Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem@ >> LÛTFEN flood atmayiniz......
yazdiklarin anlam tasiyabilir gercek olabilir önemli de olabilir veya turkiyemizin nekadar güclü veya nelere sahip oldugunu aciklamaya calisabilirsin eyvallah saolasin ama en fazla 2 kere üst üste yazabiliriz gerisi flood cümlesi icerisine giriyor kardes Wink

.............................................................

muhsin-yazicioglu yazmış:
ua1905ua yazmış:
benim düsündügüm bu ucak nasil ucuyor Razz

babam derki gozunle gordugunun yarisina kulaginla duydyuguna hic inanma
oyuzden bu ucak ucup ucmadigida belli deyil var olup olmadigida zeten ruslarin
yaptiklari hep dusuyo

ucak gercekten ucuyormus düser düsmez vurur kirar yikar kurar demiyorum Smile
yapilmasi bile inanilmaz birsey

..................................................

kod-adresi yazmış:
Ben korkudan bunun yanından bile geçmem Mr. Green

korku degilde insanin kullagi cinlamaya baslar kullaklara yazik Smile

................................................................................

newstargiyim yazmış:
bumu uçak Rolling Eyes Shocked

kardes ucakmi canavarmi artik sen karar verecen Mr. Green
...................................................................................
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.08.2009, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Avcı uçakları bunu tek vuruşla indirirler
Mesaj15.08.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
Avcı uçakları bunu tek vuruşla indirirler

zaten bu ucaga isapet etmek cook kolaydir gövdesi masallah istanbul köprüsü gibi Very Happy
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.08.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnanılmaz bir şey Wink
Mesaj15.08.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

rusya bu uçakları üretirse amerikada üretir daha sonra bütün ülkeler üretmeye başlar Smile
Mesaj15.08.2009, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
rusya bu uçakları üretirse amerikada üretir daha sonra bütün ülkeler üretmeye başlar Smile

üretmek yanlış olabilir satın alma falan...
Mesaj15.08.2009, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence bu uçaklar bombalama uçagıdır yani havada karşılıklı muharabeye girmez çünkü yukardada belirtildigi gibi avcı türü uçaklar çok rahat indirirler bence bu uçak yeri bombalamak içindir çünkü böyle bir büyüklüge ciddi miktarda bomba sıgdırılabilir bu kadar bombayıda bir şehre boşaltılırsa artık olacakları siz düşünün Wink
Mesaj15.08.2009, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:

zaten bu ucak üretildi ucagi havalandirdilar bile Surprised

....................................

tarihe-gecenler yazmış:
bence bu uçaklar bombalama uçagıdır yani havada karşılıklı muharabeye girmez çünkü yukardada belirtildigi gibi avcı türü uçaklar çok rahat indirirler bence bu uçak yeri bombalamak içindir çünkü böyle bir büyüklüge ciddi miktarda bomba sıgdırılabilir bu kadar bombayıda bir şehre boşaltılırsa artık olacakları siz düşünün Wink

zaten ucagin 100% 80 bombalandirma ile yüklenmis yani havada bu ucagi havaya ucurmaya calisan 3 km yakininda ne var ne yok yok eder
Mesaj15.08.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet bende aynı şeyden bahsediyorum bu konuda baya uzadı Smile halkımız uçaga çok meraklı onu ögrenmiş olduk şimdi Razz
Mesaj15.08.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

konunun posetif bir sekilde uzamasinda fayda var diye düsünüyorum..

bu ucagi havalandirmak baska dert tekrar yere indirmek bi dert inerken yanlislikla rotayi degistirip bir yere carpsa 5-4-3-2-1 güüüm Razz
Mesaj15.08.2009, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uçan Bina Gibi. Very Happy
Mesaj15.08.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin903 yazmış:
Görünüşü bile ürkütücü !

Katılıyorum. Laughing

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj15.08.2009, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

rusya büyük bi savaşa kendi kendine hazırlanıyor Laughing hadi hayırlısı Laughing filistine dokunmasınlar dünya yerinden oynar Laughing
Mesaj15.08.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

rusyanın filistinle bir sorunu olamaz ama dedigin gibi büyük bir savaşa hazırlanıyor rusya 3.dünya savaşı yakındır Laughing
Mesaj15.08.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihe-gecenler yazmış:
rusyanın filistinle bir sorunu olamaz ama dedigin gibi büyük bir savaşa hazırlanıyor rusya 3.dünya savaşı yakındır Laughing

saten oylesine yazdım belki görürlerde filistine dokunmazlar Laughing