Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2012, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burası tartışma ortamına benzemiyor değil mi arkadaşlar!!!
Sözlerinizi kullanırken özenle seçin...
Size bu kadar bilgiyi öğreten bile bu sistem..
Bu sistem olmasa şuanda .com site açan arkadaşlarım açtıkları gibi kapatırlardı.. Çünkü hiçbir şey bilmeden giderlerdi..
Sizde şuan da aynı durumdasınız..
Burada sizlere bir duyuru yapılmış..
Tamam fikirlerinizi söyleyin fakat gerektiği gibi..!
Kimse burada tartışma çıkaramaz..!
Bundan sonra tartışma konusunda en ufak bir mesaj bile olursa gereken yapılacaktır..!
Şimdi herkes özgürce ve kurallar çerçevesinde fikrini söyleyebilir..!
Mesaj03.10.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eleştiri ile hakaret arasında ince bir çizgi var ve ne yazık ki @devgezegen ile @millisair adlı kullanıcılar bu çizgiyi epeyce bir aştılar.

Bu forum eleştiriye açıktır lakin eleştiri rencide etme boyutuna eriştiğinde de biz kullanıcıların yorum yapmalarına karşıyız. Eleştirinin anlamını ve detayını bilen herkese bu forum açıktır.

Görevim gereği gerekeni yaparak, işi rencide etme boyutuna taşıyan kullanıcıları forumdan uzaklaştırmış bulunuyorum.

En son balikesirerdek tarafından 03.10.2012 17:45:54 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj04.10.2012, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: sa

ben bs acıs nedenm siteme ön hazırlık adı üstünde bedava sitem bedava olan bir şey mükkemmel olmazz

Site üzerinden para kazanmak istiyorsanız .com/netli.. siteler acın zaten kolaylıkla googleden reklam alabilirsiniz
Mesaj04.10.2012, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Bu sistem olmasa şuanda .com site açan arkadaşlarım açtıkları gibi kapatırlardı.. Çünkü hiçbir şey bilmeden giderlerdi..
Bundan sonra tartışma konusunda en ufak bir mesaj bile olursa gereken yapılacaktır..!

anlatmak istediginizi dogrumu anlamısım :

webme layer uygulamasını kaldırdı biz size sadece söylüyoruz bu konuda tartısamazsınız . Webme ne derse o olur . eger tartısırsanız siteniz silinir ..???
Mesaj04.10.2012, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

fbmlkodkurdu yazmış:
grafikdizayn yazmış:

webme layer uygulamasını kaldırdı biz size sadece söylüyoruz bu konuda tartısamazsınız . Webme ne derse o olur . eger tartısırsanız siteniz silinir ..???

Hayır. Kişilere ve kurumlara hakaret etmediğiniz sürece eleştiride bulunabilirsiniz. O 'tartışma'dan kasıt bir farklıdır.
Mesaj04.10.2012, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

balikesirerdek yazmış:
fbmlkodkurdu yazmış:
grafikdizayn yazmış:

Hayır. Kişilere ve kurumlara hakaret etmediğiniz sürece eleştiride bulunabilirsiniz. O 'tartışma'dan kasıt bir farklıdır.

iyi de bu olayı ( layer ) bi begenenler bi de begenmegenler olur bu normal bunlarda burda konusursa ortaya dogal olarak tartısma cıkar. ama ' @grafikdizayn Kimse burada tartışma çıkaramaz..! ' demiş ben onun için söyledim...
Mesaj04.10.2012, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz görüşünüzü hakaret boyutuna getirmeden belirtebilirsiniz. Bir önceki mesajları incelerseniz tartışmak yasaktır derken neyden bahsettiğini anlayabilirsiniz.
Mesaj04.10.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayın yönetici arkadaşlar,
Aranızdaki tartışmadan benim bir müddet önce sorduğum bir teknik soru araya gitti,tamam, Layer (Türkçe olarak KATMAN desek?) kalacak diyorsunuz, iyi de katmanın sağ üst köşesindeki çarpıya katmanı kapatmak için tıkladığımda reklam açılıyor, çarpının solundaki kareye tıkladığımda da katman kapanıyor, bu windows kurallarına uymuyor, windows'ta çarpı işareti bir sayfayı kapatmak amacı ile kullanılıyorsa ve de buradaki çarpı katmanı kapatmak yerine reklamı açıyorsa buna ne diyorsunuz, bu da doğru birşey mi oluyor sizce?.
Mesaj04.10.2012, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet en azından çarpıya tıklandığında kapansa ama öyle yapılmamış maksat reklama tıklatmak Sözüm buradaki Adminlere değil yanlış anlamayın beni
Mesaj05.10.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gulkentsitesi yazmış:
Aranızdaki tartışmadan benim bir müddet önce sorduğum bir teknik soru araya gitti,tamam, Layer (Türkçe olarak KATMAN desek?) kalacak diyorsunuz, iyi de katmanın sağ üst köşesindeki çarpıya katmanı kapatmak için tıkladığımda reklam açılıyor, çarpının solundaki kareye tıkladığımda da katman kapanıyor, bu windows kurallarına uymuyor, windows'ta çarpı işareti bir sayfayı kapatmak amacı ile kullanılıyorsa ve de buradaki çarpı katmanı kapatmak yerine reklamı açıyorsa buna ne diyorsunuz, bu da doğru birşey mi oluyor sizce?.

Yani zaten reklam ziyaretçilerin canını sıkıyor bari böyle ucuz numaralar olmasın .Adam gibi çarpıya tıklandığında yok olsun.Merak ediyorum bu şekilde reklam veren sitenin kazancı neki? kaç kişi vaaaooow şu site kıyakmış ben bunu gezeyim derki?
Mesaj05.10.2012, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
gulkentsitesi yazmış:

Yani zaten reklam ziyaretçilerin canını sıkıyor bari böyle ucuz numaralar olmasın .Adam gibi çarpıya tıklandığında yok olsun.Merak ediyorum bu şekilde reklam veren sitenin kazancı neki? kaç kişi vaaaooow şu site kıyakmış ben bunu gezeyim derki?

Çok iyi bir yere değindin ablacım haklısın şimdi bir adam çarpıya basınca kapanmasını beklediği kutunun(reklamın) farklı bir site açtığını görünce zaten hiç o sayfanın yüklemesini beklemeden çıkıyordur.
Bu tür bir reklamı veren site acaba hitten başka ne kazanıyor?(Sitede 5 saniye bile gezmeyen ziyaretçilerin hiti.)
Onun yerine reklamdaki siteyle ilgili kişilerin tıklaması ilgilenmiyenlerin çarpıya basıp kapatması daha yararlı olurdu reklam veren site için.
Mesaj05.10.2012, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: doğru

hakikaten arkadaşım ya berbat
Mesaj05.10.2012, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlayamadığım şey bu reklam kaldırma olayını kullanan kişi sayısı. Kullanan kişilerin sayısı günden güne azalmaktadır deniyor fakat ben siteme içerik eklememe rağmen sırf reklamı kaldırmak için haftada bir sisteme giriş yapıyordum. Ben bile böyle düşünürken nasıl olurda reklamı kaldıran çok az kişi olur ? Bu benim mantığıma sığmadı doğrusu, eğer öyle olsaydı zaten bu konu bu kadar sayfa olmazdı bile.

Sitenin her tarafı reklam kaynıyor. Google'da tonla sayfamız iş yapıyor olsa bile ziyaretçi sitede durmuyor. Yazık gerçekten, 10-15 yaş aralığındaki çocukların web sitesi merakını giderir bu sistem bundan sonra...

Herkese bu sistemde kolay gelsin, reklam olaylarına çeki düzen verilmediği sürece tek kelime dahi eklemeyeceğim siteme.

Başarılar.
Mesaj05.10.2012, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yüzde 0.05 premium kullanıyor diye artık sitelerimize giren %50 sayfayı açar açmaz çıkıyo iyi iş başardınız aferim. 2008 den bu yana sitenizi kullanan kişilerin yaklaşık %70 ini uzaklaştırdınız resmen böyle devam yakında aktif tek tük üyeyide premium yapmak için kapanmayan layerler falan koyarsınız. Tebrikler yani ne diyeyim.
Mesaj06.10.2012, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba bs yönetimi.
Öncelikle size teşekkür ederim. Bize kendi sitemizi sunma gibi bir imkan "sunmuştunuz". Ama artık ne yazıkki bu karşıma çıkan reklamdan dolayı artık kendi sitemi kapatır oldum. Bu arada sizede iyi bir haber vermek istiyorum. Reklam firmamdan uyarı maili aldım. Yani yaklaşık olarak hesabımda birikmiş 27 euro yu az daha kaybedicektim. Sitelerimi google blogspot a taşıyorum. Ancak birşey aklıma takıldı. Şimdi diyorsunuzki 29.90 euroya (30 euroda değil ek olarak bu tıpkı satılsın diye 19.90 yaparlarya bir kazağı onun gibi olmuş. Müşteri gelipte aa bu ne kadarda ucuzmuş. Bak 20 lira bile değil der gibi.) yani 65 tl ye reklam özgürlüğü paketi sunuyorsunuz. Karşılığındada herhangi bir host paketi yok. Yine aynı hesap tr.gg li git babam. Bende işte natro hostingin web sitesine girdim. Oradaki fiyatları araştırmaya başladım. 22 dolara pek ala yeterli bir host satın alabilirim. Şimdi ben gidipte bu parayı neden tr.gg li bir site için vereyimki. Hiç olmazsa ne bileyim bir domain verseydiniz keşke diyorumda oda yok işte. Neyse şuanlık sitelerimi blogspota taşıyacağım. Rica ediyorum sitelerimi tamamen taşıyana kadar kapatmazsanız sevinirim Smile
Önceki mesajları göster: