Forum'da ara:
Ara

sıtemızı nasıl buldunuz
cok guzel
  27%
[ 41 ]
ıdare eder
  11%
[ 17 ]
begenmedım
  61%
[ 92 ]
Toplam Oylar : 150

Yazar Mesaj
Mesaj16.04.2009, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben simdi begenmedim dersen Birakacan mi??

Begenmedim Tek simdi benim yüzümden birak cakmisin yoo
Mesaj16.04.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

habbsunn yazmış:
ben simdi begenmedim dersen Birakacan mi??

Begenmedim Tek simdi benim yüzümden birak cakmisin yoo

bana neyı begenmedıgını yada sıtemden daha guzel bır sıte goster yaotı ucretlı ınsan fıguru css tasarımın radyo halındekı son tasarım olmus halı bırde sıte ıcı msn sohbet yanı ozel sohbet sıtedekı onlınelerle bunların ucu bır arada olan bır sıte goster soz ben bırakıyor sıte sıfresını sana verecegım!!! buyur hodrı meydan ama ben kımseyı kucumsemıyorum sadece o baslıkdakı kastım bır ıse yaramayan sıtelerden sızlerı kandırmaları yukleyın kardesım css tasarım ındırın tasarımı 25 dk nızı verın adam gıbı sıte kurun kodlar bedava dıyorlar o kodlara gırecegıne gır baska buyuk tasarım bolumlerıne adam gıbı sıtelerden kodlar al umarım amacımız anlasılmıstır!!!
Mesaj17.04.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: hahaha

hala begenmedım dıye anket oylayan var ben cıddıyım kardesım o delıkanlılar kımse begenmedım dıye yorum yapanlar yazsın sıtesını burayada bırlıkde bakalım nasımıs sıteleıde benım sıtemın neyını begenmemısler koptum yaaaaaaaaaaaaaaaaa boyle sıte tr.gg de yok o begenmedım anket yorumluyan kısılere soruyorum erkek gıbı hem begenmedım yazın hemde sıtenızı yazın bırlıkde bakalım aksı taktırde korkaklar oyle ankete begenmedım der kacar:))))))))) ıdda edıyorum varsa daha guzel ben bu ısı bırakırım sıteyı de sılerımSmile))))))))
Mesaj17.04.2009, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu: F

Gerçekden gereksiz bir konu açmıssın siten iyi olsada yaptıkların dan dolayı

berbat diyebilirim üstelik anketede berbat olarak seçtim Wink
Mesaj17.04.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: F

steams yazmış:
Gerçekden gereksiz bir konu açmıssın siten iyi olsada yaptıkların dan dolayı

berbat diyebilirim üstelik anketede berbat olarak seçtim Wink

amacımız belırtmıstık sıte yarısması degıl amacımız begenenlere sıte ıcınde bulunan kodları sızlere saglamak kı suana kadar 8 kısıye bu kodları verdım Smile sorun degıl konu acmak senın sıten cokharıka dokuluyor yazılar benımkı cok kotu:)
Mesaj17.04.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hiç beğenmedim.Bikere çok görüntü kirliliği var.Sadeliğe önem ver benden sana tavsiye... Wink
Mesaj17.04.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kronick-wakka yazmış:
ben hiç beğenmedim.Bikere çok görüntü kirliliği var.Sadeliğe önem ver benden sana tavsiye... Wink

yav gırmeyın kardesım halalala senın sıtenede baksınlar benımkınede nerde gorunyu kurlılıgı var bır kere css tasarımlarda goruntu kırlılıgı dıye bırsey yokdur Smile sız gercekten bırsey bılmedıgınızden boylesınız senın sıtene bak bırde benımkıne 3 gun oldu acılalı 1250 kısı geldı gordu bunun ıkı uc tane kedı gıbı olanları begenmemıs kımene artı sadece bugun gırenlerden bahsedersek sıteme gır gor 98 kısı bosuna gelmedı senın gıbılerı cıkarırsak boyle cekemıyenlerı 90 dıyelım koptum ya kendı sıtesıne bakmadan yorum yapmıs bırde css tasarımına goruntu kırlılıgı dıyor not:css tasarımın ne anlama geldıgını ogren oyle yorum yap bendende sana tavsıye:))))))))))))))

ılklerı bız yaparız ılkler bızımle olur daha ıyısı varsa buyursun:))))))))))))
Mesaj17.04.2009, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: hahaha

kronick-wakka yazmış:

benım sıtem hakkında yorum yapmadan once sıtene toplam aksama kadar 2 kısı gırmıs oda kesın arkadasındır gorunntu kırlılıgınden bahsedıyorsun sıtende ucan kuslar yazılar sıtende cet programları var Smile)))))))) sıtende vıdeolar var baska yerlerden alınmıs yada calınmıs resım galerılerı var ya sus allahını seversen guzel bır sıte yapda oyle konus be barı o ıkı kısıyıde getırme sıtene aksama kadar 2 kısı gırmıs onlarda kacar:)))))))))
Mesaj17.04.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu: MERHABA ARKADASLAR HOSGELDİNİZ

HERKESE VERILECEK BIR CEVABIMIZ VARDIR IKI ARKADAS DELIKANLI GIBI CIKTI BEGENMEDIGINI YANI ANKETE BEGENMEDIM DIYE YORUM YAPTIGINI SOYLEDI TSKLER ONLARADA CEVABI VERILMISITR ONCE KENDI SITELERINE BAKIP SONRA SITEMI BEGENMEMELERI HAKKINDA Smile

TEKRAR DIYORUZ AMACIMIZ OGUNMEK DEGILDIR ISTEYENE YARDIM ETMEKDIR SUANA KADAR 12 KISIYE SITE KODLARINDAN DAGITTIK

HA YINE BEGENMEDIM DIYE ANKET OYLAMASI YAPIP KACANLAR VARSA ONLARDA SITELERINI YAZSIN ONLARIN SITELERINIDE GORELIM:)))))) TABI BU IKI ARKADAS GIBI BEGENMEDIM DEYIPDE OYLAMA YAPANLAR YANI SITELERINE AKSAMA KADAR 2 KISI GIRMIS OLANLARDA YAZABILIR BIZ KAC KISI GIRMIS DIYE DEGIL EMEGE SAYGI AMACINDA BIRSEYLER PAYLASIYORUZ UMARIM ANLAMISSINIZDIR 3 GUN OLDU ACILALI 1260 KISI YANILMADI YADA YOLUNU KAYBETMEDI DE GELMEDI SITEMIZE SUANA KADAR SADECE BUGUNLUK 98 KISI DE YANILMADI Smile HOSKALIN YINEDE BEGENMEDIM DIYE ANKET OYLAYAN VARSADA DIYECEK BIRSEY YOK KEDI UZANAMAYACAGI CIGERE MINDAR DERMIS

HERKESE VERILECEK BIR CEVABIMIZ VAR CUNKU BIZ BU ISI BILIYORUZ ONCE INSANIZ KANCIK DEGIL.....
Mesaj17.04.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu: ee

ee yokmu Smile soyle sıtesınde aksama kadar toplasan 2 zıyaretcısı olupda bana sıtenı begnemedım dıyen:) neyse demınkıler de begenmedım demıstı sıtesını zıyaret ettık tum gunde 2 kısı anca gelmıs onlarda bırı kendısı bırıde arkadası ama delıkanlılarmıs kı acıkca ben begenmedım dedıler bız degıl sayaclar soyluyor 3 gun oldu acıldık 1300 kısı geldı gordu sadece bugun 135 kısı geldı Smile adresmı gerek yok bızım reklamımıza Smile
Mesaj18.04.2009, 04:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesım sıten ıyı hos guzel olmus ama yooti deki o konusan adam olmasa da olur sonuçta o kod siteni güzelleştırmede bı katkı sağlamıyor bir siteyi güzelleştiren içerik ve tasarımdır bunu unutma ekstradan kod eklesende guzel durmaz.(bu benim fikrim herkezin fikri nasıl bilemem) Wink
Mesaj18.04.2009, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
kardesım sıten ıyı hos guzel olmus ama yooti deki o konusan adam olmasa da olur sonuçta o kod siteni güzelleştırmede bı katkı sağlamıyor bir siteyi güzelleştiren içerik ve tasarımdır bunu unutma ekstradan kod eklesende guzel durmaz.(bu benim fikrim herkezin fikri nasıl bilemem) Wink

Merhaba kardes ıste ıstedıgımız buydu ınsanca guzel bır sohbet adına yaptıgınız guzel ve kotu elestrıler ne var ynaı yok sıten berbat yok sıtende bombos demek boylecık soyle ıste tskler tasarımcı kardes denıycem saolasın gorusşerın ıcın hoskal

http://www.munzur-ovacik.tr.gg/

http://www.ovacikradyo.tr.gg/

http://www.munzurkanali.tr.gg/
Mesaj18.04.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

:Merhaba
Mesaj18.04.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu: BIZ DEGIL ISTATISTIKLAR KONUSUR

BIZ DEGIL TR.GG NIN ISTATISTIKLERI KONUSUR BEN NE KADAR SUPER DESEMDE O GIZLICE SITEYE KOTU DIYENLERDE OLSA ZORLARINA GITMESIN BIZ SOYLEMIYORUZ TR.GG SITE SAYACLARI SOYLUYOR Smile))))))))))) UZANAMADIGIN CIGERE MINDAR DEMEYE DEWAM CANIM:) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy

son 2 gun:250
Online:5
bugun:84
ip no:78.164.75.18
toplam:2518
Mesaj18.04.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ANLAM VEREMIYORUM SITEYE KOTU NOT VERENDE DEGILDE SU KEDILER KIMLER KARDESIM NEYINI BEGENMEDIN ICERIKMI SITENIN CSS TASARIMINIMI ICERIK KIMSEDE YOK TASARIM CSS NIN SON HALI KI EMINIM O BILMIYENLER OYLAMISTIR BEGENMEDIM DIYE BUYUR YAZ BURAYA SITENI BEGENMEDIM YAZANLAR BENIMKINDEN IYISE BEN BU ISI BIRAKAYIM SITEDE SENIN OLSUN SOZ NAMUS SOZU AMA OYLE KEDI GIBI GUZANAMADIGIN CIGERE MINDAR DEME Smile

http://www.munzur-ovacik.tr.gg/

http://www.ovacikradyo.tr.gg/

http://www.munzurkanali.tr.gg/
Önceki mesajları göster: