Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.04.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem yanlardan çok dar

svgili arkadaşlar bdava sitemde temaların hepsi yanlardan dar bilgiayar ekranını tam olarak doldurmuyolar çok dar ve flatcast radyom temaya sıgdırınca kucucuk oluyor geniş ekranı kaplayan bir tama bana lazım rdyomun yeterince buyuk olacagı bir tema lazım css tasaımında bu temayı kendim yapabilme imkanımız var amaben beceremiorum ne olusunuz yardım edin ... lütfen cok acil
Mesaj20.04.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<center><style type="text/css"><!--
table.edit_main_table{width: 100% !important;}
td.edit_main_tr{width: 100% !important;}
table.edit_second_table{width: 100% !important;}
td.edit_header_full{width: 100% !important;
background-position:center;background-repeat:no-repeat; }
td.edit_header_full table{width: 100% !important;}
table.edit_third_table{width: 100% !important;}
td.edit_navi_headbg{width: 15% !important;}
table.edit_rechts_tabelle{width: 100% !important;}
td.edit_rechts_bottom{width: 15% !important;}
td.edit_rechts_cbg{width:100%;}
-->
</style>

al kardeş bunu tasarım üstüne at düzelir
Mesaj20.04.2009, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.04.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<style type="text/css">             <!--
table.edit_main_table{width: 100% !important;}
td.edit_main_tr{width: 100% !important;}
table.edit_second_table{width: 100% !important;}
td.edit_header_full{width: 100% !important;}
td.edit_header_full table{width: 100% !important;}
table.edit_third_table{width: 100% !important;}
td.edit_navi_headbg{width: 15% !important;}
table.edit_rechts_tabelle{width: 100% !important;}
td.edit_rechts_bottom{width: 15% !important;}
td.edit_rechts_cbg{width:100%;}
-->             </style>

şu kodu kullan

Mesaj20.04.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak sana iki yöntem önerim biri siteni genişleteblirsin şu anki tasarımını yani onun için buraya git
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25638
İkinci şık is ne ilim hazır css tasarımlar olabilir hackerfriend.tr.gg den bakabilir seçebilir onun süper anlatımıyla gayet rahat yaparsın.
Ya da ben sadece radyo koyucam onun sığacağı bir tablo falan bir arka plan bir de basit enü olsun dersen tablolarla css yapabilirsin onun anlatımı da bu adreste.. http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25695
Mesaj20.04.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

k.bakmayın ben sizin msjlarınızı görmedim cvp yaza bastım kodu aradım sizde atmıssınız pardon

Mesaj20.04.2009, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmadı kardesim ya orta alanı genişletsem olucak ama benım şuan knlandım temadanmı kaynaklanıyo bi bakarmısnız orta alanı gfenişletemiyorum
Mesaj20.04.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmadı yha lütfen bi bakarmısnız
Mesaj21.04.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

monitördende kaynaklanabilir mesela benım sitemde bilgisayarımda yarım görünüyor ama başka bilgisayrada baktım tam ekran Wink
Mesaj21.04.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
monitördende kaynaklanabilir mesela benım sitemde bilgisayarımda yarım görünüyor ama başka bilgisayrada baktım tam ekran Wink

Cok Doğru Söledi mesela benin tasarımı tam ekran yapmıştım.Ekran Çözünürlüğü 1280+1024 ama internet kullanıcılarının %80 ekran cözünürlükleri 1024+768 oluyor.Tam ekran bende gözüküyor sadece Very Happy onlarda altta kaydırma cubukları cıkıyor bende ekranı 1024+768 e aldım tasarımı öyle yaptım Smile Bütün sorun cözüldü sola yatık oluyorsa bu kodu kullan

Kod:
<style type="text/css"> <!-- body { width:1000px; position:relative; margin-left:auto; margin-right:auto; background-color: White; }  td.edit_header_full{ display:none;0}  td.headline {display:none;}  td.headline2 {display:none;}  td.nav{ width:.000010px; height: .000020px;}  td.nav:hover{ width:.000001px; height: .000001px;}  td.nav_heading{ width:.000001px; height: .000001px;}  td.edit_below_nav{ visibility:hidden;}  td.edit_navi_headbg{display:none;}  td.edit_rechts_sbg{visibility:hidden;}  td.edit_content_top{display:none;}  td.edit_content_container { width:768px; background-color: indigo; background-image: url(); border: 6px groove hotpink; }  td.edit_content { z-index:0; width:.000001px; height: .000001px;}  td.edit_content_bottom{display:none;}  td.edit_content_bottom2{background-image:url();}  td.edit_rechts_cbg{background-image: url(URL);}  td.edit_rb_footer{background-image:url();}  td.edit_rechts_bottom{background-image: url(URL);}  td.edit_content_bottom:hover{background-image:url();}   table.edit_main_table{width: 768px !important;} td.edit_main_tr{width: 80% !important;} table.edit_second_table{width: 80% !important;} table.edit_third_table{width: 80% !important;} td.edit_navi_headbg{width: 20% !important;} table.edit_rechts_tabelle{width: 100% !important;} td.edit_rechts_bottom{width: 15% !important;position: absolute;left: -200px;} td.edit_rechts_cbg{width:80%;} td.shouty{visibility: hidden;} td.edit_rechts_sbg{visibility:hidden;} td.sidebar_heading{visibility: hidden;} td.edit_rb_footer{background-image:url();} td.edit_rechts_bottom{background-image:url();} td.edit_below_nav{visibility: hidden;} td#nav_Umfrage{display:none;} td#nav_abstand, td#nav_abstand1, td#nav_abstand2, td#nav_abstand3, td#nav_abstand4, td#nav_abstand5, td#nav_abstand6, td#nav_abstand7, td#nav_abstand8, td#nav_abstand9, td#nav_abstand10, td#nav_abstand11, td#nav_abstand12, td#nav_abstand11, td#nav_abstand14, td#nav_abstand11, td#nav_abstand16, td#nav_abstand11, td#nav_abstand18, td#nav_abstand11, td#nav_abstand20, td#nav_abstand11, td#nav_abstand22, td#nav_abstand11, td#nav_abstand24, td#nav_abstand11{display:none;} --></style>