama uygulanması zor. Güncellenmiyor diye site silinmesi mümkün olmaz. Üye olurken Sözleşmede böyle bir madde olmadığı için Sitesi silinenler bu konuda Bedava-Sitem'in başını çok ağrıtır.

Önemli olan site ismi değil yaptığınız tasarım, içerik, yenilik, yardım, vs şeylerdir. Şimdi ben FaceBook diye bir site açsam günde 1000 kişi girer mi?

Veya Hotmail, Google, Hotmail....
Mesaj19.08.2008, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İlgilenilmeyen Siteler İle İlgili Bir Öneri...

trggcanavari yazmış:
Merhaba !
Bir blog sitesi açma servisinde gördüğüm şu kural hoşuma gitti ve bedava-sitem'de de neden olmasın dedim. İşte o servisteki bir kural:
Alıntı:
* Açıldığı anda ilk 15 gün içerik girilmeyen, içerik girilen bloglarda da 45 gün güncellenmeyen blog hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

bizde bunu kendimize göre uyarlayarak şu şekilde yapsak:
Alıntı:
*Açıldığı anda ilk 30 gün site içeriğini hiç değiştirmeyen, içerik eklendiği halde 90 gün login olmayan site hesapları başkalarının değerlendirebilmesi amacıyla silinir.

En azından yukarıda yazdığım şekilde bir kural olsa bazı sitelerden daha kaliteli sonuçlar çıkacağını düşünüyorum...

İyi eğlenceler...

İnsanlar siteyi açıp zamanla geliştiriyorlar. O yüzden bu öneriye katılmıyorum.
Mesaj20.08.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopar yazmış:
ustliste yazmış:
Askere gidenler veya buna benzer duruma düşenler ne olacak ? Benim kuzen askere gitti, mahrumiyet bölgelerinden birisinde yapıyor ve tam yedi aydır bilgisayara el süremediğini biliyorum. Biraz anlayışlı olun.

Böyle kişilerde bildirme aracı olsun.Mazeret açısından..

Yani mesela ben askere gidiyorum bu site şu kadar vakit güncellemem olanaksız.Yani mazeretsiz siteler o şekilde silinsin Wink

Evet bu da güzel bir düşünce. Buda dediğim özellikle beraber olsa gerçekten çok iyi olur. Zaten yorumlarda (11(+) - 4(-)) iyi olacağı düşüncesinde...

iyi eğlenceler
Mesaj20.08.2008, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence böle olmucak imza toplaalım tabi öle değil işte siteturka bu şu diye öyle yaptıktan sonra selin hanıma verelim

Sen Yorum Göndermiyorsan Demekki 1 Kişi Eksiğiz..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=54704
Mesaj25.08.2008, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ee sonuç ne şimdi Question
Önceki mesajları göster: