Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
bence sitenızın içeriğini tamamlayıp öyle baslık açsaydınız daha ıyı olurdu.....

yorumun için sağol fakat......içerik için yorum istemek başka birşey, tasarım için yorum istemek başka birşey.... yani bölümün adından da belli olduğu gibi site değerlendirme alanı.... benim değerlendirilmesini istediğim alan tasarım... Bundan dolayıda içerik şuan için önemli değil, bir tasarım tam olarak belirlenmedikten sonra içerik eklemişsin ne faydası var Smile dimi ...... ilk önce tasarım bitsin ki şuan bitti gibi sadece extralar eklenecek ...

sadece template hakkında yorumlarınızı bekliyorum..... sitenin görünen yüzü....
Mesaj26.02.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

en güzel tasarımıda yapsanız önemli olan içeriktır.içerik ile alaksız bır tasarım sizce ne kadar güzel olur..
Mesaj26.02.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gzl site
Mesaj26.02.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yesilcatak yazmış:
en güzel tasarımıda yapsanız önemli olan içeriktır.içerik ile alaksız bır tasarım sizce ne kadar güzel olur..

tekrar teşekkürler.. Smile)))

içeriği ile , tasarımı birbirine uyan kaç tane site var.... kaldıki sitenin içeriği belli. yalnız içerik henüz girilmedi... tasarımı komple içeriğe uyduramazsınız , yada içeriği komple tasarıma uydurmazsınız Smile bir başlık resmi + logo al sana tasarım içerik uyumlu site Smile

sitenin adı sanırım yazıyor Smile takihome ----- takı tasarımı ----- içerik bununla alaklı olacak pek tabiki Smile yani bastıra bastıra içerik bu olacak demeye gerek yok adından belli zatem dimi Smile

Bir siteden template indirirken içeriği beğenerek indirmeyiz içeriğe en yakın tasarımı beyenerek indirir ve kendi içeriğimize göre düzenleriz dimi Smile

neyse ve hala daha diyorum ki.... template hakkında yorumlarınızı bekliyorum....
Mesaj26.02.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamexstra yazmış:
Gzl site

teşekkür ederim......
Mesaj26.02.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu butonlar ve menü başlıklarını ben png -- trasnparan yaptım fakat her ekranda aynımı onu sormak istiyorum.... menü başlıkları ve navigasyon butonları bulundugu yerin arka pşanı ile aynı renktemi yoksa beyazmı ? yani bende arka plan rengi ama sanırım ekran çözünürlüğü ile alaklı....
Mesaj27.02.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

takihome yazmış:
arkadaşlar bu butonlar ve menü başlıklarını ben png -- trasnparan yaptım fakat her ekranda aynımı onu sormak istiyorum.... menü başlıkları ve navigasyon butonları bulundugu yerin arka pşanı ile aynı renktemi yoksa beyazmı ? yani bende arka plan rengi ama sanırım ekran çözünürlüğü ile alaklı....

bittimi yorumlar arkadaşlar birkaç extra daha ekledim sayfaya şimdiki hali ile nasıl acaba.....
Mesaj27.02.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

orta bölümdeki yazı deneme yazısınıdır dikkate almayın sayfa düzenine bakmak için ekledim... içerik ile alaklı değil şuan için sitede içerik yoktur.
Mesaj27.02.2009, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba..

Vallah seni bu tasarım işleri baya sardı! Şu red tasarımda site yapmaya çalıştığın günleri hatırlıyom da o zamanlar sana css yi sölediğimde başa çıkamamış vazgeçmiştin...

Ama zaman içinde o kadar çok geliştirmişsin ki tasarm yönünü artık ben senden bilmediklerimi kapar hale geldim css de Smile

Bu tasarımına bakıldığında açıkçası benim tarzım değil Smile Zaten takılar bana göre değil Very Happy Very Happy Very Happy Ama hitap kesiminin bayanlar ağırlıklı olacağını düşünürsek mükemmel bi tasarım..Bi kere işçilik çok fazla olduğunu ben biliyorum.. O kağıtların üzerindeki bantlar , yanıp sönen raptiyeler ve daha sayamadığım bi çok ince detaya takıp saaterini harcıyorsun..

Şahsen ben tasarımını beğendim.Bir başkası ne der ne düşünür bilemem ama çok farklı bir tr.gg sitesi olmuş... İçerikte gelince ortaya dolu dolu güzel bişiyler çıkacağından eminim...

çalışmalarında kolay gelsin canım..başarılar
Mesaj27.02.2009, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni-htmlkodlar yazmış:
merhaba..

Vallah seni bu tasarım işleri baya sardı! Şu red tasarımda site yapmaya çalıştığın günleri hatırlıyom da o zamanlar sana css yi sölediğimde başa çıkamamış vazgeçmiştin...

Ama zaman içinde o kadar çok geliştirmişsin ki tasarm yönünü artık ben senden bilmediklerimi kapar hale geldim css de Smile

Bu tasarımına bakıldığında açıkçası benim tarzım değil Smile Zaten takılar bana göre değil Very Happy Very Happy Very Happy Ama hitap kesiminin bayanlar ağırlıklı olacağını düşünürsek mükemmel bi tasarım..Bi kere işçilik çok fazla olduğunu ben biliyorum.. O kağıtların üzerindeki bantlar , yanıp sönen raptiyeler ve daha sayamadığım bi çok ince detaya takıp saaterini harcıyorsun..

Şahsen ben tasarımını beğendim.Bir başkası ne der ne düşünür bilemem ama çok farklı bir tr.gg sitesi olmuş... İçerikte gelince ortaya dolu dolu güzel bişiyler çıkacağından eminim...

çalışmalarında kolay gelsin canım..başarılar

vay vay vay Smile pobrecim benim sağolasın cnm yorum dediğin böyle yapılır işte dimi Very Happy anladın sen ... Very Happy

Çok çok çok haklısın o dönemlerde bir hırsla , azimle başlamıştım tasarım olayına hatta forum sitesi işi ile başladım desem daha doru olur ... İnsan kendini her konuda geliştirebilir o kapasite her insanda vardır tabi kullanmasını bilirse milyarlarca para dökmeye bile gerek yok kanımca. Yeterki azim,hırs ve yetenek olsun.... Hiç unutmuyorum tabi sana üst üste 100 defa soru sorduğum günleri Very Happy ama artık kendi başıma çok güzel işler çıkartabiliyorum..

dİP NOT: sENDEN öğrendiklerimi unutmuş değilim Smile

Site işine gelince aslında tasarım böyle değldi ama her bir sayfa yenilemem de aklıma başka birşey geldi ve denedim denedikce tasarım yön değiştirmeye başladı kaldıki zaten taki tasarım sitesi olacağı içinde bundan rahatsız olmadım ama bilirsin bir bayan bayanlara hitap eden bir site yapmaktan hiç hoşlanmam Smile tüm kesimi hitap etmeli ama evet bu bir bayan sitesidir.... Nekadar bayan sitesi olsada sonuçta önemli olanda tasarım dediğimiz gibi...

Tüm yorumların için teşekkür ediyorum.... Ve diğer arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.....

tr.gg siteleri içinde buna benzer tasarım görmedim daha buda bir öncelik olsa gerek Smile
Mesaj28.02.2009, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bittimi yorumlar arkadaşlar...!
Mesaj01.03.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız oldukça güzel,tebrikler.
Mesaj01.03.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Züper
Mesaj02.03.2009, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskisehirin yazmış: