Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2008, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

son 7 kişi 1000. ziyaretçiye az kaldı.
Mesaj27.10.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet yorumlarınızı bekliyoruz..
Mesaj27.10.2008, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten cok gusel bır sıte yaw

Mesaj27.10.2008, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyvallah arkadaşım çok saol.
Mesaj28.10.2008, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş öncelikle siten çok güzel olmuş ama yaptığın büyük bi ayıp var neden benim başlığımı çalıyorsun çok çok çok önceden "Geçek Fenerbahcelinin Geçer Sitesi" başlığını ben kullanmmaya başlamıştım benden görüp hemen neden öyle yazdın ben bs yi bırakmadım ara verdim ben yokum diye herşeyime konmayın!!!!
Mesaj28.10.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
kardeş öncelikle siten çok güzel olmuş ama yaptığın büyük bi ayıp var neden benim başlığımı çalıyorsun çok çok çok önceden "Geçek Fenerbahcelinin Geçer Sitesi" başlığını ben kullanmmaya başlamıştım benden görüp hemen neden öyle yazdın ben bs yi bırakmadım ara verdim ben yokum diye herşeyime konmayın!!!!

Arkadaşım Tescilledinmi Sloganınıda Böyle Konuşuyorsun Question

WebdeHouse Proje Merkezi Adı Yakında Tescillenecektir...
WHPM'de Değişiklikler oLdu. www.whpm.tr.gg
Mesaj28.10.2008, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok ama seninkini çalsa böyle konuşurmuydun bakalım neden çalıyor benim bulduğum bir söz ve bana ait bende izinsiz kullanamaz
Mesaj28.10.2008, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım ben zaten bs ye yeni başladım ne senin sitenden haberim var ne sloganından asıl snn yaptığın büyük bir ayıp.bilip bilmeden konuşuyorsun.ben kendi aklımdan öyle uydurdum.
Mesaj28.10.2008, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tekrar söylüyorum eğer yazdığımız söz sana aitse insan gibi söyleyebilirdin ve bende onu kaldırırdım neden bilip bilmeden iftira atıyosun.ama yinede insanlık bende kalsın ve sana aitmiş madem söz birzdan değiştiricem merak etme.
VE ŞİMDİKİ SÖZÜM DİĞER B-S KULLANICILARINA.EĞER SİTEMİZDEKİ BAZI ŞEY YA DA ŞEYLER SİZİN ADINIZA TESCİLLİYSE BİZE BİLDİRİN BİZDE SİTEMİZDEN KALDIRALIM.BİLGİLERİNİZE...

www.trakyafb.tr.gg site yönetimi
Mesaj28.10.2008, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaşlar yorum bekliyoruz...
Mesaj28.10.2008, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir site olmus basarılar arkdasım

Mesaj28.10.2008, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekrar saol arkadaşım ikinciye yorum yapmana gerek yoktu ama olsun Very Happy
Mesaj29.10.2008, 06:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş yanlış anladın be çalıyon derken hırsız anlamında değil bana meil felan atsan izin verirdim zaten ben seni önceden beri varsın sanıyodum xD
Mesaj29.10.2008, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm kardeş kapayalım konuyu Smile
Mesaj30.10.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sitemizi değerlendirmeye devam edebilirmiyiz....