Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.07.2012, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Tema

beyler banada bir tasarım yapabilirseniz sevinirim müzikle ilgili olsun ama simdiden tesekkürler.
Mesaj17.07.2012, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acaba tasarımlar ne zaman hazır olur belli bir tarih var mı?
Mesaj18.07.2012, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşlar, internetten çok şık bir tasarım buldum indirdim ancak kodlayamadım. Nedeni ise açılır kapanır menüsü oldu. Ne yazıkki açılır kapanır menüler hakkında fazla bir bilgim yok. Biri bu tasarımı kodlamama yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim...

Tasarım: http://www.freecsstemplates.org/preview/bigbusiness2/

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj21.07.2012, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

S.a
temel tasarım dili-css
tasarım rengi-siyah çok bulunsun menüde gri kullanılsın. Ve menü kırmızı çerçeve içine alınsın.
sitenizin konusu-grand theft auto (GTA) oyunu
başlık resminde neler olsun?-bir gta logosu altında Turkish City yazsın. Yanınada gta oyunundan resimler olsun.
kısaca tasarımda istediklerim- bir üst menü bir de sol tarafta açılır kapanir duyuru alanı olsun. Menüdeki linklerde eklenecek yazsın.sağ tarafta açılır kapanır indir başlıklı bir kutu olsun ortadaki içerik alanı siyah, yazılar beyaz olsun.
kodları özelden bekliyorum
Mesaj22.07.2012, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi allahın kulu ilgilenmiyor kaç gündür biraz yardim etseniz ölürmüsünüz ya biri baksın artık içerik yok sitende boşuna yapamayız derseniz o da olacak ama tasarım bulamam diye riske girmiyorum emeğim boşa gitmesin diye eski hesaplarımdada baktım hiç ilgilenmiyorsunuz hadi bi allahın güzel kulu ilgilensin modlar size sesleniyorum forumda in cin top oynuyor hiç kimse ilgilenmiyor üyeleri bırak modların ilgilenmesi gerekiyor en başta hey beni duyan varmı acaba biri bu konuyla ilgilenicekmi ilgilenmiyecekseniz niye açtınız kardeşim
Mesaj22.07.2012, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İsteklerinizi pm ile atın.
Mesaj22.07.2012, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

gta-turkishcity : Buyrun size bir adet yaptım.. Beğenirsen boş vaktimde kodlayabilirim yan ve üst menüde eklerim tabikide çok güzel sade bir çalışma yaptım sizin sitenizede böyle bir tasarım gerekliydi sanırım iyi günlerde kullanın...
Mesaj22.07.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
gta-turkishcity : Buyrun size bir adet yaptım.. Beğenirsen boş vaktimde kodlayabilirim yan ve üst menüde eklerim tabikide çok güzel sade bir çalışma yaptım sizin sitenizede böyle bir tasarım gerekliydi sanırım iyi günlerde kullanın...

cok hos ben kodlamak istiyorum p.mden yardim eder veya anlatilan bir site verirmisin? Cevabini bekliyorum.
Mesaj23.07.2012, 00:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özel mesaj sistemi ile konuşabiliriz dostum.
Mesaj23.07.2012, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css Tabanlı bir site istiyorum

Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz ,Turuncu

Sitenizin Konusu : Reklamcılık

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde 5 Yildiz Ve Yildizlarin ortasinda Next Yazsin yildizlarin sagina Dogruda Reklamcilik Yazsin Ve bu Yildizlarda Altin renginde olsun

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Sağ tarafta bir Adet menü menünün altinda Reklam alani ufak ufak 4 tane Ve tasarim profesyonel olsun olsun mesela osman talay gibi ve bir adet'de kayit ol ve giris yeri
Mesaj23.07.2012, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

esenyurtradyo yazmış:
esenyurtradyo yazmış:
Merhaba kolay gelsin öncelikle

Temel Tasarım dili : Css.

Tasarımın Rengi : Mavi ,Beyaz

Sitenizin Konusu : Radyo

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : (SOLDA) menü olacak.ve üst menü de olucak Açılır olacak.Copyright alanı değiştirilebilicek.Menülere EKLENECEK EKLENECEK şeklinde yazarsanız daha iyi olur.2Adet 234x30 boyutunda 2tane reklam alanı olsun.Ayrıca duyuru bölümüde olsun.Gerisi hoş ve estetik bir tasarım.

simdiden teşekkürler elinize sağlık

Düzeltme menü sol tarafta olucak

arkadaşlar yardım edecek birisi var mı 10 gündür bekliyorum ama kimseden ses seda yok
Mesaj24.07.2012, 05:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardesim kimse ilgilenmezki ben haykırış mesajı gönderdim anca yaptılar bide bazı arkadaşlara mesaj at yaparlar ama sanmam yinede dene sansını.
Mesaj24.07.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyw saol kardeşim 10 gündür bekliyorum kimseden hiç ses seda yok
Mesaj27.07.2012, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!!

Tasarım dili CSS

Renkler yok!

Normal beyaz css temasını biraz düzenler misiniz mobil site olarak hizmet veriyorumda sadece düz bembeyaz bir tasarım yazı ve menü istiyorum.
Mesaj27.07.2012, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : Css Tabanlı İstiyorum.

Tasarımın Rengi : Siyah,Turuncu

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Çift Menülü Olursa Sevinirim.1. Menü de sağ tarafta olsun...2. Menüde Üst Tarafta Ayrıca En üstte ana sayfa ve iletişim menüsü olsun (sağ) . Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...

Bedava Sitem Ailesine Çok Teşekkür Ederim.
Önceki mesajları göster: