Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.01.2009, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu açan olarak tabi istiyorum
Mesaj09.01.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<html><head>

<!-- Script par Philippe -->
<!-- Philblue - philblue( at )hotmail.com -->

<!-- Début | Script -->
<SCRIPT>
function playIt(filename) {
Player.URL = filename;
}
</SCRIPT> </head>
<body>

<!-- Début | Lecteur -->
<OBJECT ID="Player" WIDTH=314 HEIGHT=292 CLASSID="CLSID:6BF52A52-394A-11d3-B153-00C04F79FAA6">
<param name="volume" value="100">
<param name="stretchToFit" value="-1">
</OBJECT>
<!-- Fin | Lecteur -->

</p>
<!-- Début | Liste -->

<p style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">1. <A HREF="#" onclick="playIt('11.mpeg')">video seyret</A>
<p style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">2. <A HREF="#" onclick="playIt('12.mpeg')">başka video</A>
<p style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">3. <A HREF="#" onclick="playIt('4.MID')">bunu çal</A>
<p style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">4. <A HREF="#" onclick="playIt('1****')">şimdi bunu çal</A>
<p style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">5. <A HREF="#" onclick="playIt('2****')">bunu dinle</A>
<!-- Fin | Liste -->
</body></html>

media playır kodu bunu ekleyin en iyisi bence video yada mp3 uzantısını ekliyosunuz çalıyo
Mesaj09.01.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: ben de destekliyorum

bence gerekli. ve çok şık olur.en azından bu benim videomdur dersin ve izlemek isteyen sadece benim siteme oğramak grek duyacak.sitem deki videoları ziyaretçilerim izlesene.comdan da izliyorlar.yani ilada oraya girip izleyelim mecburiyeti duymuyorlar.
Mesaj11.01.2009, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: video

ewet ya haklılar aslında başka bi siteinin reklamı oluyo youtube,vidivodo,izlesene vs. gibi sitelerin reklamı oluy bol vallaha olmuyo böyle ya yenisin de ekstra olsa süper olur
Mesaj12.01.2009, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence gereksiz....

Önceki mesajları göster: