Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2012, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu reklamlar konusunda lütfen sitem etmeden dikkatlice okuyunuz..!
-> Deneme aşamasında olan bir uygulamayı eleştirmek ne kadar doğru olur bilmiyorum.. Bu sistemin kesin kalıp kalmayacağı belirlenmeden sitem etmeyin...

Kim bilir deneme sürecinden sonra kalkacaktır veya farklı bir yenilik getirilecektir..

Biraz zaman...
Webme'ye de hak verin..
Mesaj07.11.2012, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

site reklam sitesi gibi oldu artık siteme kimsenin reklamını alamayacagım. bu kadar reklam yeter yani ... .

Sizde Sitemize Reklam Verebilirsiniz? İletişime geçin.
Mesaj07.11.2012, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Css ile reklamların yerlerini değiştirdim. bende normal gözüküyor, fakat bir başkasında nasıl gözüküyor bilmiyorum. Bakıp söyleyebilirmisiniz?

Siteni inceledim güzel site yapmışsın reklamlarda gayet güzel gözüküyor : )

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj07.11.2012, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gördüğümde hiç tepkide bulunmadım.. Bu tür şey olacağını tahmin etmiştim.. ve doğal karşıladım.. Ön yargıda bulunan arkadaşlara ses ediyorum.. Ön yargıda bulununca hiç bir şey değişmeyecek.. Sadece bu tartışma uzayacak.. Bunun için önemsemeyin.. ve takmadan yolunuzda ilerleyin..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj07.11.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: bravo bs mahvettniz

bs'den iyice soğuttunuz yeminle
Mesaj07.11.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sektor9 yazmış:
Biz sizden yenilik haberleri beklerken siz hala nasıl para kazanabilirim diye düşünüyorsunuz. Size önce bir yenilik yapın kaç senedir bs'yi kullanıyorum ancak hiçbir değişikliğe, yeniliğe, güncellemeye rastlamadım. Siz bunları yapın ben istediğiniz kadar o reklamlara tıklarım. Yeter ki bi yenilik görelim sıkıldık artık...
;

Bencede hep kendi çıkarlarınızı düşüneceğinize birazda bizi düşünün unutmayın siz bizim sayemizde varsınız biz yoksak sizde yoksunuz diğer platformlar gibi biraz kendinizi geliştirin millet sitesini geliştirir siz sitenizi daha berbat hale getiriyorsunuz.

Mesaj07.11.2012, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

zyblog yazmış:
yav eskisi daha iyiydi en azından kapanıyodu iyice bozdunuz
bütün sayfayı reklamla kaplayın ozoman.

Böyle saçma bişey görmedim. Hem o reklam tasarımı etkiliyo.

Hemnde ben oraya kendi google reklamımı ekliyecektim.

Bişey yaparken bizide bi düşünseniz ankey yoluyla bi fikrimizi alsanız çok hoş olurdu.
ama nerdeeeeee

Aynen arkadaşa katılıyorum çok doğru söylemiş.

Mesaj07.11.2012, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi onu geçtim 2 reklam... arkadaş 2 reklam ne demek ?? ... hadi 2 reklam dursun alttaki bedava site yaratmak için tıkla ne demek yaa... ! Biz kendi sitemizde sizin reklamlarınızı yayınlıyoruz karşılıgını vermiyorsunuz... Bari parasını verinde yayınlayalım..

Mesaj07.11.2012, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
hadi onu geçtim 2 reklam... arkadaş 2 reklam ne demek ?? ... hadi 2 reklam dursun alttaki bedava site yaratmak için tıkla ne demek yaa... ! Biz kendi sitemizde sizin reklamlarınızı yayınlıyoruz karşılıgını vermiyorsunuz... Bari parasını verinde yayınlayalım..

Adamlar nasıl para kazansak diye gece gündüz uğraşıyor reklam alanı ayarlıyor sen para istiyorsun bu kadar çıkarcı bir platformdan çok şey istediğinin farkında deilmisin sen iyimisin ?

Mesaj07.11.2012, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

metin2-auto yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

Adamlar nasıl para kazansak diye gece gündüz uğraşıyor reklam alanı ayarlıyor sen para istiyorsun bu kadar çıkarcı bir platformdan çok şey istediğinin farkında deilmisin sen iyimisin ?

arkadaşım banane... reklam kaldırmak bile 65 lira.. bu parayı alıp paskalya tatili geçirecegine 1 reklam kaldırsın yeter...

Mesaj07.11.2012, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
metin2-auto yazmış:
osmanlipasalari yazmış:

arkadaşım banane... reklam kaldırmak bile 65 lira.. bu parayı alıp paskalya tatili geçirecegine 1 reklam kaldırsın yeter...

Hocam beni yanlış anlama ben senin karşında deilim ben senin tarafındayım bende senin gibi düşünüyorum ayrıca 65 tl ye reklam kaldırıp tr.gg sitesi kullanana kadar 50 tl ye gider hem hosting hemde alan adı kullanırız daha iyi bu reklam özgürlüğünü icaat eden bedava-sitem platformu bunu düşünememiş galiba 65 tl bu ne ya ? ne satıyorlar anlamadımki heralde kendilerini google gibi şirket sandılar : )

Mesaj07.11.2012, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

her ne kadar da uğraşsak yine kendi kafalarına göre, bize danışmadan iş yapacaklar.. o yüzden en iyisi fazla konuşmamak

Mesaj07.11.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
her ne kadar da uğraşsak yine kendi kafalarına göre, bize danışmadan iş yapacaklar.. o yüzden en iyisi fazla konuşmamak

Bencede

Mesaj07.11.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süpersin Webme !

Bize layer reklamları özletmeyi başardın Wink

Diğer tasarımları geçtim de.. Csste tam sorun bu yeni sistem. Layerlarımızı geri istiyoruz Razz
Mesaj07.11.2012, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen misin layer reklamlara sitem eden al sana(!)

Resmen dalga geçiyorlar bizimle.
Önceki mesajları göster: