Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2008, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdryk yazmış:
Alıntı, Ç Alıntı hikayesi...

Aslında; hiç bir site sahibi kendi sitesini sıfırdan yapmaz. Ben buna katılmıyorum. Ben dahil, kim olursa olsun, mutlaka başka bir sitede okuduklarımızı veya gördüklerimizi yazarız. Siteye yerleştirdiğiniz kodda aynısıdır. Söyleyin bana, "ben sitemi kendim yaptım, herşeyini kendim yazdım, sıfırdan kodlarımı bile kendim yazdım" diyebilecek bir babayiğit çıksın anlından öperim...

Merhaba
Bu forumda kendi tasarımını kendisi yapıp kendi kodunu yazabilecek kadar uzman kişilerde var
Zaten bu kişilere Uzman rütbesi veriliyor,Örneğin naazimca
İyi Eğlenceler.

Mesaj20.11.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Hepsinin aLnını Öpmeye KaLksanız Bitiremezsiniz BöyLe Bir Çok Site Var Herşeyi Kendine Ait.. Kendine Ait Derken Başka SiteLerden Bağımsız AnLamıdnda DeğiLdir Örneğin Ben Sitemde Bir Kod YayınLıyorsam O Kod Bir Radyonun Bana Ait DeğiL Ama Koda Saygım Var Çünkü Radyo Sahibine Yarıyacak Bir OLay İçin Ona Ait Kodu YayınLıyorum Buda ÇaLmak anLamına GeLmez.. Benim Siteme Girip ALıntı Bir Kod OLarak KuraLLar Dışında ALınmış Bir Yazı Resim Vs. Varmı Bakarmısın? Varsa Bunu Mod. ArkadaşLara BiLdir..
Mesaj20.11.2008, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Konuyu DağıtmayaLım Rica ediyorum