Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.03.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence kesinlikle haklısınız Hocam...Herkes kafasına göre konu açıyor...Gereksiz Tarısmalar filan...Sizi sonuna kadar destekliyorum hocam... Wink

Mesaj05.03.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet egitici başlıklar yerine hep nedense başlık olsun diye başlıklar açılıyor forumun özelligi kalmıyor.gençlere yonelik bie başlıkken çocuk gibi oyunlar oynatılıyor.anlatabildiysem

Takıldıgınız zor sorunlarmı var burdan çözümünü bulabilirsin tıkla
Mesaj05.03.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma Çoğu Kişinin SADECE Reklam Yapmak İçin Girdiğini Biliyorum Smile
Bundan Dolayı Tüm Bölümlerin Kilitlenmesinide Haklı Buluyorum Laughing

Mesaj05.03.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar

Yapmanız gereken fazla bişey yoktu
sizlerden amuda kalkarak mesaj yazın vçs diye bişey istemedik

Kendinizi geliştirmenizi istedik.
Kendimiz içinmi

yooo hayır

Bizim bi çıkarımız mı var siz kendinizi geliştirince.

Onada hayır.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=36650

SADECE forum başlıklarındaki sabit başlıkları okumanız.
Ve bunlar kısa kısa iki dk da geçeceğiniz şeyler.
Makale değil sonuçta.

Herkese iyi eğlenceler
Mesaj05.03.2009, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence gençlere özeldeki konular kilitleneceğine direk gençlere özel baslıgı silinsin..!!
Mesaj05.03.2009, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

.............
Mesaj05.03.2009, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

alttaki üye üstekı üye muhabbetlerının kımseye yararı olmadığı için tüm bölümlerin kilitlendığını düşünüyorum.sonuçta burası teknık forum eglence degıl..bunu bu şekilde kabul etmek lazım.....
Mesaj05.03.2009, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz da öz eleştiri yapmak gerek miyor mu? Forumlardan uzaklaşmadan önce, böyle boş konular bilmem ne oyunlar yerine insanları eğitici başlıklar açmaya heveslenmiştim. Bunlardan biri de Akrosrtiş şiir yazma dersleriydi. İnsanları şiir yazmaya teşvik etmek ve şiire şiire ısındırmak için (O zamanlar Bedava-Sitem, teknik bir forum değil, bu tür paylaşımlar da vardı.)

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=45558&highlight=

Tabii ilgili topiğe bir forum yöneticisi tarafından getirilen kilit ve bunun "komik" bahanesiyle bütün bu hevesim kırıldı. Forumlardan uzaklaştım ve artık yazmamaya başladım. Yani insanları şiir yazmaya teşvik etmek, reklama giriyorsa -ki zaten forumlarda insanlar sitelerini tannıtabiliyor.- bu nasıl forum kuralları anlayışıdır? Burda insanlar, kendi isimlerini yazmak vermek zorunda değil. Elbette ki üye isimleriyle yazacaklar. Yani benim bölümüm Türk Dili ve Edebiyatı. İnsanlara faydalı olabileceğim tek konu da "Şiir" ve "Şiir'i" insanlara sevdirmek, onları sanatsal yönden motive etmek. Sonuçta bu hevesim kırılınca, forumu böyle düşünen insanlara bırakmak daha yararlı olur düşüncesiyle artık paylaşım yapmayı bıraktım. E, kendi şiirlerimi paylaşmayı da bıraktım. Malum, onları da reklam sayar arkadaş. Şiirlerinin reklamını yapıyorsun diye.

Beni bu konuda en iyi anlıyacak olan kişinin yine Cunobag hocam olacağını biliyorum. Kendisi de şairdir ve bilir ki şairler hassas insanlardır. Şiir, bir ihtiyaçtır ve duygularımızın dışa vurumudur. Güzel sanatların belki en kırılgan noktasıdır. Hal böyleyken açtığım (ve faydalı olduğunu düşündüğüm) her topiğin böyle mazeretlerle kilitlenmesinden sonra bu paylaşımları sürdürmek de boş ve anlamsız olurdu.

Bedava-Sitem, şikayet etmemeli. Çünkü zamanında insanları sanat alanında teşvik edecek, benzeri diğer konular engellenip bu tür boş şeylere, bilmem şunla başlayan isim yaz oyunlarına, yani kimseye faydası olmayan başlıklara yol verildi ve meydan bu tür topiclere kaldı. Öyle ya, bizler reklam yapıyor muşuz, bu başlıkları açanlar faydalı şeyler yapıyormuş...

Sadece anlamsız geliyor... Sadece anlamsız...

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj05.03.2009, 22:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlaşılmıştır,bu forum tamamen teknik bir forum olacak bundan böyle.
Önceki mesajları göster: