Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.04.2009, 07:49 (UTC)    
Mesaj konusu: TTNET

TTNET KULLANICI LARI SİTEYE GİREMİYOR BUNU SEBEBEİ? VE NE ZAMAN DÜLECEK
Mesaj05.04.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

su gunler cok zor gecti baska site acmak zorunda kaldik Smile) sadece Turkiyeden diyor ama yurt disindan da erisim engelliydi...
iyiki acildi Smile)
saygilar
Mesaj05.04.2009, 08:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ücretli

parfumeri yazmış:
Sayın yöneticiler kapanma parayla ilgiliyse.....ABONELİK SİSTEMİ YILLIK ÜYE AİDATI GİBİ ÜCRETLİ BİR ÇALIŞMADA YAPILIRSA SİTESİNİ SEVEN HER KEZ KABUL EDECEKTİR...LÜTFEN FORUMLARI GÜZEL KULLANALIM...PARALI OLURSA ÇÜRÜK ELMALARDA AYIKLANIR..KAFASINA GÖRE HER KES SİTE AÇMAZ TABİKİ BU BENİM DÜŞÜNCEM....KIZANLAR MUTLAKA OLACAKTIR...İYİ GECELER

öle olsaydı adını bedava-sitem koymasınlar o zaman zaten bir tane güzel bedava site serverımız var o da ücretli olursa ne yaparız.siz istiyorsanız bir sürü ücretli server var Wink hem boş alan da verirler upload için
Mesaj05.04.2009, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu: http://beyazkan.tr.gg

ysnsen yazmış:
rapkoloji yazmış:
Fakat Çoğu Sitenin Pr değeri 0'a düştü.

Arkadaşlar herşeyde bir hayır var gözü ile bakarak devam edelim lütfen
Mesaj05.04.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu: tşk

Lütfen sitelerimizin içeriklerine dikkat edelim.Birde bu yüzden başımıza iş açılmasın.Görüyorsunuzki net ortamında Bedava-Sitem gibi bulmak çok zor,hatta imkansız.Teneffüs ettiğimiz havanın kıymetini bilelim.Herkese geçmiş olsun.Valla kendimi biran boşlukta hissettim.
Mesaj05.04.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu: iletişim nerde:?!

iyi günler:

bedva sitem olarak olarak gecici olsa da bu aksaklığın biz üeyelere bildirilmesi gerekiyordu.. arayacak sorcak başka adresinizde olmadığı için kuşku duymaya başlamıştık. ya sitemize koyduğumuz dosyalarımız silinirse ya tamamem bedava sitem yok olursa diye... başka careler aramaya koyulmuşken arkadaşlar haber verdilerde şükür dedim kendi kendime..

bizi kendinizden ve aksaklıklardan haberdar etmeniz dileği ile iyi çalışmalar dilerim..

Selametle..

(mnoktahan)
Mesaj05.04.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenin tekrar açılması

Evet gerçekten hepimize geçmiş olsun,neyse ki sorun çözüldü.Yönetimin dediği gibi tam gaz devam,tüm arkadaşlara başarılar ve yönetime teşekkürler.
Mesaj05.04.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol
Mesaj05.04.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: iletişim nerde:?!

mnoktahan yazmış:
iyi günler:

bedva sitem olarak olarak gecici olsa da bu aksaklığın biz üeyelere bildirilmesi gerekiyordu.. arayacak sorcak başka adresinizde olmadığı için kuşku duymaya başlamıştık. ya sitemize koyduğumuz dosyalarımız silinirse ya tamamem bedava sitem yok olursa diye... başka careler aramaya koyulmuşken arkadaşlar haber verdilerde şükür dedim kendi kendime..

bizi kendinizden ve aksaklıklardan haberdar etmeniz dileği ile iyi çalışmalar dilerim..

Selametle..

(mnoktahan)

Arkadaşım Bunun Anlık Bir Hata Olduğu Bildirildi!
Anlık Hata Demek Daha Önceden Olucağı Bilinmeyen Aniden Ortaya Çıkan Bir Hata Demek...
Bedava Sitem Ekibi Şimdiye Kadar Kendi Site Bakımlarında Ne Zaman Haber Vermedi ki Bize bence Gayet İyi Çalıştılar Bu Sorunları Yaşayan Sadece Bedava Sitem Değil Her Serviste Yaşanabilecek Şeyler Sizin Onlara Bu Kadar Kısa Bir Süre İçinde Sorunu Çözdükleri İçin Teşekkür Etmeniz Gerekir!
Lütfen Burda Bir Açıklama Yapıldı Ve Olayları Büyütmeyin Onlar Sizin İçin Çalışıyor Hiçbir Çıkar Gözetmeden...

İyi Günler...
Mesaj05.04.2009, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu: bs

Tekrar açılması çok iyi oldu... Wink
Mesaj05.04.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

walla cok üzülmüştük ama sevindik acilmasina Razz Razz
Mesaj05.04.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten iyi oldu. çok üzülüyordum bir daha açılmaz diye
Mesaj05.04.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy heleşükür Very Happy kavuştuk sitelerimize Very Happy
Mesaj05.04.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

TESEKKURLER MEMNUN OLDUK
HAYIRLI OLSUN
Mesaj05.04.2009, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek açıklama mkeglence.tr.gg yaptı bunu hackerci çünkü o sitesi kapandı die ben nerdenmi biliyon benim arkadaşım mkeglencenin arkadaşı ondan duydum zuaaaaaaaaaaa:))))