Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2012, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Foruma bak , çöplüğe dönmüş.. Birileri şu kilitlenmiş başlıkları ortadan kaldırsa ya.

Bir şikayetin varsa Supporta bildirirsin burası yeri değil..
Mesaj27.10.2012, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
online-games1 yazmış:
Foruma bak , çöplüğe dönmüş.. Birileri şu kilitlenmiş başlıkları ortadan kaldırsa ya.

Şikayet ettiğimi söyleyen oldu mu ? Açıkçası umurumda değil.. Eski moderatörsün bilirsin.. Kilitlenen başlıkların , silinen normal veya anormal başlıklar bölümüne taşınması zorunludur... Serbest bölgeye bir göz at ne demek istediğimi anlayacaksın.. Sadece bir hatırlatmaydı..

Allah'a şükür oraya buraya birilerini kötüleyecek , şikayet edecek bir tip değilim bazıları gibi Smile
Mesaj27.10.2012, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
anadolulular yazmış:
online-games1 yazmış:

Şikayet ettiğimi söyleyen oldu mu ? Açıkçası umurumda değil.. Eski moderatörsün bilirsin.. Kilitlenen başlıkların , silinen normal veya anormal başlıklar bölümüne taşınması zorunludur... Serbest bölgeye bir göz at ne demek istediğimi anlayacaksın.. Sadece bir hatırlatmaydı..

Allah'a şükür oraya buraya birilerini kötüleyecek , şikayet edecek bir tip değilim bazıları gibi Smile

Bu sözleriniz bir Şikayet.
Hem ben de Şikayetiniz varsa dedim. Şikayetinizi oraya yapın demedim.
Bu konudan ben de rahatsızım.
Bir Moderatör daha getirilmesi şart.
Mesaj27.10.2012, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan moderatorlerden 3 kişi eksik, getireleceğini zannediyorum.. Fakat teknik forum ciddiyet ister ve bunun için sabır etmek ve beklemek gerekmektedir, Ben admintarik abime kefilim kendisi iyi projeler peşinde gibi gözüküyor.. Buraya geldiğinden beri bir çok şeyi hali yordamına koydu.. Bundan sonrada iyi çalışmalar ve iyi projelerde bulunacağını zannediyorum.. Örnek anadolulular bu işi hak eden ve tecrübeli kidemli birisidir.. Ben bu iş için onun moderator olmasını herşeyden çok isterim.. Sonra gomerc var.. Kendisini ne kadar çok tanımasamda iyi birisine benziyor.. ve Dolayısıyla bu işi hak ettiğini söyleyebilirim..
Mesaj27.10.2012, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Şuan moderatorlerden 3 kişi eksik, getireleceğini zannediyorum.. Fakat teknik forum ciddiyet ister ve bunun için sabır etmek ve beklemek gerekmektedir, Ben admintarik abime kefilim kendisi iyi projeler peşinde gibi gözüküyor.. Buraya geldiğinden beri bir çok şeyi hali yordamına koydu.. Bundan sonrada iyi çalışmalar ve iyi projelerde bulunacağını zannediyorum.. Örnek anadolulular bu işi hak eden ve tecrübeli kidemli birisidir.. Ben bu iş için onun moderator olmasını herşeyden çok isterim.. Sonra gomerc var.. Kendisini ne kadar çok tanımasamda iyi birisine benziyor.. ve Dolayısıyla bu işi hak ettiğini söyleyebilirim..
bencede hele gomerc forumun kurallarını iyi biliyor...yardımsever biri gibi
Mesaj27.10.2012, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar şuan bayram bitmiş değil ve hemen herkes tatilde..
Doğru dürüst oturup konuşmalar yapamadık..
Ben elimden geldiğince (burada olan moderatörler ile) bayram boyu düzenleme yapmak istedim.. Fakat bazı olumsuzluklar nedeni ile olmadı.. Fakat şimdi başladım.. (Bakınız Serbest Bölge...) Devam da edeceğim..
Moderatör seçimleri hakkında olacak veya olmayacak bir şey söyleyemem fakat emin olun hakeden kimse o olur...
Gerek Tarık Abi, gerek moderatör arkadaşlarımla elimizden geldiğince çalışıyoruz..
Özellikle Murat keşke özelden söyleseydin... Unutulduk mu hemen anlayamadım ama neyse..
Tekrar söylüyorum.. Herkes elinden geleni yapıyor, çalışıyor, çabalıyor... Sizlerinde birazcık aktiflik gösterek doğru başlıklar açmanız ile forum zaten güncelliği koruyacaktır...
Mesaj27.10.2012, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 kisi secilecegi dogru. İnsallah en cok hak eden 3 kisi olur...

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj27.10.2012, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kuralları bilmek yetmez.
Bende kuralları biliyorum ve, Bir çok kodlama bilgisine sahip birisiyim.. Fakat bunlar yetmiyor, Ben sinirli birisiyimdir, Haksızlığa dayanamam ve bu yüzden bir çok olaydan dolayı beni herkes 2009 senesinden beri kötü bildi.. Ama ben herşeye rağmen kimseyi aldırmadan bu sistemi hala sevmeye dewam etmekteyim..

Mesaj27.10.2012, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Kuralları bilmek yetmez.
Bende kuralları biliyorum ve, Bir çok kodlama bilgisine sahip birisiyim.. Fakat bunlar yetmiyor, Ben sinirli birisiyimdir, Haksızlığa dayanamam ve bu yüzden bir çok olaydan dolayı beni herkes 2009 senesinden beri kötü bildi.. Ama ben herşeye rağmen kimseyi aldırmadan bu sistemi hala sevmeye dewam etmekteyim..
ben fikrimi söyledim kuralları bilen uygular,gerisi bahane...(profile bkp beni yeni zannetmeyin)
Mesaj27.10.2012, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Profilinizi incelemedim bile Very Happy
Yeni veya eski hepimiz insanız değil mi? Gerisi yalan..

Mesaj27.10.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu işlerde bilgi sadece ön planda değildir arkadaşlar..
- Zaman
- Sabır
- Çaba
- Kendini gösterme isteği olmaması
vs.
lazım.. Birlik, ekip işleri bunlar...

O yüzden "Aaa bak bunun bilgisi var" veya " Aaa bak bu forum kurallarını iyi biliyor." diyerek moderatör seçilseydi şuan herhalde kimse burada olmazdı...
Mesaj27.10.2012, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz sakin olalım gençler,konuyu değiştirin.

Bu arada herkese iyi akşamlar Smile
Mesaj27.10.2012, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Biraz sakin olalım gençler,konuyu değiştirin.

Bu arada herkese iyi akşamlar Smile

İyidir, su an sinemadayim, keyfim yerinde... Smile

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj27.10.2012, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:

Anadolular ve gomerc konusunda hak veriyorum Smile
Mesaj27.10.2012, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne güzel Smile bende bir komşumun (arkadaşımın) söz'üne gidiceğim. Smile
Önceki mesajları göster: