Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya insan eşine nasıl dayak atar ki!
o dayağı atan kişi zaten insan olamaz.bir erkek olarak o kadınları döven erkeklerden dolayı utanıyorum.evet Allah erkekleri fiziksel olarak bayanlardan daha güçlü yaratmış fakat neden gücünü başka ve sana göre daha güçsüz insanlarda deniyorsun bu yüzden bütün bayanlar okumalı ki dayak yemesin!

@sewalce
@kadinsak

her ikinizede katılıyorum.çok doğru söylemişsiniz..
Mesaj13.02.2009, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Evet

kadinsak yazmış:
bekarlık sultanlık gibi görünse de eğer eşler birbirine saygı duymayı yeri geldiğinde fedakarlık yapmayı bilirse evlilik krallık olur.

dayak meselesine gelince maalesef gerçekten dayağı haketten insanlar var,ama sadece kadınlar değil erkeklerde hakediyor zaman zaman.
insanlar sorunlarını konuşarak çözmeyi öğrenmedikçe dayak sorunu daha çok konuşulur.
Her söylediğine katılıyorum dayak ne kadına ne adama nede çocuğa kimseye yakışmaz dayak.
Mesaj13.02.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
ya insan eşine nasıl dayak atar ki!
o dayağı atan kişi zaten insan olamaz.bir erkek olarak o kadınları döven erkeklerden dolayı utanıyorum.evet Allah erkekleri fiziksel olarak bayanlardan daha güçlü yaratmış fakat neden gücünü başka ve sana göre daha güçsüz insanlarda deniyorsun bu yüzden bütün bayanlar okumalı ki dayak yemesin!
yorumunda sana katılıorum güzel söylemişsin erkeklerin kadınları dövmeye hakkı yk
Önceki mesajları göster: