Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim..
İyi Çalışmalar Wink

Mesaj14.09.2008, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

34 Razz
Mesaj15.09.2008, 00:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-muratt yazmış:
beyin yaşınızın küçük olması degil büyük olmasına sevinin arkadaşlar...

ne kadar çok bilirseniz o kadar iyi bir beyniniz var demektir...

zaten sistem az bilmenize küçük bir yaş ortalaması veriyor...hepsini yada daha çok bilirseniz yaşınız o kadar çok çıkıyor...

ortalama beyin yaşı 30 dan fazla olanların beyni daha iyi algılayabiliyor... Wink

hocam 5 hak verior ven hepsi doğruysa 20 verior yaşı yanı sonuç onun sonucu yanı 20 yaşında bir beyının algılaması en iidir demek sanırım

oyun da zaten algılama yeteneği gibi geldi bana ama eğlenceli banada mail ile H.F paylaşımdan gelmişti
Mesaj15.09.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimgurer yazmış:
uacafe1905 yazmış:

benimkide 20

selam niye diğer üst tarafta yazılan yorumun fotosunu çaldın.resme sağ tıklayıp url lere bakın fark yok aynı...
Mesaj16.09.2008, 03:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

etiketim yazmış:
net-muratt yazmış:
beyin yaşınızın küçük olması degil büyük olmasına sevinin arkadaşlar...

ne kadar çok bilirseniz o kadar iyi bir beyniniz var demektir...

zaten sistem az bilmenize küçük bir yaş ortalaması veriyor...hepsini yada daha çok bilirseniz yaşınız o kadar çok çıkıyor...

ortalama beyin yaşı 30 dan fazla olanların beyni daha iyi algılayabiliyor... Wink

hocam 5 hak verior ven hepsi doğruysa 20 verior yaşı yanı sonuç onun sonucu yanı 20 yaşında bir beyının algılaması en iidir demek sanırım

oyun da zaten algılama yeteneği gibi geldi bana ama eğlenceli banada mail ile H.F paylaşımdan gelmişti

evet eğlenceli ve algılama yeteneğini test eden sevimli bir oyun olduğunu düşündğüm için paylaştım forumla...Katılan ve fikrini belirten her kese teşekkürler Wink
Mesaj16.09.2008, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

mehtapkilic yazmış:
media-turk yazmış:
Oha...! Razz

İLkinde fazLa anLamadıydım... 59 çıktı Razz
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
süperrr ya:)))

benimkiyle aynı benimkide 59 çıktı

Arrow Dreamweaver Hakkında Sorularınız İçin Ö.M Atabilirsiniz...
Önceki mesajları göster: