Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2012, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bence

adanakiralama yazmış:
reklamları menü haline geitrin isteyen seçsin işaretlesin istedigi köşeye eklesin böylelikle reklam sıkıntınız kalkar bir öneri

Katılıyorumm Ama Her Yer Reklam Oldu Bunun Ayarını Biz Seçip Biz Yerleştirsek Ya üste Ya Alta Daha iyi olurdu Böyle Kötü be
Mesaj07.11.2012, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu: sky baner

Valla ben çokk beğendim süper olmuş bir de sitenin üstündeki kalksa çok süper olacak Laughing
Mesaj07.11.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak şimdi oldumu sağda reklam, solda reklam, alta reklam niye sitemin sol tarafı öksüzmü canı çekmiştir bir tanede sola reklam koyun oda yetmedi layer reklamıda aktif edin Very Happy Artık olanlara kızamıyorum dahi güldürdünüz beni Very Happy .Bukadar reklamların arasında benim reklamlar görünmez zaten bari ziyaretçiler içerikleri tam görebilse Very Happy
Mesaj07.11.2012, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu BS yerinde olsam heryere reklam koyar reklamsız yer bırakmazdım

Önemli Not Nasıl ki Takdir varsa şikayet hakkımızda olmalı diye düşünüyorum umarım bu yazımdan dolayı engellenmem ban yemem yada sitem silinmez

1 : ilk önce BS açıldığı senelerde reklam üst tarafta ufak bir çapta 460x60 ebatında reklam yayını vardı sonrasında bu banner şekline daha sonra layer şeklinde şimdide sky banner şekline girdi

2: açıldığı zamanlar bu 468x60 reklamı haricinde reklam olmayacağı garanti edilmiş daha sonra bu garanti yerine getirilmemiş ve hergün dahada reklam sayısı artmıştır

3: herkesin hevesle açtığı siteler artık içinden çıkılmaz hale gelmiş ve site sahiplerine reklam alanı bırakılmamış ve sadece kendi menfaatleri düşünülür olmuştur

4: artık yeter inanın site sahibi olarak bıktım ziyaretçi sayısı düştü ilk başta teminat verilen durumla şimdiki arasında güvensizlik yaratılmaktadır

5: BS giriş panelinde 2 adet site içinde tepede 1 adet forum altında 1 adet ve BS 'nin kendi tanıtım reklamı ile sky banner reklamla toplam 6 adet reklam var ayrıca Reklam özgürlüğü paketindende geliri var artık birazda bize reklam alanı bırakın

dediğim gibi inş. ban veya yasaklanma yada sitemin silinmesi gibi bir şey söz konusu olmaz

SAYGILARIMLA
Mesaj07.11.2012, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: bu kadar da reklam olmazki

bedava internet sitesi dedik , reklam koyuyorlar dedik , bu normaldir dedik ama
bu kadar da olmaz ki , üstte reklam sayfa da layer reklamları , şimdi buda yetmedi sağ tarafa facebook profil reklamı ve en alta da bedava siten olsun reklamı , sitem günlük enaz 100 kez tıklanmaktadır , tarafıma gönderilen e-maillerden bu reklam bolluğundan dolayı , diğer çalışmalarımı görmek istedikleri halde bakmadıklarını anlatmaktadırlar ve bu konuya çözüm bulmamı istemektedirler , bu reklam bolluğu olmasa ve normal boyutlar da reklam olsa ve layerler olmasa hergün enaz 250-300 kez tıklanacaktır , kişi sayısına göre ortalama 2 - 3 tıklanma olmaktadır , sizler bizi sitemizi silip google nin blog sitesinde siteye açmaya zorlamaktasınız , en yakın zamanda sitemdeki resim ve yazılarımın kopyasını alıp sitemi silmekten başka çare bırakmamaktasınız ........ www.intarsia.tr.gg

Mesaj07.11.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki duruma göre çok çok iyi teşekkürler
Mesaj07.11.2012, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

En kısa sürede sol kanata da bir reklam transferi yapılmasını umut ediyoruz, böylelikle sitelerimiz 3 reklam ile daha çok göze batacaktır.

Şaka bir yana iyi ki güncellemeyi bırakmışım sitemi, bu reklam konuları yeterince rahatsız edici olmaya başladı.
Mesaj07.11.2012, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu: LAYER, yani Üst tabaka reklamı giderildi - Sky-Banner larla

Ya siz reklam yapmasını bilmiyorsunuz,banner farketmez,site içerigine uygun yapın ,bu ne ya ,para kazanmak istiyorsanız içerige uygun olsun ki gelen misafirde tıklasın reklama,dini kanalda yarı çıplak bayan ne alak a,cidd bir sitede arkadaşlık reklamı Embarassed arkadaşımın sitesinde bebek resimlerinin yanında aynı reklamlar ,içerige uygun yapın lütfen sizde para kazanın,bizleri de zor duruma bırakmadan,lütfen
Mesaj07.11.2012, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarımın üzerine yapıstı kaldı

sag menü direk yok oldu bu nasıl bir reklam anlayışı. siteyi daha yeni yaptık o kadar emek boşa gitti.
Mesaj07.11.2012, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LAYER, yani Üst tabaka reklamı giderildi - Sky-Banner l

Güzel olmuş emeğinize salık önceki durum dan daha iyi şimdiki reklamlar benim hoşuma gitti dorusu.saygılar kolay gelsin.
Mesaj07.11.2012, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yıl 2047
Mesaj07.11.2012, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://f1211.hizliresim.com/13/8/fqybz.jpg yıl 20100 bir resim herşeyi özetler aga
Mesaj07.11.2012, 23:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? anketime katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=217437

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj08.11.2012, 01:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Sky Reklam Alanı ...

Merhabalar uzun yıllardan beri kullanıcınızım. Bu güne kadar bir çok sorun yaşanmasına rağmen ilk göz ağrım düşüncesi ile başka sitelere yönelmedim. Yeni reklam alanı için seçtiğiniz yer bence çok saçma olmuş. Benim sitemde önemli bilgilerin yer aldığı sağ sütüna siz reklam girmişssiniz. Üstte ki reklamda duruyor. Üstelik o kadar uzun bir reklam alanı yapmışsınız ki benim için önemli olan veriler aşağılarda kaldı ve siteme giren arkadaşların bana ilk yorumları sen de mi para peşindesin oldu. Reklam alanını daha küçültmeniz ve sitelerin orjinalligini bozmayacak sekilde olmaları daha güzel olmaz mı? Kaş yapar iken yine göz çıkarmışsınız sizler. Böyle bir reklam alanı yerine eskisi gibi üstte reklamlarin olmasi daha mantıklı. Ya da sayfanın altında olsun .... Reklamın sag sütünda olması sitemin bütünlüğünü ve sayfa düzenini tamamen bozmuş Sad Sevgi ve saygılarımı sunuyor; yorumumun değerlendirilmesini ve cevaplandirilmasini bekliyorum.
Mesaj08.11.2012, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ebrar-spor yazmış:
yıl 2047

Yok canım o kadar sürmez sen modlara rica et yılı 2047 den 2013 çeksinler Very Happy
Sabah sabah o kadar çok güldümki çok yaşayın Smile