Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
sanal-reklam yazmış:
Berbat olmuş bu paylaşımı yapan arkadaşa teşekkür edişyorum gs liler artık kupa da yok sivas ise gs haricinde 4 büyüklere kafa tutan bir takım Razz değil ki bunu ben değil istatistikl veriler söylüyor lig maçlarında da sivasın fenere karşı ki başarısızlığı ortada Wink ankarada bjk yiş elerse kupa bizim Wink ben şuna üzülüyorum seneye süper kupa oynanmayacak biliyorsunuz ki süper kupa Tsl şampiyonu ve tk şampiyonları arasında yapılır eee ikisinide bu sene fenerbahçemiz alacağı için yapılmayacak Razz gerisi gs lilere kaömış benden gs lilere tavsiye sivası destekleyin sizi 3 maçta da ard arda ezen takımı yuymak bir gsli için onur olsa gerek Razz

diyelim fenerbahçe 2 kupayı da aldı(tabi bu bi varsayım Very Happy sivas fenerden bu hafta puan alırsa fenerbahce nın hıc bır sansı kalmıyacak kı ondan sonra da ılk yarıda evınızde 4 yedıgınız kayserı ıle oynıyacaksınız ve kayserı ıle deplasmanda Very Happy yanı tsl sampıyonlugu cok zor) ama bız kupayıda aldıgınızı var sayarsak :p fortıs sampıyonu ıle lıg 2.cısı mac yapar. Wink

Fakat Bu sene şampiyonluk yarısı ve fortıs tk fınalı Beşiktaş ile Sivasspor arasında geçer gibime geliyor oynadıkları futbola bakılınca

Banada öyle geliyor wlla beşiktaşımızla Sivas arasında geçer
Mesaj24.02.2009, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
Mesaj25.02.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahçemize laf söyletmem.
Mesaj25.02.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar laf kelimesini dogru analiz edin sanirim laf atmak nedemek oldugunu bilmiyorsunuz laf atmak camur atmaktir kimse baslikta fenerbahceye camur atmiyor Neutral
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj25.02.2009, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

fghfghfgh yazmış:
fenerbahçemize laf söyletmem.

dogrular söylemek ne zamandan beri laf atmak oldu ?