Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2009, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arka Sıradakiler Wink
Kavak Yelleri Wink
Mesaj konusu: Re: ss

fiav yazmış:
sanal-reklam yazmış:
fiav yazmış:
hazir-htmlkod yazmış:
Arrow Arka SokakLar
Arrow Arka SıradakiLer
Arrow Papatyam
Arrow AdanaLı
Arrow 5. Aranıyor!! Smile
Wink

5.olarak [b]TEK TÜRKİYE'yi tavsiye ederim[/b]

ama burada da bu dizileri izliyorum demişin o iş nasıl oluyor? çok merak ediyorum Question izlemiyorum diyorsun yukarıda ki mesajlarda izliyorum ek olarakda Tek Türkiye dizisini izliyorum diyorsun? açıklarsan hep birlikte bir anlam verelim Wink

izliyorum mu demişim gördüğün gibi tavsiye ettim konuyu saptırma

Mr. Green Mr. Green Mr. Green peki birşey soracağım by c-aptain şimdi sen bilmediğin görmediğin izlemediğin birşeyi nasıl tavsiye ediyorsun acaba Question
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Arka Sıradakiler Wink
Kavak Yelleri Wink

naber sanal-reklam....illa 5 dizi mi izlemeliyiz...
Mesaj29.01.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

fiav yazmış:
ibrahmgun yazmış:
Arka Sıradakiler Wink
Kavak Yelleri Wink

naber sanal-reklam....illa 5 dizi mi izlemeliyiz...

ben gerekli açıklamayı yaptığımı hatırlıyorum dedim ki 2 dizi varsa iki yazın dedim sen yukarıda ki soruma cvp ver iyi günler
Mesaj29.01.2009, 10:40 (UTC)    

sanal-reklam yazmış:
fiav yazmış:
sanal-reklam yazmış:
fiav yazmış:
hazir-htmlkod yazmış:
Arrow Arka SokakLar
Arrow Arka SıradakiLer
Arrow Papatyam
Arrow AdanaLı
Wink

ama burada da bu dizileri izliyorum demişin o iş nasıl oluyor? çok merak ediyorum Question izlemiyorum diyorsun yukarıda ki mesajlarda izliyorum ek olarakda Tek Türkiye dizisini izliyorum diyorsun? açıklarsan hep birlikte bir anlam verelim Wink

Mr. Green Mr. Green Mr. Green peki birşey soracağım by c-aptain şimdi sen bilmediğin görmediğin izlemediğin birşeyi nasıl tavsiye ediyorsun acaba Question

SON OLARAK SÖYLÜYORUM::::BEN SADECE TEK TÜRKİYE'Yİ İZLİYORUM DİĞERLERNİ İZLEMİYORUM HEP SEN YANLIŞ ANLIYORSUN
Mesaj29.01.2009, 10:42 (UTC)    

fiav yazmış:
sanal-reklam yazmış:
fiav yazmış:
sanal-reklam yazmış:
fiav yazmış:
hazir-htmlkod yazmış:
Arrow Arka SokakLar
Arrow Arka SıradakiLer
Arrow Papatyam
Arrow AdanaLı
Wink

SON OLARAK SÖYLÜYORUM::::BEN SADECE TEK TÜRKİYE'Yİ İZLİYORUM DİĞERLERNİ İZLEMİYORUM HEP SEN YANLIŞ ANLIYORSUN

ya arkadaşım bunda anlaşılmayacakj bir şey yok tamam istersen hiç izleme sorun değil demi Question ben diyorum ki sen dedin ya ben tavsiye ediyorum diye bende sana dedim ki nasıl tavsiye ediyorsun izlemediğin birşleyi dedim demekki zamnında izlmeişin hoşuna gitmiş ki tavsiye ediyorusun güzel ama en baştaki mesajda dedim ki hoşunuza gidenleride yazın illa sürekli takip ettikleriniz olmayabilir dedim ama tabi anlayarak okumamışın o ayrı
Mesaj29.01.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hoşuma giden dizi 1 tane uzatmayalım iyi günler
Mesaj29.01.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Kv Pusu
Arrow Adanalı
Arrow Gece Gündüz
Arrow Arka Sıradakiler
Arrow Kavak Yelleri (Sık Degil)
Mesaj29.01.2009, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek türkiye dizisi herşeyiyle yalan
buda son
Mesaj29.01.2009, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

fiav yazmış:
hoşuma giden dizi 1 tane uzatmayalım iyi günler

Mr. Green Mr. Green Mr. Green öyle olsun bakalım Wink devam arkadaşlar yok mu dizi izleyenler Question